۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

خدمات پرداخت الکترونیک

در محیط دیجیتال فعلی، بسیاری از شرکت‌ها با این تصمیم روبرو هستند که آیا تغییری در رویکرد خود ایجاد کنند و به سمت بازار آشناتر به فن‌آوری حرکت کنند.

شرکت‌های فن‌آوری و خدمات پرداخت هر روز بیشتر به سمت نسل جوان می‌روند اما وسترن یونیون رویکردی چند نسلی برای مقاوم کردن کسب و کار در  برابر آینده اتخاذ کرده است.

این مطالب را از دست ندهید:‌

بازار هدف و استراتژی بازاریابی

در مصاحبه‌ای با PSFK مدیر بازاریابی و عملکرد میدانی امریکای شمالی مایک هافر اهمیت داشتن وجهه‌ای برای مخاطبانی گسترده را توضیح داد.

بسیاری از شرکت‌های خدمات پرداخت محصولات و خدمات خود را برای ارائه به نسل جوان تهیه می‌کنند و نسل‌هایی که از محیط‌های غیر دیجیتال بدون خدمات رقابتی استفاده نمی‌ کردند فراموش کرده‌اند.

هنگامی که به جزئیات جمعیت‌شناختی وسترن یونیون نگاه می‌کنیم، متوجه خواهیم شد نزدیک به ٤٠ درصد از مشتریان امریکایی بیش از ٥٠ سال سن دارند پس عدم فراگیری آنها از دست دادن بزرگی خواهد بود.

استراتژی بازاریابی وسترن یونیون تجربه فراگیری برای کاربران چند نسلی ایجاد کرده است که از طریق بکار بستن تعادل با استفاده از توانایی‌های گوشی همراه حاصل شده است.

در وسترن یونیون هدف ما، حذف موانع است تا مشتریان بتوانند ساده‌تر و مطمئن‌تر پول را انتقال دهند بدون توجه به اینکه چه روشی را برای انتقال انتخاب می‌کنند.

لازم به ذکر است وسترن یونیون شرکتی است که با آن میتوانید به سراسر نقاط جهان حواله بفرستید.

این امکان در کشور ما از طریق وب سایت پی آسان امکان پذیر است.

برای دریافت خدمات وسترن یونیون بر روی لینک کلیک کنید. اگر سوالی داشتید میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید.