۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

فروشگاه اینترنتی Summit یک فروشگاه آنلاین در حوزه خودرو است که از سال ۱۹۶۸ آغاز به کار کرده است. با پی آسان همراه باشید.

مقالات مرتبط:

سایت SEOClerks چیست؟

ویژگی های جدید برنامه وب مانی WebMoney Keeper برای iOS و macOS

در سال ۱۹۶۸ یک مهندس جوان، یک کوروت مدل ۱۹۶۷ داشت. او با برقرار کردن رابطه با چند نفر تلاش کرد تا قطعاتی را با تخفیف تهیه کند، خیلی زود دوستانی که با آن‌ها رقابت می‌کرد متوجه این موضوع شدند و خواستند تا قرارداد مشابهی را دریافت کنند. با این پیشینه لوازم جانبی مسابقات Summit متولد شد.
با حرکت سریع به سال ۲۰۱۸ و این استارت آپ یک نفره تبدیل به فروشگاه جهانی سرعت شده است. منبعی برای دریافت قطعات برای هزاران علاقمند به سرعت در سراسر جهان. ما با اولویت دادن به مشتری در این جایگاه قرار گرفتیم: با کاهش هزینه‌های مربوط به دریافت قطعات مورد نیاز، تحویل سریع قطعات و پشتیبانی از آن‌ها با بهترین خدمات مشتری موجود در این صنعت.

۱۹۶۸:

فروشگاه اینترنتی Summit در حوزه قطعات خودرو مسابقه‌ایی به عنوان یک کسب و کار نیمه وقت در استو، اوهایو شروع به کار کرد. این کسب و کار کوچک با تبلیغات دهان به دهان قیمت‌های مناسب آن شروع به رشد کرد.

۱۹۶۹:

Summit اولین فروشگاه خود را در استو اوهایو گشود و سپس به اولین نمایندگی خود در کویاهوگا فالز، اوهایو انتقال یافت.

۱۹۷۰:

برای پاسخگویی به تقاضای بسیار زیاد از سوی مسابقه دهندگان محلی و علاقمندان به اتومبیل، Summit به فروشگاه بزرگ‌تری در آکرون، اوهایو منتقل شد. برندهای موجود شامل Holley، Mallory، Hurst و Mickey Thompson بودند.

۱۹۷۲:

فروشگاه اینترنتی Summit با توسعه خود سفارش‌های پستی را نیز می‌پذیرد و تبلیغات کوچکی برای قطعات Mickey Thompson در مجلات Hot Rod و Car Craft انجام می‌دهد. شرکت بزودی سفارشات از تمام آمریکا دریافت می‌کند.

۱۹۷۴:

فروشگاه دوم در آکرون اوهایو باز می‌شود.

۱۹۷۶:

کسب و کار به گونه‌ای با قدرت پیش می‌رود که کارکنانی برای بخش فروش تلفنی و خدمات مشتریان به صورت تمام وقت استخدام می‌شوند تا سفارشات را بپذیرند.

پی پل PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین به صورت جهانی عرضه می کند. این سیستم از انتقال پول آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی در بسیار از کشورها را پشتیبانی می کند. شما می‌توانید با استفاده از آن اقدام به خرید از این فروشگاه اینترنتی کنید.

۱۹۷۸:

Summit به یک مجتمع انبار با ۴ ساختمان در آکرون، اوهایو منتقل می‌شود. این جابجایی به معنای آن است که شرکت می‌تواند قطعات بیشتری را در انبار خود داشته باشد و مدت زمان لازم برای تهیه سفارشات مشتریان را کاهش دهد.

۱۹۸۰-۱۹۸۱:

فروشگاه اینترنتی Summit اولین ماشین‌های پروژه‌ای خود، یک اتوموبیل ۹۱۷ و یک توربو ترانس را ساخت.

۱۹۸۷:

کاتالوگ‌های شرکت از چاپ یک بار در سال سالیانه ۶ بار به چاپ خواهند رسید تا مشتریان بتوانند محصولات بیشتری را با قیمت‌های به روز مشاهده کنند.

