۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

پرداخت انواع آزمون های بین المللی توسط پی آسان

آزمون CFA

آزمون تحلیلگر مالی خبره  CFA برای آن دسته از متقاضیانی است که می خواهند به صورت وارد بازار سرمایه شوند، که دانش متقاضیان در حیطه مدیریت مالی و سرمایه گذاری را ارزیابی می کند.

آزمون USMLE

پزشکانی که قصد ادامه تحصیل و یا طبابت در آمریکا را دارند می بابیستی در آزمون USMLE که مخفف United States Medical Licensing Examinatio است نمره قبولی کسب کنند.

آزمون ACCA

آزمون ACCA برای ارزیابی شرکت کنندگان در حوزه حسابداری، حسابرسی و امور مالی برگزار می شود. انجمن حسابداران خبره و رسمی انگلستان این آزمون را برگزار می کند.

آزمون جیمت

 GMAT یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهمترین آزمون های سنجش توانایی های زبان انگلیسی متقاضیان شرکت در دوره های کسب و کار نظیر ام بی ای میباشد. این آزمون معمولا برای دانشگاه های آمریکا الزامی است.

آزمون تافل اینترنتی

آزمون تافل (TOEFL) آزمونی برای تعیین سطح زبان انگلیسی آزمون دهنده بر اساس مهارت‌های چهارگانه ی خواندن، شنيدن، سخن گفتن و نوشتن است. این آزمون معمولا برای دانشگاه های آمریکا الزامی است.

آزمون جی آر ای

آزمون جی آر ای یا GRE که هدف آن سنجشمعلومات فارغ التحصیلان و نیز قدرت استنتاج و درک متون عمومی می‌باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است.