Select Page

پی پل PayPal

 

پی پل PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین به صورت جهانی عرضه می کند. این سیستم از انتقال پول آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی در بسیار از کشورها را پشتیبانی می کند.

ماشین حساب

پی پل PayPal

پی پال یا پی پل PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین به صورت جهانی عرضه می کند. پی پال یک شرکت  خدمات بانکداری آنلاین است، یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین نام‌ها در کسب و کار بانکداری اینترنتی به حساب می‌آید. این سیستم از انتفال پول آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی برای بسیار از کشورها را پشتیبانی می کند.

درگاه اینترنتی پی‌پل در بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی،‌ حراج های اینترنتی مانند ای بی ebay، سایت هایی مانند ETS (مرکز آزمون های خارجی) و … نصب شده است. برای پرداخت در سایت‌های کمتر شناخته شده از آنجایی مشتریان نگران امنیت اطلاعات کرذیت کارتهایشان هستند،‌ پرداخت با پی پال همیشه یک از روش‌های پرداخت هست. در واقی با درگاه پی‌پال بدون نیاز به واردکردن اطلاعات کردیت کارت‌ها و با امنیت کامل می‌توان خرید آنلاین کرد.

جالب است بدانید که پی‌پال برای اولین بار برای ارسال و دریافت ارز با ایمیل (بدون شماره حساب یا شماره کارت) تاسیس شد. به همین خاطر ارسال یا دریافت ارزهایی مانند دلار،‌یورو و … با داشتن ایمیل (اکانت) پی‌پال در کسر از ثاتیه انجام می‌شود. بنابراین شارژ حساب پی‌پال مشتریان پی‌آسان در کمترین زمان ممگن انجام می‌شود.

خدمات پی‌پل

پی آسان مفتخر است خدمات زیر را به کمک پی‌پل به مشتریان عزیز پیشنهاد دهد:

  • خرید از سایت های حارجی مانند ای بیebay، ات سی etsy،‌ ایربی اند بی airbnb و …
  • خرید نمونه دستگاه های و اجناس مختلف از چین،‌کره، اروپا و …
  • پرداخت های ارزی برای خرید دامنه، هاست،‌سرویس های اینترتی و …
  • ارسال ارز به دوستان و آشنایان در سراسر دنیا
  • پرداخت های دانشجویی برای ثبت نام آزمون ها و اپلیکشن فی دانشگاه ها
  • پرداخت هزینه های ثبت مقاله یا ثبت نام آزمون های بین المللی