۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

آزمون CFA

 

آزمون تحلیلگر مالی خبره  CFA  برای آن دسته از متقاضیانی است که می خواهند به صورت وارد بازار سرمایه شوند، این آزمون دانش متقاضیان  در حیطه مدیریت مالی و سرمایه گذاری را مورد ارزیابی قرار می دهد.

آزمون CFA

آزمون تحلیلگر مالی خبره  CFA یا Chartered Financial Analyst برای آن دسته از متقاضیانی است که می خواهند به صورت وارد بازار سرمایه شوند، این آزمون دانش متقاضیان  در حیطه مدیریت مالی و سرمایه گذاری را مورد ارزیابی قرار می دهد. این آزمون دارای سه سطح است که برای احذ مدرک نهایی لازم است که در داوطلبان هر سه آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند. شرکت کنندگانی که این سه آزمون را با موفقیت طی می کنند و نیز دارای سابقه کاری در زمینه مدیریت مالی و سرمایه گزاری مفتخر به کسب گواهی نامه CFA Charter و با عنوان CFA Charter Holder شناخته می شوند.

روند کلی شرکت در این آزمون به این شکل است که داوطلبین بعد از ثبت نام اینترنتی، بسته ای حاوی ۶ کتاب (برای مرحله اول) و یا نسخه الکترونیکی آن را دریافت می کنند. این کتاب که مراجع که به آنها CBOK گفته می شود کتابهای بسیار کامل و جامع می باشد و سطح آزمون بسیار ساده تر از مسائل مطرح شده در این کتاب است.

 

هزینه برگزاری آزمون CFA

هزینه برگزاری آزمون CFA به دو بخش تقسیم می شود که بخش اول مربوط به حق ثبت نام در CFA Program است. این هزینه که با Program Enrollment Fee شناخته می شود، تنها یک بار و قبل از ثبت نام سطح یک از متقاضیان اخذ می گردد. مبلغ Program Enrollment Fee برای آزمون ۲۰۱۶ این مبلغ برابر ۴۵۰$ می باشد.

بخش دوم هزینه ای که داوطلبان می پردازند هزینه ثبت نام در آزمون CFA است که با Exam Registration Fee شناخته می شود. هزینه هر با ثبت نام این آزمون برای سال ۲۰۱۶ معادل ۸۶۰$ است.

لازم به ذکر است که با پرداخت هزینه آزمون، داوطلبان از پکیج کمک آموزشی CFA شامل کتاب الکترونیکی منابع آزمون، آزمون های عملی، آزمون های آموزشی،اپلیگشن موبایل  بهره می برنند.

 

برای پرداخت هزینه آزمون CFA مراحل زیر را طی فرمایید:

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با پی‌پل را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.