۱۹۸۸:

بیل کولمن به عنوان اولین راننده درگ توسط شرکت مورد حمایت مالی قرار می‌گیرد. او اولین راننده ایست که خودرو doorslammer را دریافت کرد که می‌توانست به سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت برسد، او یکی از موسسان Pro Modified بود.

۱۹۹۰:

فروشگاه اینترنتی Summit، خط‌های تلفن دریافت سفارش و خدمات مشتریان را به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته اضافه می‌کند تا مشتریان بتوانند در هر زمانی قطعات مورد نیاز خود را سفارش دهند.
شرکت حامی مالی جو لپون جونیور در NHRA شد. این حمایت مالی تا فصل ۱۹۹۳ ادامه داشت. همچنین شرکت Centerfold را به کاتالوگ خود اضافه کرد. دیوارهای گاراژها از آن استفاده کردند.

۱۹۹۲:

شرکت به ساختمان مرکزی جدید خود در تالمادج، اوهایو نقل مکان می‌کند. این ساختمان شامل یک مرکز تکمیل سفارش، فروشگاه خرده فروشی و مرکز پشتیبانی مشتری می‌شود.

۱۹۹۳:

Summit بیست و پنجمین سالگرد خود را با اولین نمایشگاه ماشین خود جشن می‌گیرد. شرکت حمایت مالی ۱۲ ساله خود از راننده NHRA مارک پاووک را آغاز می‌کند.

۱۹۹۴:

فروشگاه اینترنتی Summit تبدیل به یکی از اصلی‌ترین حامیان مالی مسابقات اتومبیلرانی NHRA شد. شرکت تاکنون همچنان به عنوان یکی از حامیان مالی مسابقات اتومبیلرانی فعالیت می‌کند.

۱۹۹۵:

Summit در مسابقات QuadraDeuce اولین مسابقات اتومبیلرانی چهارچرخ شرکت کرد. مجله ماشین و راننده در آزمایش خود با اتومبیل 1932 roadster توانست در ۲/۳ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت دست پیدا کند و به این ترتیب این اتومبیل سریع‌ترین ماشین در تست‌های این مجله شد.

۱۹۹۶:

Summit حمایت مالی از مسابقات Pontiac Excitement را در کلومبوس اوهایو آغاز کرد. همچنین اولین نمایشگاه TruckFest توسط شرکت در تالمادج برگزار شد. این نمایشگاه هر ساله تا سال ۲۰۱۲ برگزار می‌شد.

۱۹۹۷:

فروشگاه اینترنتی Summit برنامه تلفن بدون هزینه را اجرا می‌کند. به این ترتیب مشتریان لازم نیست برای سفارش‌دهی هزینه تلفن را پرداخت کنند. شرکت به دوران اینترنت می‌پیوندد و وب سایت خود را راه اندازی می‌کند. SummitRacing.com

۱۹۹۸:

شرکت مرکزی را در اسپارکس نوادا باز می‌کند، به این ترتیب می‌تواند به لوس آنجلس و دیگر بخش‌های کالیفرنیا تحویل ظرف مدت دو روز را انجام دهد. شرکت یک کاتالوگ قطعات به سایت خود اضافه می‌کند به این ترتیب مشتریان می‌توانند قطعات را پیدا کرده و به صورت آنلاین سفارش دهند.

۱۹۹۹:

از پروژه موستانگ کوئیک استانگ با قدرت هزار اسب بخار رونمایی می‌شود. این ماشین در مجله Muscle Mustang مورد توجه قرار می‌گیرد.

پرداخت آنلاین در بسیاری از سایت های اینترنتی همچون این فروشگاه بزرگ تنها با کارت های اعتباری / Credit Cards قابل انجام است. پی آسان با افتخار به کمک حساب های بانکی خود در کانادا و آمریکا این خدمات را به مشتریان عزیز پیشنهاد می‌دهد.

۲۰۰۰:

Summit دفتر مرکزی خود در تالمادج را دوبرابر می‌کند تا بتواند پاسخگوی تقاضای در حال رشد مشتریان باشد و میلیون‌ها قطعه را از صدها تولید کننده در انبار خود نگهداری کند. همچنین به صورت رسمی تبدیل به سفارش گیرنده NHRA و IHRA می‌شود.
معرفی وب سایت شرکت در لاس وگاس صورت می‌گیرد. تروی ترپانیر اتومبیل ۱۹۳۲ Roadster چهار چرخ را نوسازی می‌کند. اتومبیل یک بلوک کوچک با قدرت ۵۹۴ اسب بخار دریافت می‌کند، مجددا نقاشی می‌شود و داخل آن نوسازی می‌شود و همچنین دیگر بازسازی‌ها نیز انجام می‌شود.

۲۰۰۲:

شرکت درهای فروشگاه جدید خود به مساحت ۲۵ هزار فوت مربع را در تالمادج بر روی عموم می‌گشاید. حمایت مالی از مجموعه IHRA Summit آغاز می‌شود.

۲۰۰۳:

فروشگاه اینترنتی Summit نشانه خود را مشخص کرده و از نماد S مشهور خود پرده برداری می‌کند.

۲۰۰۴:

گرگ اندرسون به تیم سامیت می‌پیوندد و اولین قهرمانی خود را با این شرکت بدست می‌آورد. شرکت همچنین حامی تیم ویلکرسون راننده فانی کار NHRA می‌شود.

۲۰۰۵:

جیسون لاین راننده Pro Stock NHRA به تیم سامیت می‌پیوندد. مانستر تراک سامیت با عنوان بیگ فوت به رانندگی دن رانت رونمایی می‌شود. رانت در سال ۲۰۱۶ بازنشسته می‌شود و لاری سوئیم به عنوان راننده جایگزین او انتخاب می‌شود.
سامیت حامی مالی مسابقات ملی جنوب NHRA در آتلانتا می‌شود. گرگ اندرسون سومین قهرمانی خود را در پرو استاک کسب می‌کند. این دومین عنوان با سامیت است. همچنین بعد از ۲۰ سال لوگوی شرکت به روز می شود.
سامیت به عنوان تامین کننده اصلی قطعات با برنامه‌های تلویزیونی Horsepower TV، Musclecar، Trucks!و Extreme 4×4 شروع به همکاری می‌کند.

۲۰۰۶:

سامیت یک مرکز جدید تکمیل سفارشات، فروشگاه خرده فروشی و مرکز پشتیبانی مشتریان را در مک دانا جورجیا افتتاح می‌کند.
کاتالوگ ابزارهای سامیت و ملزومات گاراژ شروع به کار می‌کند. جیسون لاین برنده اولین مقام قهرمانی خود در NHRA شد.

۲۰۰۷:

فروشگاه اینترنتی Summit حقوق مربوط به نامگذاری پارک Summit Racing Equipment Motorsports در نوروالک اوهایو را خریداری کرد. گشایش فروشگاه سامیت در نوروالک اوهایو. سامیت Genuine Hotrod Hardware را خریداری کرد که یک تامین کننده سفارشات پستی برای هات راد بود.

۲۰۰۸:

سامیت چهلمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد.

۲۰۰۹:

وبسایت جدید شرکت با بهبود و اضافه شدن ابزارهای جستجو، پیشنهادات و آموزش جاگذاری قطعات رونمایی شد.
سامیت از Operation Appreciation که یک سفر سالانه توسط رانندگان سامیت برای دیدار با سربازان آمریکایی در خارج از کشور است حمایت می‌کند. اندرو هاینز و ادی کراویک در سال ۲۰۱۰ به این سفر می‌پیوندند.
سامیت به عنوان حامی مالی اصلی مجموعه Summit Racing Equipment Show Car شروع به فعالیت می‌کند.

۲۰۱۰:

خط محصولات سامیت گسترش یافته و شامل رنگ، کاربراتور، سیستم‌های احتراق و ترکیبی از قطعات حرفه‌ای می‌شود.
صدها خط محصولات جدید به سرکل ترک، جیپ و آفرود بازسازی، ابزارها و آخرین مدل‌های موجود در بازار اضافه می‌شود.

۲۰۱۱:

قطعات جایگزین OEM توسط بهترین تولید کنندگان مانند Standard Motor Products، Delphi، ACDelco و Bosch اضافه شد. سامیت تحویل زمینی خدمات را برای مشتریان بین‌المللی آغاز کرد.

