مطابق با تاریخ ۳ فوریه ۲۰۱۸، بازار ارزهای دیجیتال دوباره توانست خود را باز‌یابد و با رشد بازار ارز های دیجیتال مواجه شدیم.

بازار ارزهای دیجیتال دوباره با رشد خود به منطقه سبز بازگشته است

پی آسان : مطابق با ۳ فوریه ۲۰۱۸، بازار ارزهای دیجیتال دوباره توانست خود را باز‌یابد و با رشد بازار ارز های دیجیتال مواجه شدیم، آن هم بعد از اینکه یک روز قبل‌تر از آن، شاهد کاهش دوباره قیمت‌ها در این ماه بودیم. اغلب ۵۰ سکه برتر بازار در طی ۲۴ ساعت گذشته با ۲۰ درصد رشد، دوباره به منطقه سبز‌‌ بازار برگشته‌اند.

بعد از اعلام شایعه گمراه‌کننده در رابطه با قوانین نظارتی در هند، کل بازار در ۱ فوریه شاهد کاهش ناگهانی قیمت‌ها بود و بیش از ۱۰۰ میلیارد از حجم کل بازار در طی ۲۴ ساعت کاسته شد. هر چند بعد فروش گسترده ارزهای دیجیتال توسط سرمایه‌گذارن، بازار امروز دوباره به منطقه سبز برگشته است و بیت کوین به بالای ۹۰۰۰ دلار رسید. در حال حاضر بیت کوین به طور متوسط ۹۰۹۵ دلار معامله می‌شود که بر رشد بازار ارز های دیجیتال تاثیرگذار خواهد بود.

رشد بازار ارز های دیجیتال

به دنبال بیت کوین، سایر سکه‌ها هم به جز سه سکه شاهد رشد قیمت بوده‌اند. هر ۵۰ سکه برتر بازار، رشد داشتند. ارزهای لایت کوین، کاردانو و ورج با ۱۵ تا ۲۰ درصد رشد، در صدر این فهرست قرار داشته‌اند. با نگاهی به نمودار وبسایت Coin360، میزان حجم بازار را به ما نشان می‌دهد که بعد از یک هفته بحرانی، شاهد نشانه‌های رشد بازار ارز های دیجیتال هستیم.

عامل کاهش و رشد بازار ارز های دیجیتال

رشد بازار ارز های دیجیتال

با وجود کاهش بازار در این هفته، افرادی مثل چارلی لی موسس لایت کوین و ران نونر مجری شبکه CNBC، اظهارات امیدوار کننده‌ای در مورد بیت کوین کرده‌اند. چارلی لی به طور مشخص به ماهیت پرنوسان ارزهای دیجیتال اشاره می‌کند و اغلب آن را نتیجه ورود سرمایه‌گذارهای تازه وارد و ترسوی بازار می‌داند.

البته شاید خبرهای اولین بلاک چین تایید شده توسط دولت کانادا هم نقش مهمی در رشد بازار بازی کرده باشد. بیت کوین در اواخر ماه دسامبر سال گذشته به ۱۹ هزار دلار رسید و بعد سقوط کرد و همراه خود، بقیه بازار را هم به زیر کشید تا اینکه به پایین‌ترین قیمت خود یعنی ۸۰۰۰ دلار کاهش پیدا کرد.

در ماه ژانویه، بازار ارزهای دیجیتال فروش گسترده‌ای را مشاهده کرد. دلیل اصلی این اتفاق، نظارت بیشتر از سوی کره جنوبی و شایعات همراه با آن بود که باعث ترس بسیاری از مردم شد.

پیشنهاد می کنیم این پست در این پست با 20 کتاب و مطلب الهام بخش برای هواداران ارزهای دیجیتال آشنا شوید.