Select Page

وسترن یونیون WESTURN UNION

 

از بهترین خدمات وسترن یونیون،‌ Cablegrams است که برای ارسال وجه و حواله به سراسر نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. پی آسان این خدمت را برای مشتریان عزیز تا سقف ۶۰۰۰ دلار آمریکا و در کمترین زمان انجام می دهد.

وسترن یونیون Western Union

شاید به این فکر کرده باشید گه اگر به کشور دیگری سفر کرده اید و نیاز فوری به ارز داشته باشید راه حل آن چیست؟ وسترن یونیون بزرگترین صرافی بین المللی در دنیا است که با داشتن ۵۰۰ هزار شعبه در سرتاسر کره خاکی، ارسال ارز لحظه‌ای را میسر کرده است.

 

ارز مسافرتی

دریافت لحظه‌ای ارز در مسافرت‌های خارجی

 

‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍دریافت وجه از خارج

نقد کردن خواله مشتریان یا دوستان خارجی

 

پرداخت شهریه

بدون داشتن حساب بانکی شهریه دانشگاه یا کالجتان را پرداخت کنید.

 

ارسال ارز فوری

در سرتاسر دنیا به صورت لحظه ارز دریافت کنید.

 

Western Union یک موسسه مالی و مخابراتی آمریکایی است که می توان گفت بیشترین تعداد شعبه در سرتاسر دنیا نسبت به سایر مراکز خدمات مالی را دارا می باشد. جالب است بدانید که تلگراف توسط این شکرت در آمریکا گسترش پیدا کرد. یکی از بهترین خدمات وسترن یونیون،‌Cablegrams است که برای ارسال وجه و حواله به سراسر نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. پی آسان این خدمت را برای مشتریان عزیز تا سقف ۶۰۰۰ دلار آمریکا و در کمترین زمان انجام می دهد. لازم به ذکر است که وسترن یونین در ۲۰۰ کشور دنیا در حدود ۵۰۰۰۰۰ شعبه دارد. بنابراین ارسال پول برای دوستان در هر جای دنیا به وسیله وسترن یونیون به سادگی قابل انجام است.

لازم به ذکر است برای پیدا کردن شعب وسترن یونیون نزدیک به شما می توانید در گوگل عبارت western union near me را جستجو کنید و یا در اپلیکیشن‌های ناوبری مانند  google map  کلمه western union را جستجو کنید. برای راهتمایی بیشتر می توانید با همکاران ما تماش بگیرید.

 

 ارسال وجه با وسترن یونیون

برای ارسال ارز به خارج  با وسترن یونیون بایستی در سایت پی آسان مشخصات فرد گیرنده و مبلغ مورد نظرتان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت حواله شما را ارسال می کنند و کد ۱۰ رقمی برای شما ارسال می شود. شخص گیرنده با مراجعه به شعب وسترن یونین و داشتن کارت شناسایی می تواند وجه به صوررت لحظه ای دریافت کند.

 

دریافت حواله وسترن یونیون

برای دریافت حواله ای که دوستان یا مشتریانتان برایتان فرستاده است می بایستی در بخش نقد کردن درآمد ارزی ثبت سفارش کنید. همچنین می توانید در بخش پشتیبانی تیکت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت مشخصات کارمندان ما در خارج از کشور را در اختیارتان می گذارند.

بعد از اینکه حواله برای ما ارسال شد، کد پیگیری ۱۰ رقمی MTCN  در اختیار ما قرار می دهید (یا عکس رسید حواله را برای ما ارسال کنید.) همکاران ما در اسرع وفت مبلغ حواله را به نرخ ارز روز و تنها با ۳۲ دلار کارمزد به حسابتان واریز می‌کنند.

 

برای سفارش مراحل زیر را طی فرمایید:

 

برای سفارش حواله وسترن یونیون مراحل زیر را طی فرمایید:

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه  وسترن یونیون را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.