۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

اپلیکشن فی دانشگاه‌های کانادا

 

پی آسان مفتخر است هزینه اپلیکشن فی دانشگاه‌های مختلف در کشور کانادا را برای دانشجویان عزیز با کمترین کارمزد پرداخت کند. این هزینه بسته به دانشگاه  مورد نظر رقمی بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ دلار کانادا می باشد.

اپلیکیشن فی( Application Fee ) دانشگاه‌های کانادا

همان طور که مطلع هستید، برای درخواست تحصیل در دانشگاه های مختلف می بایستی اپلیکیشنی (درخواستی) به صورت کتبی یا آنلاین به دانشگاه مورذ نظرتان ارسال کنید. اکثر دانشگاه ها برای بررسی این درخواست ها، هزینه ای دریافت می کنند که به عنوان هزینه اپلیکیشن فی Application Fee شناخته می شود.

پی آسان مفتخر است هزینه اپلیکشن فی دانشگاه های مختلف کانادا را برای دانشجویان عزیز با کمترین کارمزد پرداخت کند. (به دلیل استقرار دفتر اصلی پی آسان در تورنتو کانادا کارمزد دریافتی این مجموعه برای دانشگاه های کانادایی بسیار کم است) 

 

هزینه اپلیکشن فی

این هزینه بسته به دانشگاه  مورد نظر رقمی بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ دلار کانادا می باشد. لازم به ذکر است که معمولا این هزینه غیر قابل بازگشت است.

خواهشمند است برای تسریع در روند پرداخت، اپلیکشن خود را تا مرحله پرداخت ادامه دهید و سپس در سامانه پی آسان درخواست خود را ثبت فرمایید.

 

اپلیکیشن فی دانشگاه تورنتو Toronto university

دانشگاه تورنتو کهمحل تولد مطالعات انسولین و سلول های بنیادی است، در رتبه اول دانشگاه های کاناداست.این دانشگاه در رتبه 29 در جهان قرار دارد و به صورت مشترک با دانشگاه ملی استرالیا  دارای بیشترین شهرت در بین دانشآموزان و اساتید است.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه تورنتو ۱۸۰$ بوده و به صورت غیرقابل باز گشت می‌باشد.

اپلیکیشن فی دانشگاه مک گیل McGill university

در رتبه بندی های سال های اخیر، دانشگاه  مونترال مک گیل برای کسب رتبه  35 جهان با دانشگاه لس آنجلس (UCLA) کاليفرنيارقابت شدیدی دارد. رتبه بالای McGill تا حدودی بخاطر شیوه و روش  آموزش بین المللی آن است، زیرا دانشجویان بین المللی نزدیک به 25 درصد از کل دانش جویان این دانشگاه را تشکیل می دهند.

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه مک گیل کانادا ۱۱۴-۱۶۰$ بوده و به صورت غیرقابل بازگشت می‌باشد.

اپلیکیشن فی دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC)

این دانشگاه بالاترین رتبه را در سواحل غرب کانادا دارد و در بین 100 دانشگاه  برتر جهان نیز قرار گرفته است

هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا ۱۰۴-۱۷۰$ بوده و به صورت غیرقابل بازگشت می‌باشد.

برای اطلاع از سایر دانشگاه ها ( مانند دانشگاه : آلبرتا، مونترال، مک مستر، واترلو، وسترن آنتاریو، کلگری، کویین، ویکتوریا و …) می‌بایست به سایت هر یک مراجعه نموده و پس از اطلاع از هزینه، برای پرداخت به بخش پرداخت با خرید با ویزا/مستر کارت مراجعه فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.