به مناسبت روز جهانی زن، پی پال کارآفرینان زن موفق خود را معرفی می‌کند تا تمامی زنان از آن‌ها الهام بگیرند. با پی آسان همراه باشید.

مقالات مرتبط:

راهکار جدید ارسال پی پال کانادا تخفیف‌های زیادی ارائه می‌دهد

پی پال : تاریخچه، وضعیت اقتصادی، خدمات، مدل کسب و کار و …

تم امسال روز جهانی زن «تعادل برای بهتر شدن» است، موضوعی که به نابرابری جنسیتی و تفاوت حقوقی می‌پردازد. همانطور که هر زنی در کسب و کار می‌داند، کلید موفقیت داشتن سیستم حمایتی درست است. با توجه به روز جهانی زن، پی‌پال تصمیم گرفته است تا ۴ کارآفرین را مورد توجه قرار دهد که نه تنها خود موفق شده‌اند بلکه مسیر شغلی خود را ساخته و به دیگر زنان نیز در غلبه بر چالش‌ها کمک می‌کنند.

با توزیع موفقیت خود، این فروشندگان پی‌پال نقش خود را در دسترسی برابر زنان به درآمد و فرصت‌ها تضمین کرده و جهانی با تعادل به سمت بهتر را ایجاد می‌کنند. به افتخار موفقیت این زنان، پی‌پال به ازای هر تراکنش قانونی از طریق پی‌پال که در حمایت از کسب و کارهای زنان بین اول تا ۲۳ مارس انجام شده است، ۲ دلار ( تا میزانی که از پیش مشخص شده است) به زنانی که الهام بخش سازمان‌های خیریه بوده‌اند پرداخت خواهد کرد. این پرداخت به صورت برابر میان سازمان‌های خیریه شرکت کننده تقسیم خواهد شد.

ما همچنین یک پنل گفتگو در تورنتو همراه با مرکز رسانه دیجیتال دانشگاه ریرسون برگزار خواهد شد که یکی از برترین پرورش‌دهندگان کسب و کار در جهان است. این پنل با موضوع چالش‌های زنان کارآفرین در یافتن سرمایه برای کسب و کارشان برگزار خواهد شد. در ادامه به معرفی زنانی می‌پردازیم که الهام بخش در پی‌پال هستند.

داکوتا و جس برنت، هم‌موسسان Sapling & Flint

به عنوان زنانی با نژاد بومی که در یک منطقه حفاظت شده زندگی می‌کنند، داکوتا و جس برنت به خوبی می‌دانند که نداشتن دسترسی برابر به فرصت‌ها تا چه میزان می‌تواند خرد کننده باشد. به همین دلیل آن‌ها تلاش کردند تا از کسب و کار خود برای تقویت دیگران در جامعه خود استفاده کنند. هنگامی که این دو خواهر دوقلو در مورد تبدیل کردن سرگرمی خود به یک کسب و کار شروع به فکر کرده بودند، داکوتا تازه متوجه شده بود که باردار است. او می‌دانست که داشتن یک کسب و کار دیجیتال به توسعه کسب و کار آن‌ها فرای جامعه خود و دیگر بخش‌های جهان کمک خواهد کرد.

جوامع بومی، محروم‌ترین جوامع از نظر اقتصادی در کانادا محسوب می‌شوند و با چالش‌های ایجاد شغل روبرو هستند. سپس پی‌پال وارد شد و ناگهان ما این روش ساده را برای دریافت پول و ارائه رسید داشتیم. بازار ما از دو تا سه بازار صنایع دست‌ساز و یک بازار بزرگ در سال به ۳۶۵ روز فرصت تجاری تبدیل شد.

با موفقیت آن‌ها، داکوتا می‌گوید که آن‌ها به اولین تولید کننده عمده زیورآلات که تحت مالکیت بومیان است و در مناطق حفاظت شده فعالیت می‌کند تبدیل شدند. این به معنای ایجاد شغل و فرصت برای زنان و دیگران در جامعه آن‌ها بوده است.

ما طراحی‌های هنرمندان بومی را تضمین کرده و به صورت عادلانه‌ای به آن‌ها پرداخت می‌کنیم. ما یک کارگاه تولید در جامعه بومی ایجاد کرده‌ایم. بومیان را به استخدام درآورده‌ایم. تمام فعالیت‌های تولید، بسته‌بندی و ارسال در جامعه بومی صورت می‌گیرد. از ابتدا تا انتها نام تجاری ما در جامعه بومی ایجاد ثروت کرده و آن را به جامعه باز‌می‌گرداند. ما فرصت‌های شغلی را به خانه آورده‌ایم.

او می‌گوید سرقت فرهنگی طراحی‌های بومی در طی این سال‌ها به صورت جهانی، در واقع سرقت از جامعه بوده است و بر چرخه فقر موجود در این جوامع افزوده است. هنگامی که در مورد اهداف آتی او سوال شد، داکوتا امیدوار بود کمک به جامعه‌اش به این شکل به پایان دادن به این چرخه کمک خواهد کرد.

ما امیدواریم در ۱۰ سال آینده به یک نام تجاری شناخته شده تبدیل شویم که طراحی‌های اصیل بومی و هنرمندان بومی را به صنعت زیورآلات معرفی کند و سرقت فرهنگی توسط صنعت مد به موضوعی در گذشته تبدیل شود. امیدواریم در ۲۰ سال آینده به نام تجاری تبدیل شویم که برترین طراحان زیورآلات بومی را به صحنه مد جهانی معرفی کرده است.

بیشتر بخوانید: چگونه در پی پال حساب داشته باشیم؟

شلی جونز مالک نام تجاری Dignify

کسب و کار شلی جونز شامل روانداز، روبالشتی و پتوهای بافته شده توسط زنان مستضعف بنگلادشی است. نامی که او برای کسب و کار خود انتخاب کرده است به معنای تکریم است انتخاب این نام به این دلیل بوده است که او می خواسته به زنان بنگلادشی فرصتی دهد تا برای خود زندگی بهتری را فراهم آورند.

کسب و کار همیشه برای زنان چیزی بیش از شغل بوده است، این موضوع مربوط به ایجاد کرامت، عشق و احترام برای زنان بوده است. ما زنان را استخدام نمی کنیم که روبالشتی ببافند، ما روبالشتی می فروشیم تا بتوانیم زنان بیشتری را در کاری با کرامت استخدام کنیم. نام ما نشان دهنده ایجاد فعال کرامت برای دیگران است.

برای شلی، فروش لوازمی که می‌فروشد و کسب و کاری که اداره می‌کند، همیشه براساس آن شکل گرفته است که روابط معنا دار انسانی کلید کمک به افرادی است که در شرایط سخت قرار دارند.

یکی از ویژگی‌های خاص رواندازهای ما لیبل شخصی است که بر روی هر یک از آ‌ن‌ها قرار دارد، که نام هنرمند آن بر روی آن قید شده است. شریک تجاری ما باشا، داستان‌های تمامی هنرمندان ما را به اشتراک می گذارد، می توانید آن‌ها را جستجو کنید، داستان زندگی آن را بخوانید، چالش‌هایی که داشتند را بشناسید و حتی یک پیام برای آن‌ها بفرستید.

شلی خود نیز به عنوان یک کارآفرین زن چالش‌هایی را برابر خود داشته است اگرچه این چالش‌ها تنها باعث شده است او برای کمک به دیگران مصمم تر شود. او می‌گوید داشتن یک کسب و کار دیجیتال بسیاری از موارد را ساده تر کرده است به‌ویژه آنکه او مشتریانی از سراسر جهان دارد.

من مسئولیت‌های بسیاری دارم، بزرگ کردن فرزندانم، مراقبت از سلامتی خودم، رسیدگی به امور خانه، همسر بودن، دوست بودن، دختر بودن، دنبال کردن یک زندگی روحانی، از بین نبردن گیاهان خانگی، عوض کردن روغن ماشین و … هنگامی که یک کارآفرین هستید، مسئولیت‌های بیشتری هم خواهید داشت.

در گفتگو با شلی او گفت:

داشتن پی پال به عنوان بخشی از کسب و کارم کارها را برای من آسان‌تر کرده است زیرا این شرکت از کسب و کارهای کوچک بسیار حمایت می‌کند، همیشه به دنبال راه‌هایی است که کمک کند و منابع و ابزارهایی را در اختیار افرادی مانند من قرار می‌دهد تا از آن‌ها بهترین استفاده را داشته باشند. نام تجاری پی پال بسیار قوی است. امنیت و اطمینانی که همراه با این نام تجاری وجود دارد هنگامی که از افراد می خواهید به صورت آنلاین پرداخت داشته باشند، سرمایه بزرگی محسوب می شود. و به عنوان یک فعال کانادایی، پی پال دریافت سفارش ها را از مشتریان در کشورهای مختلف آسان کرده است.

هیلی مالینز، خالق جویی بند

محصول هیلی، جویی بند یک بند کشی است که با امنیت تمام یک نوزاد را به یک بزرگسال متصل می‌کند که به مادران جدید جهان کمک می‌کند. هنگامی که به تازگی مادر می‌شوید مانند آن است که در تجارت باشید، هنگامی که حمایت لازم را کسب کنید همه چیز آسان‌تر می‌شود. این نکته‌ای است که هیلی و تیم او که همگی زن هستند سعی دارند تا هر روز به اثبات برسانند.

بیشتر بخوانید: چگونه به کمک پی پال آنلاین خرید کنیم؟

شروع یک کسب و کار از صفر نیازمند شجاعت و حمایت عاطفی زیادی است. این نکته اهمیت دارد که خوشبختی را تقویت کنید و به خودتان یادآوری کنید که جهان در پشت شما قرار دارد بویژه آنکه کاری که ما انجام می‌دهیم برای سلامت مادران بسیار دارای اهمیت است.

داشتن یک تیم متشکل از زنان، برای هیلی مایه افتخار است. در واقع، او حتی دختر کوچک خود را نیز به عنوان بخش مهمی از تیم می‌داند. زیرا ایده جوی بند زمانی به ذهن هیلی خطور کرد که دخترش در دو هفتگی به زمین افتاد.

دختر من اکنون ۶ ساله است و به دخالتی که در سلامت مادران داشته است افتخار می‌کند. خواهرم اشلی بدون معطلی از فرصت استفاده کرده و شرکت را راه اندازی کرد و مجموعه عالی از زنان را ایجاد کرد. جوی بند به سرعت در حال تغییر استانداردهای نگهداری برای خانواده‌ها و بیمارستان‌های در سراسر جهان است.

اما مادر بودن و چالش‌های آن است که هر روز تیم را برای کمک به دیگران پیش می‌راند. به عنوان یک مادر تازه و کارآفرین هیلی می‌گوید تجارت الکترونیک به او برای انجام امور بسیار کمک کرده است.

تجارت الکترونیک امور را برای مادران تازه قابل دسترس می‌کند. خارج شدن از خانه هنگامی که نه ماهه باردار هستید و یا همراه با یک نوزاد بسیار دشوار است. تجارت الکترونیک فرصت‌های کسب و کار را نزد شما می‌آورد و بهترین قسمت آن است که می‌توانید درحالیکه پیژامه به تن دارید خرید کنید.

داستان‌هایی مانند اینها به صورت روزانه الهام بخش پی پال برای حمایت از زنان کارآفرین است و راهکارهایی ارائه می‌دهد که به حل بعضی از چالش‌هایی که در زندگی ایجاد می شود کمک می‌کند.

در این روز جهانی زن، ما به همه شما که نقش خود را در تعادل برای بهتر شدن ایفا می‌کنید سلام می‌دهیم.