مقدمه

SWIFT در طیف گسترده ای از کنفرانس‌های خزانه‌ داری سال 2018 شرکت خواهد کرد تا با متخصصان در رابطه با بهترین شیوه ها مشارکت داشته باشد و با نوآوری‌های جدید همکاری نماید.

سال ۲۰۱۸ وقایع مدیریت دارایی و مدیریت پول نقد به مدیران شرکت‌ها و مدیران مالی در همه مناطق فرصت می‌دهد تا تجارب خود را به اشتراک بگذارند، درباره بهترین شیوه‌های نوظهور بحث و تبادل نظر کنند SWIFT در حال برگزاری و تعامل با خزانه داران در میزبانی از رویدادها است.

 

برخی از نکات برجسته سه‌ماهه اول سال شامل:

UNIVERSWIFTNET، اولین رویداد در تقویم کنفرانس بسیاری از خزانه داران در ۱۳ مارس در پاریس برگزار شد و بیش از ۱۱۰۰ شرکت کننده را که ۶۰۰ نفر از آن‌ها خزانه داران بودند، گرد هم آورد. این رویداد فرصتی بود برای بحث در مورد موضوعاتی همچون تاثیر تحول خدمات مالی برای شرکت‌های بزرگ. آلن رائس، مدیر اجرایی سوئيفت در آسیا٬ اقیانوس آرام و (EMEA (Europe-the Middle East-Africa نظرات خود را درباره API ها و اینکه چگونه قدرت همکاری می‌تواند به خوبی به کار رود، ارائه داد.

همچنین تیری چیلوسی، رئیس مدیریت مالی و قیمت‌گذاری سوئيفت، مروری بر آمار پرداخت‌های فرامرزی در سطح بین‌المللی ارائه داد و نتایج مثبتی را برای خزانه داران شرکت به ارمغان آورد.

مارک دلبائر، سرپرست شرکت SWIFT در مورد تمایلات پرداخت و فرصت هایی که نوآوری پرداخت های جهانی، سوئيفت را برای خزانه داران شرکت و پرداخت های قابل پیش بینی و قابل پیگیری از طریق مرزی ارائه می دهد، صحبت کرد؛ در کارگاهی تحت عنوان «شرکت های چند سرمایه ای: چگونه بیشتر از سوئيفت استفاده می کنید؟». شرکت ها و بانک های آنها توضیح دادند که چگونه با سوئيفت کار می کنند تا تجربه کار با GFI SWIFT را برای شرکت های چند بانکی افزایش دهند.

 

صحبت های مارک دلبائر

«ما از فرصت‌های بسیاری برای ملاقات، مشارکت و همکاری با مدیران مالی و خزانه داران در هر منطقه، هیجان‌زده هستیم. با به اشتراک گذاری دیدگاه‌ها، تجربیات و اولویت‌ها، ما می‌توانیم راه‌حل‌هایی را برای برآورده کردن الزامات نقدینگی، خزانه‌ داری و مدیریت تجارت به عنوان شرکت‌هایی در همه اندازه‌ها که در سطح بین‌المللی توسعه می‌یابند، ارائه دهیم.»

مارک دلبائر رئیس شرکت ها و زنجیره تامین SWIFT

تنها چند روز بعد، سوئيفت در نشست سالانه اتحادیه اروپا EACT شرکت کرد که در ۱۵ و ۱۶ مارس در لاهالپه برگزار شد.

مارک دلبائر به خزانه داران و کارفرمایان پیشرو در سراسر اروپا پیوست تا در مورد اینکه چگونه خزانه‌ داری در حال تحول و تطبیق با جهان در حال تغییر است و ایده‌های مشترکی برای شکل دادن به خزانه آینده دارد، بحث و تبادل نظر کند.

 

Swift در کنفرانس های خزانه داری و رویداد های مالی دیگر

این نه تنها در کنفرانس‌های خزانه‌ داری و رویدادهای مربوط به مدیریت پول نقد است که بتوانید با سوئيفت ملاقات کنید. بلکه در ماه آوریل، هونی گارگ، رئیس جهانی تجارت سوئيفت، بیش از ۵۰۰ کارشناس تجاری، متخصصان بانکی، رهبران کسب و کار، وکلا و مقامات دولتی از بیش از ۶۵ کشور در جلسه سالانه کمیسیون بانکداری بین‌المللی ICC در میامی، فلوریدا ملحق خواهند شد تا آینده مالیات تجاری را بررسی کنند.

همچنین می‌توانید در یک سری از رویدادهای دیگر ما را ملاقات کنید. در ماه آوریل، ما در سمپوزیوم اقتصادی که در منهایم، آلمان (۲۵ تا ۲۷ آوریل) و همچنین کنفرانس سالانه ACT در انگلستان (۱۵ تا ۱۶ مه) برگزار می شود، شرکت خواهیم کرد؛ و همچنین در کنفرانس‌های مهم یورو فاینانس مانند میامی (۱۵ تا ۱۷ می) و ژنو (۲۸ تا ۲۸ سپتامبر) و بسیاری دیگر ازجمله آن‌هایی که توسط شرکای صنعتی سازمان‌دهی شده‌اند، شرکت خواهند کرد.

علاوه بر این، SWIFT مان برای کنفرانس کاربران شرکتی فرصت ارزشمندی برای ملاقات با کاربران دیگر، به اشتراک گذاشتن بینش و همکاری در جهت راهبرد سوئيفت در آینده خواهد بود.

پی آسان افتخار این را دارد تا خدمات حواله به کشور های کانادا، آمریکا، انگلیس، گرجستان، لیتوانی، اسلونی را به شما ارائه دهد. پرداخت امن و مطمئن را با ما تجربه کنید.