۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

آزمون تافل TOEFL

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری در دانشگاه های آمریکا و کانادا و… را دارند، برای تعیین سطح مهارت های زبان انگلیسی در زمان تحصیل می بایستی نمرات آزمون تافل(TOEFL)  را به دانشگاه ارسال کنند.

آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری در دانشگاه های آمریکا و کانادا و… را دارند، برای تعیین سطح مهارت های زبان انگلیسی در زمان تحصیل می بایستی نمرات آزمون تافل(TOEFL)  را به دانشگاه ارسال کنند. در آزمون تافل مهارت‌های چهارگانه ی خواندن، شنيدن، سخن گفتن و نوشتن أزموده می شود. هر بخش ۳۰ نمره دارد و نمره نهایی از ۱۲۰ برای دانشگاه ارسال می شود.

 

هزینه آزمون تافل اینترنتی

هزینه ثبت نام در این آزمون ۲۱۵ دلار آمریگا می باشد.  لازم به ذکر است برای ثبت نام های با تاخیر که late registeration نامیده می شود می بایستی ۴۰ دلار آمریکا اضافی پرداخت کنید (اگر مهلت زمان ثبت نام کمتر از ۵ روز باشد که به رنگ قرمز نشان داده می شود). همچنین هزینه تعویض تاریخ آزمون 60 دلار آمریکا می باشد.

ارسال کارنامه شما به چهار دانشگاه (و یا موسسه) رایگان ارسال است. برای ارسال  کارنامه به بیش از 4 دانشگاه (و یا موسسه)، به ازای هر دانشگاه (و یا موسسه) اضافی باید ۲۰ دلار پرداخت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام  آزمون به راهنمای تصویری ثبت نام در آزمون تافل در وبلاگ پی‌آسان مراجعه فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه آزمون تافل مراحل زیر را طی فرمایید:

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با پی‌پل را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.