همکاری بنیاد وسترن یونیون با  تیم دنور ناگتس

در یک رویداد ویژه در بین دو نیمه بازی تیم دنور ناگتس ، بنیاد وسترن یونیون مبلغ ٢٠ هزار دلار را  به بنیاد گولد کراون اهدا کرد. این کمک مالی بخشی از برنامه حمایتی این بنیاد بود.

در فصل ٢٠١٨-٢٠١٧، بنیاد وسترن یونیون تعهد کرد به ازای هر گل که توسط تیم دنور ناگتس در بازی‌های خانگی به ثمر می‌رسد، مبلغ ١٠ دلار به بنیاد گولد کراون اهدا کند. بنیاد گولد کراون به جوانان کمک می‌کند تا از طریق برنامه‌های ورزشی و آموزشی به رهبرانی خلاق و با اعتماد به نفس تبدیل شوند.

حکمت ارسک، رئیس و مدیرعامل وسترن یونیون می‌گوید: تیم دنور ناگتس در این فصل از خود تعهد و همکاری تیمی نشان داد. با هر گل این تیم در بازی‌های خانگی، بنیاد وسترن یونیون به جوانان کمک می‌کند تا فرصتی برای کسب توانایی‌های با ارزش در جهت رسیدن به اهدافشان، داشته باشند.

پیش از آخرین بازی خانگی دیشب، بازیکنان تیم دنور ناگتس ١٩٨١ گل به ثمر رساندند که به معنی ١٩ هزار و ٨١٠ دلار برای بنیاد گول کراون بود. حکمت ارسک مدیر عامل و رئیس وسترن یونیون نیز در میان دو نیمه با اهدای مبلغی این مبلغ را به ٢٠ هزار دلار رساند.

این برنامه حمایتی که توسط وسترن یونیون اجرا می‌شود، در سال ٢٠١٧ و با قرار گرفتن نام این شرکت بر روی پیراهن تیم دنور ناگتس به عنوان حامی مالی اصلی این تیم آغاز شد و بخشی از تعهد این شرکت به شهر خود است.