۸۸۷۰۰۲۱۵ [email protected]
Select Page

ما همه در چنین موقعیتی بوده ایم. پس از یک شام پر زرق و برق با یک گروه از دوستان، کسی سخاوتمندانه کارت خود را به رستوران ارائه می دهد و می گوید دیگران می توانند سهم خود را بعدا پرداخت کنند. از Venmo  و مسنجر فیسبوک  تا  Chase Quickpay میتوانید برای ارسال چنین پول های خردی استفاده کنید و در هر کدام روش های مختلفی برای انتقال پول به آشنایان وجود دارد. سرویس PayPal.me از شرکت پی پال برای چنین موقعیت هایی ارائه شده است .

آخرین ارائه PayPal، یک سرویس است به نام سرویس PayPal.me  که در آن وعده داده که پول های موقعیت های اینگونه را به راحتی دریافت کند، البته اگر تمام همکاران شما PayPal دارند یا مایل به ثبت نام هستند. پیش از این این سرویس را معرفی کرده بودیم.هیچ سرویس مبتنی بر وبی وجود ندارد (هیچ برنامه تلفن همراهی هم وجود ندارد) که به شما اجازه دهد یک صفحه ارسال پول شخصی درست کنید که دوستان شما بتوانند از آن برای پرداخت قرض های خود به شما استفاده کنند.

ارائه دهندگان خدمات مستقل، مانند مربیان شخصی و راهنماهای تور و شغل های اینچنینی همچنین می توانند برای پرداخت از سرویس PayPal.me استفاده کنند. معاملات برای کالاها و خدمات توسط قرار حفاظت از خرید اختصاصی شرکت PayPal پوشش داده می شود. در اینجا نحوه استفاده از سرویس PayPal.me را شرح داده ایم تا بتوانید به راحتی از طریق آن به وصول پول های خرد خود بپردازید .

 

  1. به PayPal.me بروید.

 

  1. روی Get Started کلیک کنید.

 

 

  1. نام کاربری مورد نظر خود را وارد کنید. این نام در پایان URL هایی که به افراد ارسال می کنید ظاهر می شود.

 

 

  1. روی دکمه Grab This Link کلیک کنید.

 

 

  1. به حساب PayPal خود وارد شوید یا برای یک حساب جدید ثبت نام کنید. هنگامی که از طریق سرویس PayPal.me پول دریافت می کنید، اعتبار آن مستقیما وارد حساب PayPal شما می شود ، که پس از آن می توانید از آن اعتبار و از طریق حساب پی پال خود در زمینه های دیگر پرداخت انجام دهید و از آن استفاده کنید یا درخواست مستقیم سپرده را در حساب بانکی خود به پی پال بدهید .

 

 

  1. بررسی کنید که اطلاعات شما دقیق است

 

 

  1. رنگ تم صفحه را انتخاب کنید. البته این مرحله اختیاری است.

 

 

  1. یک تصویر آپلود کنید. این نیز اختیاری است، اما مفید است تا به دوستان شما در جهت شناسایی شما و کسب اطمینان از هویت کمک کند .

 

 

  1. روی Create PayPal.me کلیک کنید.

 

 

شما همه چیزهای لازم را برای شروع درخواست پول با پیوند جدید PayPal.me انجام داده اید . فقط کافیست برای درخواست پرداخت، فقط پیغام خود را با لینک سرویس PayPal.me مخصوص خود ( لینکی شبیه http://www.paypal.me/YOURNAME ) برای دوستان خود یا مشتریان و کسانی که میخواهند از شما حمایت مالی کنند ارسال کنید.

اگر می خواهید مقدار خاصی از پول را به پرداخت اضافه کنید، می توانید آن را به پایان لینک خود اضافه کنید . مثلا : http://www.paypal.me/YOURNAME/YOURAMOUNT

 

گرچه پیپال در سایت خود درباره سرویس خود میگوید : « نق نق کردن برای پس گرفتن پول های خرد را کسی دوست ندارد » اما اینطور هم نیست . درست است که نق نقی در کار نیست اما شما باید حداقل برای دوستان خود لینک را بفستید . سرویس PayPal.me صرفا نیاز مردم را برای ورود به حسابهای PayPal خود حذف می کند و از آدرس ایمیل یا نام کاربری PayPal برای ارسال پول به شما درخواست می کند. با این حال، برای کسانی که معاملات زیادی را انجام میدهند و نمیخواهند از شناسه های PayPal خود استفاده کنند، این یک ابزار مفید محسوب می شود.

 

سوالات متداول :

آیا می توانم پرداخت را لغو کنم؟

شما فقط می توانید پرداخت هایی را که دارای وضعیت “بدون اعلان” یا Unclaimed است، لغو کنید. در صورتی که پرداخت تکمیل شود، از آنجایی که گیرنده شما قبلا پول دریافت کرده است، نمیتوانید آن را خودتان لغو کنید. شما می توانید یک پرداخت کامل را با تماس با گیرنده خود و درخواست بازپرداخت معکوس کنید.

 

کادر تأیید خرید PayPal چیست؟

اگر چیزی را بخرید یا برای یک سرویس پرداخت کنید، کادر نمایش داده شده را چک کنید تا اقلام، واجد شرایط تحت پوشش حفاظت خرید PayPal را چک کنید . البته در صورتی که شما ارسال و دریافت را از یک دوست و یا اعضای خانواده دارید، لازم نیست چک کنید . (آنها توسط حفاظت خرید PayPal تحت پوشش نیست).

 

هزینه ارسال پول چیست؟

این خدمات برای برای ارسال پول به دوستان و خانواده در ایالات متحده رایگان است، زمانی که از تحساب پی پال یا حساب بانکی خود استفاده می کنید. اگر از کارت اعتباری یا قبوض اعتباری خود استفاده می کنید، هزینه آن 2.9٪ + 0.30 دلار است. ارسال پول برای پرداخت کالا یا خدمات رایگان است و دریافت کننده پرداختی کمی برای آن خرج می کند .