*این مقاله برگرفته از وبلاگ پیپل می باشد.

هزینه حمل و نقل بالا در کانادا

هزینه های بالای حمل و نقل در کانادا مدت هاست که صاحبان مشاغل کوچک را که بصورت آنلاین کالاهایشان را می فروشند، دچار مشکل کرده است.

این هزینه به قدری بالا است که در بیریتیش کلمبیا و آلبرتا برخی از دارندگان مشاغل تجارت الکترونیکی برای ارائه قیمت های رقابتی پایین تر به مشتریان خود، برای حمل و نقل بسته های خود به جنوب مرز سفر میکنند تا بسته های خود را از آمریکا ارسال کنند.

امروزه مشتریان ما انتظار حمل و نقل رایگان را دارند. مایکل E. ، مالک Hockey Authentic ، به ما گفت دریافت هزینه های حمل و نقل گران قیمت هنگام دریافت سفارشات بین المللی دشوار است.

کاهش هزینه حمل و نقل با پی پل

در PayPal ، هدف اصلی ما ارائه راه حل های مقرون به صرفه و مقرون به صرفه برای صاحبان مشاغل است تا بتوانند در اقتصاد دیجیتال جهانی امروز دوام بیاوردند و رشد کنند.

در صحبت با بازرگانان ، می دانستیم که هزینه های بالای حمل و نقل نقطه عطف است و در اکثر موارد عامل اصلی برای عقب ماندن آنها از تجارت بین المللی است.

خوشحالم از اعلام اینکه ما با netParcel ، یک شرکت فناوری تورنتو که نرخ حمل و نقل با تخفیف را ارائه می دهد ، همکاری کرده ایم.

نتیجه این همکاری این است که مشتریان ما هم اکنون می توانند از تخفیف های حداکثر 75 درصدی ما در هزینه حمل و نقل خود برای ارسال بسته هایی به مشتریان در سراسر کشور، به ایالات متحده – که شریک تجاری شماره یک ماست – و یا به بازارهای دیگر در سراسر جهان برخوردار شوند.

مایکل ، که تجارت خود را از بریتیش کلمبیا انجام می دهد ، می گوید از زمانی که او شروع به استفاده از راه حل حمل و نقل جدید پی پال کرد ، حدوداً 1000 دلار در ماه در هزینه تحویل صرفه جویی می کند.

مطالب مرتبط: