[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.20.2″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

این متن ادامه ی مقاله ی ارزان ترین کالج های MBA در کانادا می باشد. برای مطالعه بخش اول متن میتوانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

ارزان ترین کالج های MBA در کانادا بخش اول

۵. University of New Brunswick

MBA/JD یک مدرک مشترک (joint degree) است که در دنیای تجارت پویای امروز که در آن قوانین و مقررات دائماً در حال تغییر و تأثیرگذار بر نحوه انجام کسب و کار هستند، بسیار مفید است. از آنجایی که این مدرک مشترک برای دانشجویانی که ممکن است مدرک کسب و کار نداشته باشند، آزاد است، چنان‌چه دانش‌آموزان قبلاً دوره BBA (Bachelor of Business Administration) را گذرانده باشند، این می‌تواند یک مزیت برای اخذ برنامه MBA محسوب شود.

استوارنامه: AUCC, CARL, IAU, CIS, CVU, ACU, CUSID, AUS, AUFSC, CBIE, CUP

شهریه برای دانشجویان بین‌المللی: ۱۲۰۳۰ دلار

 

۶. Wilfrid Laurier University

این برنامه، گرایش‌های رفتار سازمانی، مدیریت منابع انسانی و یا مدیریت زنجیره تأمین را ارائه می‌دهد. این برنامه، یک قدم بزرگ را برای متقاضی که خواهان ورود به مقطع دکتری و آغاز فعالیت پژوهشی است، فراهم می‌کند.

استوارنامه: AUCC, IAU, COU, AACSB, ACU, CIS, CUSID, Fields Institute, OUA, CBIE, CUP

شهریه برای دانشجویان بین‌المللی: ۱۱۹۹۸ دلار

زمان تحصیل: ۱۲ ماه

 

۷. Saint Mary’s University

Sobey MBA یک برنامه قابل تبدیل، پویا و چالش‌برانگیز است که دانشجویان را برای مفاهیم و ابزارهای لازم برای رهبری مؤثر در اقتصاد جهانی امروز آماده می‌کند. با دانشکده‌ای در سطح جهانی، مجموعه‌ای از هم‌کلاسی‌های با استعداد و ارتباط با جامعه کسب و کار، دانشجویان را از نظر تجربه یادگیری غنی می‌کند. این برنامه، برای دانشجویان یک پایه محکم آکادمیک، فرصت‌های یادگیری کاربردی و انواع رویدادهای student-to-business را به منظور درک عمیق‌تر از کسب و کار فراهم می کند.

استوارنامه: AACSB

شهریه برای دانشجویان بین‌المللی: ۲۸۶۵۵ دلار

زمان تحصیل: ۱۲ ماه

۸. Laval University

این برنامه، متقاضی را قادر می‌سازد تا ابزار لازم برای درک پیچیدگی و تغییراتی را که بر سازمان‌ها تأثیر می‌گذارد، بدست آورد. به داوطلب کمک می‌شود تا رویکردهای مختلف، مفاهیم اصلی و ابزارهای مختلف مورد استفاده در مدیریت استراتژیک را متوجه شده و درک عمیقی از روندهای فعلی در اقتصاد بدست آورد.

استوارنامه: AACSB

شهریه برای دانشجویان بین‌المللی: ۱۵۹۳۹ دلار

زمان تحصیل: ۲ سال

 

۹. University of Prince Edward Island

برنامه EMBA توسط دانشکده business ارائه می‌شود تا رهبرانی تأثیرگذار بسازد. این برنامه دو شاخه (گرایش) را برای تحصیل ارائه می‌دهد – یکی در مدیریت نوآوری و دیگری در مدیریت بیوتکنولوژی و کارآفرینی. روش‌های تدریس شامل روش‌های مبتنی بر تئوری، یادگیری تجربی و روشهای بر پایه تحقیق می‌باشند.

استوارنامه: AACSB

شهریه برای دانشجویان بین‌المللی: ۱۵۳۸۰ دلار

زمان تحصیل: ۲۰ ماه

 

۱۰. University of Waterloo

MMSc (Master of Management Science) یک مدرک coursework است که می‌تواند در مدت یک سال به صورت تمام وقت گذرانده شود. علاوه بر مدل‌سازی، دانش اقتصاد و رفتار سازمانی، هر دانشجو با تحقیقات مقدماتی عملیات، سیستم‌های اطلاعاتی و مدیریت فناوری آشنا خواهد شد، چرا که این مفاهیم پایه‌های علم مدیریت را تشکیل می‌دهند.

استوارنامه: AACSB

شهریه برای دانشجویان بین‌المللی: ۱۸۷۷۴ دلار

زمان تحصیل: ۱ سال

۱۱. University of Ottawa

این برنامه با هدف آموزش متخصصانی ایجاد شده است  که بتوانند با انجام و انتشار تحقیقات دقیق آکادمیک، کاربردی و سیاست‌گذاری در مدیریت، در بهبود محیط دانشگاهی و تأثیر بر جامعه نقش داشته باشند. دانشجویان در این برنامه ممکن است یکی از گرایش‌های مدیریت نوآوری یا کارآفرینی را انتخاب کرده و تمرکز خود را روی آن قرار دهند.

استوارنامه: ACU

شهریه برای دانشجویان بین‌المللی: ۱۸۶۹۹ دلار

زمان تحصیل: ۲-۵/۱ سال

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]