۲۰۱۲:

فروشگاه اینترنتی Summit پاور اسپورت پلیس، محلی برای ارائه خدمات پس از فروش و تغییر قطعه برای موتورهای خاکی و خیابانی را معرفی کرد.
کارت مشترک معرفی می‌شود که به مشتریان اجازه می‌دهد که هر چیزی را از سایت‌های SummitRacing.com، GenuineHotrod.com و PowerSportsPlace.com با استفاده از یک سبد خرید سفارش دهند.
فروشگاه اینترنتی Summit با فاکتوری فایو ریسینگ شروع به همکاری می‌کند تا با استفاده از قطعات سامیت FFR MK4 Roadster را بسازند. بلاگ OnAllCylinders شروع به کار می‌کند.

۲۰۱۳:

فروشگاه اینترنتی Summit به عنوان حامی مالی مجموعه American Modified شروع به فعالیت می‌کند. شرکت به عنوان حامی رسمی I-X Center Piston Powered Auto-Rama شروع به فعالیت کرد.
شرکت با ناسکار و ستاره تاپ گیر آمریکا روتلدج وود شروع به همکاری می‌کند تا پروژه شوی ۱۹۴۹ Kurbmaster را آغاز کند.

۲۰۱۴:

فروشگاه اینترنتی Summit یک اپلیکیشن موبایل اضافه می‌کند تا به مشتریان دسترسی آسان‌تری برای خرید، کانال‌های شبکه‌های اجتماعی و دیگر موارد از طریق گوشی‌های همراه ارائه دهد.
امتیازدهی آنلاین و نظرات مشتریان به عنوان گزینه به سایت شرکت اضافه شد تا به مشتریان اجازه داده شود محصولات را بررسی کرده و امتیاز دهند.
شرکت به عنوان یکی از حامیان مالی قهرمان۱۰ دوره مسابقات FIA جیمی آلوند شروع به فعالیت کرد.
افتتاح فروش محصولات در آتلانتا.
شرکت برای سه سال با Fat N’ Furious: Rolling Thunder به عنوان تامین کننده قطعات شروع به همکاری کرد.
فروشگاه اینترنتی Summit با فاکتوری فایو ریسینگ همکاری را برای ساخت یک MK4 RoadSter آغاز کرد. این ماشین با عنوان All Girls Build در برنامه شبکه پاور نیشن تلویزیون با عنوان دیترویت ماسل به نمایش درآمد. سامیت و روتلدج وود برای ساخت اتومبیل 1953 Plymouth Suburban شروع به همکاری کردند که توسط افسانه مسابقات ناسکار ریچارد پتی به روتلدج داده شده بود.

۲۰۱۵:

شرکت تبدیل به اصلی ترین اسپانسر مسابقات ANDRA مسابقات ملی درگ در استرالیا شد.
رویداد سوپر سامیت در اوهایو به پارک موتوراسپورت سامیت در نوروالک منتقل شد. این رویداد شامل یک نمایشگاه اتومبیل، رقابت های اتوکراس و مسابقات یک چهارم مایلی فان ران می‌شد.

۲۰۱۶:

ساخت مرکز پاسخ به سفارشات سامیت، فروشگاه خرده فروشی سوپر و مرکز حمایت از مشتریان در آرلینگتون تگزاس آغاز شد.

۲۰۱۷:

مرکز آرلینگتون، تگزاس برای تجارت شروع به کار کرد. این مرکز جدید اجازه تحویل یک روزه را برای سفارش‌هایی که در انبار موجود باشد به مشتریان ساکن تگزاس و ایالت های مجاور خواهد داد.
شرکت خط محصولات خود را به بیش از ۱۵۰۰ تولید کننده افزایش داد که بیشترین تعداد تاکنون است. حمایت‌های مالی جدید از USMTS، SCCA و EDRS اعلام شد.
شرکت حقوق مربوط به نامگذاری مسابقات Goodguys 25th Summit Racing Lone Star که در فورت وورت تگزاس برگزار می‌شود را خریداری کرد.