تحقیقات اندکی در مورد پول سازمانی و ورود به فضای رمزنگاری وجود دارد. گوکل پاسخی ندارد. اول اینکه، در اواسط سال ۲۰۱۸، آن‌ها تبلیغات مربوط به رمزنگاری ( Crypto ) را ممنوع کردند و بعد در این ماه آنها را رفع ممنوعیت کرده است. آنچه گوگل درباره سرمایه گذاری بیت کوین توسط موسسات مالی نشان می دهد را در این مقاله شرح داده ایم.
حقه ماه جولای آنها از بین درآمد تبلیغات فیس بوک بوده‌است.
کار شرکت گوگل موتور جستجو نیست، بلکه تبلیغات است. گوگل مالک ۳۷ % از تمام بودجه‌های تبلیغی دیجیتال در سال ۲۰۱۸ است و Alphabet ، شرکت مادر گوگل در سال گذشته 95.4 B $ از تبلیغات درآمد داشته است یا 86٪ از کل درآمد آن. و در سال 2018 ، 83٪ از این مقدار، از تبلیغات جستجو بدست آمده‌اند.
میلیون ها مقاله وجود دارد که می گویند حباب Crypto ترکیده است ، اما نمی توانید این را از قیمت تبلیغات رمزنگاری در Google حدس بزنید.

سرمایه گذاری بیت کوین

سرمایه گذاری بیت کوین

از آخرین باری که تبلیغاتی برای صنعت بهداشت و درمان انجام دادم، چنین قیمت‌هایی ندیده بودم.

سرمایه گذاری بیت کوین

سرمایه گذاری بیت کوین

قیمت بیماری ها، توسط گروهی که برای آن هزینه می کنند تعیین شده است. مراقبت های بهداشتی ، که می تواند شامل بیمارستان هایی باشد که بیماران می خواهند ، یا وکلائی که می خواهند از طرف بیماران دعوی قضایی کنند. Mesothelioma یک تجارت بزرگ است.
کار من به عنوان یک تحلیلگر سئو یا تحلیلگر بهینه سازی موتور جستجو ، این بوده که آینده را ببینم. آنچه به مشتری گفتم این بود که کار من دیدن چیزهایی است که قابل دیدن نیست و در تجارت مشتری بینشی داشتم که حتی خود آنها نیز آن را نداشتند.
و بعد از آن بهره‌برداری کردند.
از جهنم سهام‌بازی دور شو. به آنها ارزش جستجویی بدهید كه رقبای آنها نتوانسته اند به دست بیاورند. از آنجا که در تمام مواردی که به من معرفی شده بودند ، یک منبع پنهان از ترافیک آنلاین وجود داشت که نامرئی بود ، نه فقط برای آنها بلکه برای رقابت آنها.
بیایید نگاهی دوباره به صفحه Google Adwords بیاندازیم:

سرمایه گذاری بیت کوین

سرمایه گذاری بیت کوین

“ارزیابی بیت کوین” به نظر می رسد یک اصطلاح عجیب به عنوان بالاترین عبارت جستجو ، ارائه شده است. مثلاً چرا فقط “قیمت بیت کوین” یا حتی “ارزش بیت کوین” نیست؟
بیایید به آنچه که این جستجو نشان می دهد، نزدیک‌تر شویم:

سرمایه گذاری بیت کوین

سرمایه گذاری بیت کوین

وب سایت moneydisattered.com تبلیغی را علیه عبارت “ارزیابی بیت کوین” اجرا می کند. ” به نظر می رسد که آنها یک سازمان تحقیقاتی هستند:

سرمایه گذاری بیت کوین

سرمایه گذاری بیت کوین

به پایین بروید:

سرمایه گذاری بیت کوین

سرمایه گذاری بیت کوین

9،450 دلار برای یک گزارش. به نظر شما چه کسی حاضر است برای یک گزارش “ارزیابی بیت کوین” این قیمت را بپردازد؟ به نظر شما چه کسی از اصطلاحات صنعتی مانند “ارزشگذاری” به جای “ارزش” یا حتی ساده تر “قیمت” استفاده می کند؟
آیا او می‌تواند یک تحلیلگر مالی حرفه‌ای باشد که برای موسسه مالی ۵۰۰ Fortune کار می‌کند و به دنبال گرفتن یک بخش از crypto است، در حالی که سعی می کنند مضحک به نظر نرسند اما این کار را انجام می دهند.
چند نفر متشخص و کراوات زده را در یک اداره تصور کنید که در هفته 80 ساعت کار می کنند و سعی می‌کنند برای اولین بار یافته‌های اولیه خود را در مورد جدیدترین کلاس دارایی ارائه دهند.

9،450 دلار دستمزد کمی است ، و نتیجه می گیریم که به تنهایی باید تمام این اطلاعات را به Google ارائه دهیم.
دلیل اینکه آن‌ها هزینه عبارت “قیمت بیت کوین” را پرداخت نمی‌کنند این است که عبارت معمولی خیابانی است. این نشانه یک کنجکاوی ساده در مورد قیمت فعلی است. هرچند “ارزشگذاری” یک اصطلاح عامیانه است که باعث می شود باهوش تر از آنچه هستید به نظر برسید. به خصوص هنگام ارائه گزارش ردیف در مجموعه C.
به کسانی که هنوز نگرانند آیا در رمزنگاری پول زیادی است یا نه ، بگویید نگاهی به قیمت این کلمه کلیدی گوگل داشته و سپس نگاهی دیگر به قیمت گزارش تحلیلی بیندازید. ۹،۴۵۰ دلار چیزی است که از نظر فنی به عنوان “تغییر احمق ها” برای آن‌هایی که می‌خواهند این اطلاعات را داشته باشند، نسبت داده اند. 6 تا 9 صفر بیشتری را اضافه کنید تا ارزش شرکتی که مایل به خرید آن هستید را به دست آورید ، چه کسی این قیمت را تعیین می کند؟ شاید Goldman Sachs یا Fidelity یا CBOE یا ICE از دنیا ؟
اگر می خواهید آینده داشته باشید باید به دنبال پول باشید. اگر می خواهید ببینید رمزنگاری به کجا می رود ، دلارهای تبلیغاتی را دنبال کنید. اگر می خواهید غاز تخم طلا داشته باشید ، باید بتوانید نامرئی ها را ببینید.

 

____________________________________________________________

در صورتی که داخل ایران هستید و قصد خرید آنلاین و اعتباری از سایت های خارجی و فروشگاه های آنلاین خارج از کشور ( از جمله فروشگاه های خارجی اینستاگرام ) را دارید ، میتوانید از خدمات سایت پی آسان در این زمینه استفاده کنید :