۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

اپلیکشن فی دانشگاه‌های آمریکا

 

پی آسان مفتخر است هزینه اپلیکشن فی دانشگاه‌های مختلف در کشور آمریکا را برای دانشجویان عزیز با کمترین کارمزد پرداخت کند. این هزینه بسته به دانشگاه  مورد نظر رقمی بین ۵۰ تا ۱۱۰ دلار آمریکا می باشد.

اپلیکیشن فی( Application Fee ) دانشگاه‌های آمریکا

همان طور که مطلع هستید، برای درخواست تحصیل در دانشگاه های مختلف می بایستی اپلیکیشنی (درخواستی) به صورت کتبی یا آنلاین به دانشگاه مورذ نظرتان ارسال کنید. اکثر دانشگاه ها برای بررسی این درخواست ها، هزینه ای دریافت می کنند که به عنوان هزینه اپلیکیشن فی Application Fee شناخته می شود.

 

هزینه اپلیکشن فی

این هزینه بسته به دانشگاه  مورد نظر رقمی بین ۵۰ تا ۱۱۰ دلار آمریکا می باشد. لازم به ذکر است که معمولا این هزینه غیر قابل بازگشت است.

خواهشمند است برای تسریع در روند پرداخت، اپلیکشن خود را تا مرحله پرداخت ادامه دهید و سپس در سامانه پی آسان درخواست خود را ثبت فرمایید.

 

اپلیکیشن فی موسسه فناوری ماساچوست MIT

مؤسسهٔ فناوری ماساچوست مشهور به اِم‌آی‌تی، دانشگاه خصوصی واقع در شهر کمبریج در ایالت ماساچوست آمریکا است، که دارای پنج دانشکده اصلی، یک کالج و ۳۲ گروه آموزشی می‌باشد.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه تورنتو موسسه فناوری ماساچوست ۸۵ – ۱۰۵ دلار آمریکا بوده و به صورت غیرقابل باز گشت می‌باشد.

اپلیکیشن فی دانشگاه استنفورد Stanford University

یکی از معتبرترین دانشگاه‌های جهان است که در استنفورد، در نزدیکی شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا در کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد. به علت فارق التحصیلان آن که عمدتا جزو موفق ترین افراد حهان هستند استنفورد به کارخانه بیلیونر معروف است.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه استنفورد آمریکا ۹۰$ بوده و به صورت غیرقابل بازگشت می‌باشد.

اپلیکیشن فی دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC)

دانشگاه هاروارد یک دانشگاه خصوصی در شهر کمبریج ایالت ماساچوست در ایالات متحدهٔ آمریکا است که در سال ۱۶۳۶ میلادی (۱۰۱۵ خورشیدی) ساخته شد. این دانشگاه اولین مؤسسهٔ آموزش عالی در کشور آمریکا و همچنین اولین بنیاد در آمریکای شمالی به‌شمار می‌رود.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه هاروارد آمریکا ۸۵-۱۰۵$ بوده و به صورت غیرقابل بازگشت می‌باشد.

 

*برای اطلاع از سایر دانشگاه ها ( مانند دانشگاه : کالیفرنیا، شیکاگو، پرینستون، کرنل، پنسیلوانیا، ییل، کلمبیا، تگزاس و …) می‌بایست به سایت هر یک مراجعه نموده و پس از اطلاع از هزینه، برای پرداخت به بخش پرداخت با خرید با ویزا/مستر کارت مراجعه فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.