فینچز / به من “مرد قبض و رسید” می گویند. من از سال 2010 به پشتیبانی رسید ها و قبض های دیجیتال پرداخته ام.رسیدهای دیجیتال رسیدهای کاغذی را به سخره گرفته اند.

جمعه ها با فینچز : چگونه تبدیل به مرد قبض و رسید شدم؟

پی آسان : رسید های کاغذی زمانی که نیازی بهشان ندارید فضای کیف و کیف پولتان را اشغال و بهم ریخته می کنند و درست زمانی که بهشان احتیاج دارید غیبشان می زند و گم می شوند. آن ها مردم را به گونه ای عاجز میکنند که مردم ترجیح می دهند فورا مالیاتشان را پرداخت کنند تا درگیر مدیریت خرده کاغذهای پراکنده ی کیفشان نشوند و اگر فورا پرداخت نکنند پرداخت آن تا مدت ها به خاطر مصائب زندگی کاغذی به تعویق می افتد.

من میخواستم این رویه را تغییر دهم. در آن زمان من با خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات فروش کار میکردم اما آنان نسبت به دریافت رسید های الکترونیکی آنطور که من امید داشتم مشتاق و مایل نبودند.هنوز فضا برای این رخداد حاضر نبود. پس من منتظر شدم تا بازار خودش را به من برساند. در سال 2013 Sensibill  را راه اندازی کردم تا مشتریان بتوانند از طریق دوربین تلفن هوشمندشان رسید ها و قبض هایشان را ذخیره و مدیریت کنند.

راه رساندن کاربران نهایی به پذیرش تکنولوژی جدید در متفاعد کردن آن هاست.شما باید آن ها را قانع کنید که این تغییر، نتایج مثبت بسیار سریع و محسوس برایشان به ارمغان می آورد.

به عبارت دیگر، Sensibill نمی توانست فقط با یک امکان مدیریت رسید ها مردم را قانع به استفاده از خود کند. بلکه باید علاوه بر آن امکانات صرفه جویی ، تهیه فایل ها و بازیابی آن ها را به طرز چشم گیری ممکن و ساده و لذت بخش کند. در واقع مدیریت رسیدها نباید فقط سریع تر می شد بلکه باید به شکل حیرت انگیزی جادویی می شد.

به همین خاطر است که کاربران ما می توانند رسیدها و قبض های دریافتی را در کسری از ثانیه ثبت کنند و با تکیه بر پلتفرم ما مطمئن باشند که رسید ها به طور خودکار طبقه بندی ارزیابی و سازماندهی می شود.

این برنامه به عنوان یک امکان ویژه در برنامه های بانکداری تلفن های همراه ارائه شده تا به نیازهای مصرف کنندگان را با دیجیتال کردن مدیریت امور مالی شان رسیدگی کند.افزوده شدن این امکان به سیستم بانکداری به مشتری این امکان را می دهد که بدون نیاز به شخص سوم برای رسیدگی به امور مالی در یک فضای کاملا امن و آرام و بدون اصطکاک امور مالی خود را خود مدیریت کند.

مشتریانی که از Sensibill استفاده می کنند اذعان کرده اند که از شفاف سازی این نرم افزار در سر و سامان دادن هزینه هایشان لذت میبرند و می توانند امور جدید را هم در آن ها ادغام کنند و بدون هیچ دردسری مطالبات مالیاتی خودشان را پشت سر بگذارند.

Sensibill بیشتر از یک برنامه کاربردی است.این برنامه به بانک ها یک راه حل کاملا جداگانه بره بانک ها ارائه می دهد تا بتوانند سرویس هایی برای بهبود کلی رفاه مالی مشتریان تدارک ببینند.

یکی از دلایلی که ما به راه اندازی Mastercard پیوستیم محکم تر کردن ارتباط با سیستم بانکی بود. ما مانند Mastercard اعتقاد داریم که بانک ها قلب و روح سرمایه هستند و بهترین و دانا ترین منبع برای افرادی هستند که پول خود را مدیریت می کنند. با تلاش برای شروع ارتباط با بیشتر بانک های سرتاسر جهان ما قادرخواهیم بود تا لذت مدیریت حساب ها و رسید ها و قبض های مالی را به همه مردم در سرتاسر جهان تقدیم کنیم.

منبع: newsroom.mastercard.com

پیشنهاد می کنیم این پست با عنوان ” داده ها، دیجیتال سازی و فروشگاه های هوشمند” را ببینید