Select Page

خرید و فروش بیت‌کوین bitcoin

خرید و فروش بیت‌کوین سریع و به صرفه از دیگر خدماتی از که پی‌آسان به هموطنان عزیز پیشنهاد می‌دهد.
bitcoin logo online payment brand 3e6fcc4eb214431b 512x512 1 - بیت کوین BitCoin
coding icon 4 - بیت کوین BitCoin

bitcoin بیت کوین

bitcoin یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملاً یجیتال را بوجود آورده است. این اولین شبکه پرداخت نقطه به نقطه تمرکز زدایی شده است که توسط کاربرانش بدون هیچگونه اختیار مرکزی و یا واسطه ای، نیرومند شده است. از نقطه نظر یک کاربر، بیت کوین بسیار شبیه پول نقد اینترنتی است. bitcoin همچنین می تواند به عنوان مهمترین سیستم دفترداری با سه ورودی موجود بشمار آید.
coding icon 12 - بیت کوین BitCoin

استفاده از بیت کوین

به عنوان یک کاربر جدید، می توانید بدون دانستن جزئیات فنی شروع به کار با بیت کوین کنید. همین که یک کیف پول بیت کوینی روی کامپیوتر یا گوشی تلفن همراه خود نصب کردید، اولین آدرس بیت کوینی شما تولید شده و می توانید در صورت نیاز، آدرسهای بیشتری هم بسازید. می توانید آدرسهای خود را برای دوستانتان ارسال کنید تا آنها بتوانند به شما پرداخت کنند و یا برعکس. در حقیقت، بسیار شبیه به طرز کار ایمیل است جز آنکه آدرسهای بیت کوینی فقط باید یکبار استفاده شوند.
coding iconArtboard 19 copy 9 - بیت کوین BitCoin

خرید بیت کوین از پی‌آسان

پی آسان مفتخر است با داشتن تجربه کافی در امر خرید و فروش ارزهای دیجیتال و به کمک پرسنل متخصص در برای حرید فروش ارزهای دیجیتال تجربه منحصر بفردی برای خرید bitcoin برای مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد. برای سفارش خرید بیت کوین وارد پنل کاربری خود بشوید و  سفارش دهید. نیم پی آسان در کمترین زمان و با بهترین نرخ مقدار بیت کوین مورد نیازتان را به کیف پول الکترونیکی شما انتقال می‌دهد.

coding icon 16 - بیت کوین BitCoin

فروش بیت‌کوین به پی‌آسان

اگر درآمد ارزی با بیت کوین دارید و یا تمایل به فروش بیت‌کوین دارید، پی أسان در کمترین زمان و با بهترین نرخ bicoin شما را به ریال تبدیل می‌کند. برای اطلاع از نرخ خرید و نیز مراحل فروش بیت کوین به payasan برای ما تیکت بگدارید یا با ما تماس بگیرید.
bitcoin 225079 960 720 - بیت کوین BitCoin

بیت‌کوین bitcoin

بیت کوین یک شبکه و ارز پرداخت جدید است. تراکنش های این شبکه به صورت همتا به همتا و بدون نیاز به واسطه ها انجام می شوند. این بدان معناست که برای انجام تراکنش ها نیاز به نهاد های متمرکز مانند بانک یا موسسات دیگر نیازی نیست.
coding icon 2 - بیت کوین BitCoin

بهترین نرخ

پی آسان تضمین می‌کند که بیت کوین را با بهترین نرخ عرضه گند. 

coding icon 8 - بیت کوین BitCoin

کمترین زمان

مقدار بیت کوین مورد نظرتان را در کمترین زمان دریافت کنید. 

برای شروع آماده اید؟

یک حساب رایگان باز کنید یا با ما در تماس باشید.