امروز مسترکارت و شرکت وسترن یونیون اعلام کردند با یکدیگر برای یکپارچه‌سازی مسترکارت‌سند و خدمات انتقال پول وسترن یونیون همکاری خواهند کرد به این ترتیب وسترن یونیون اجازه خواهد داشت تا به صورت مجازی به هر کارت بانکی امریکایی وجه تحویل دهد.

این همکاری کانال جدیدی را برای مصرف‌کنندگان امریکایی خواهد گشود تا به سرعت و به راحتی از طریق وسترن یونیون به کارت‌های بانکی افراد که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند وجه انتقال دهند این خدمت شامل کارت‌های غیر مسترکارت هم خواهد شد. وسترن یونیون اولین شرکت صنعت انتقال وجه در امریکا است که خدمات کارت اعتباری را از طریق بستر مسترکارت‌سند امکان‌پذیر ساخته است.

انتظار می‌رود خدمت جدید وسترن یونیون اوایل سال ٢٠١٨ قابل دسترسی باشد و در ابتدا امکان انتقال وجه در داخل امریکا از طریق سایت و اپلیکیشن وسترن‌یونیون فراهم خواهد شد، تا به ارسال ‌کنندگان اجازه دهد کارت‌های بانکی، اعتباری و حساب‌های بانکی امریکای خود را برای تامین مالی پرداخت‌ها مورد استفاده قرار دهند. مشتریان تنها باید شماره ١٦ رقمی کارت دریافت‌کننده را برای تکمیل فرآیند انتقال  بدانند.

انتقال میلیاردها دلار در سراسر جهان بصورت سالانه، نفوذ و گستره خدمات پرداخت و انتقال وجه وسترن یونیون (از اپلیکیشن تلفن همراه تا هزاران نمایندگی) راه‌های سریع، قابل اعتماد و ساده‌ای را برای ارسال و دریافت پول در سراسر جهان در اختیار مصرف‌کنندگان و کسب و کارها قرار داده است. با یکپارچه‌سازی با مسترکارت‌سند که اولین بستری از نوع خود است که ارسال سریع و آسان پول از طریق شبکه کارت‌های بانکی را تسهیل کرده است، وسترن یونیون مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد وجوه خود را به سرعت به کارت دریافت کننده در داخل امریکا انتقال دهند.

لی آمارو، معاون همکاری‌های مسترکارت می‌گوید:” با مسترکارت‌سند، مشتریان وسترن یونیون راه جدید و قدرتمندی دارند تا وجوه خود را مستقیم به کارت‌های بانکی موجود در کیف میلیون‌ها امریکایی ارسال کنند. مشتریان امروز بیش از هر زمان دیگری پرمشغله هستند، پس هر گزینه‌ای که کارهای روزانه مثل ارسال و دریافت پول را ساده‌تر کند دارای اهمیت بسیاری است. وسترن یونیون یک گزینه دیگر در اختیار مصرف‌کنندگان می‌گذارد تا خدمات را براساس نیازشان کارایی ببخشند.”

لیبی چمبرز، مسئول استراتژی، محصول و بازاریابی وسترن یونیون می‌گوید:” وسترن یونیون معادل پرداخت و انتقال پول در جهان با سرعت و به صورت قابل اطمینان است. ما به مشتریان انتخاب و راحتی بیشتری برای انتقال پول ارائه می‌دهیم. این توانایی جدید که با مسترکارت با آن دست یافتیم به این معناست که مشتریان می‌توانند وجه را مستقیم به کارت بانکی دریافت‌کننده با سرعت و به راحتی ارسال کنند.”

مسترکارت‌سند کمک کرده است تا بعضی از محصولات پرداخت مبتکرانه این صنعت تقویت شوند. برای توسعه‌دهندگان، مسترکارت با یک API برای موسسات مالی امکان استفاده آسان را فراهم کرده است، یکی از ٣٥ API که مسترکارت در پورتال خود قرار داده است. با پشتیبانی شبکه مسترکارت، بانک‌ها هم از این قرارداد ساده شده مانند شبکه مسترکارت و متخصصان سود خواهند برد.

 

مطالب مرتبط: