اکسپدیا : برنامه ریزی برای تعطیلات تابستانی باید زمانی باشد که این نکات ساده را انجام دهید

زمانی که بهار به طور رسمی آغاز می‌شود، حالا وقت آن است که به تعطیلات تابستانی فکر کنید. ذهن من بلافاصله به سمت درختان نخل، آب و هوای ۸۰ درجه ای، نوشیدنی تازه ، غذای خوش‌مزه و موسیقی خوب می رود. من خیلی چیزها دارم که می‌خواهم در این تابستان انجام دهم، و سفر اولویت اول لیست من است. من از تعطیلات آخر هفته در دنور٬ استراحت کردن در ساحل مکزیک و حتی از رفتن به لندن صحبت می کنم.

همه چیز عالی به نظر می‌رسد، اما واقعیت سفر می‌تواند پیچیده، ترسناک، ناامیدکننده و گاهی پرهزینه باشد – به خصوص وقتی که ما به یکی از پرسفرترین فصل ها نزدیک می‌شویم. به عنوان یک مسافر با تجربه، می‌دانم که باید برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی را اگر قرار است در این تابستان به تعطیلات بروم، شروع کنم و نه صرفا چرخیدن در اینستاگرام٬ اما در مورد خدمه پرواز که مطمئن نیستند کجا شروع کنند و به دنبال معاملات بزرگ سفر هستند چطور؟

اکسپدیا برای ساده‌تر کردن زندگی ، چهار نکته پس‌انداز را کنار هم قرار می‌دهد که به رفتن سفرهای بیشتری در تابستان تان در سال جاری کمک خواهد کرد.

اکسپدیا ، آماده شدن برای تعطیلات تابستانی

بلیط را زود رزرو کنید

تابستان یکی از شلوغ‌ترین زمان‌های سفر است، هم داخلی و هم بین‌المللی، و قیمت‌ها طوری بالا می‌روند که ما اوج قیمت ها را می بینیم. انجام تحقیقات تان و سریع رزرو کردن بلیط می تواند تفاوت بزرگی از نظر پس‌انداز برای سفر عالی تان ایجاد کند. با توجه به گزارش چشم‌انداز سفر هوایی سال ۲۰۱۸ ای٬ آر٬ سی، رزرو بلیط ۳۰ روز پیش از شروع سفر اغلب منجر به خریدن ارزان‌تر بلیت هواپیما می‌شود.

تهیه کردن پکیج و پس انداز کردن

یکی از موارد مهم – اما اغلب نادیده گرفته شده٬ صرفه‌جویی به خاطر پس‌انداز کردن برای مسافرانی است که به طور همزمان بلیط پرواز، هتل و / یا ماشین اجاره‌ای را در چیزی که به پکیج سفر معروف است رزرو کنند. رزرو این پکیج تنها آسان‌ترین راه برای مسافران است که صدها نفر از آن‌ها هم در داخل و هم در سطح بین‌المللی پس انداز کنند.

به عنوان عضو برتر اکسپدیا خرید کنید

باز کردن دسترسی به ” اعضا ” تنها در بیش از ۷۰،۰۰۰ هتل و تقریبا ۱۰۰۰۰ فعالیت در سراسر جهان هر بار که شما قبل از خرید وارد اکانت خود شوید٬ ما شما را به عنوان یک عضو برتر اکسپدیا به رسمیت می‌شناسیم و به شما تنها معاملات و جوایز را نشان می‌دهیم. علاوه بر این ، شما پکیج های پیشنهادی را دریافت خواهید کرد با پس انداز کردن ۱۰۰ درصدی پروازها یا هتل‌ها.

 

قسطی پرداخت کنید

۵۰ درصد به صورت آنلاین، ۹۰ درصد در برنامه فروش نیم ساله اکسپدیا در ۲۰ آوریل پس انداز کنید.

برای مسافرانی که به دنبال شروع و پس‌انداز هستند، مطمئن شوید که اولین فروش سالانه اکسپدیا به فروش می‌رسد. اکسپدیا به علاوه تخفیف در هتل‌ها، اجاره خودرو، سفرهای دریایی و فعالیت‌های دیگر نیز دارای دسترسی انحصاری به پکیج های پروازی ارزان از خطوط هوایی دلتا خواهند بود. این فروش از روز جمعه، ۲۰ آوریل ساعت ۹ صبح PDT آغاز می شود و تا دوشنبه ۲۳ آوریل ادامه دارد. به مدت چهار روز، کوپن‌های انحصاری و پس‌انداز برای مدت‌زمان محدودی در Expedia.com و برنامه اکسپدیا در دسترس خواهد بود.

چه شما به دنبال یک ماجراجویی در آخر هفته، در یکی از پارک‌های تفریحی دیزنی یا به دنبال بازدید از مقاصد سفر رویایی تان باشید، این نکات به شما کمک خواهند کرد که یک تعطیلات تابستانی به یاد ماندنی بدون شکستن بانک داشته باشید !

 

دیگر مطالب: