سایت موسیقی بیت پورت که در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد به عنوان منبع اصلی موسیقی برای دی جی‌ها به شمار می‌رود. با پی آسان همراه باشید.

مقالات مرتبط:

سایت موسیقی بیت پورت (BeatPort) را بشناسید.

مروری بر دیتاسنتر هیتزنر Hetzner Online

موسیقی خود را بر روی فروشگاه پیشرو موسیقی الکترونیک جهان، بیت پورت (BeatPort) قرار دهید.  بیت پورت یک فروشگاه آنلاین تخصصی با تمرکز کامل بر روی موسیقی الکترونیک است و محلی مناسب برای دی جی‌ها و تهیه کنندگان است تا تک آهنگ‌های خود را به فروش بگذارند.

چگونه موسیقی خود را بر روی بیت پورت قرار دهم؟

برای آنکه موسیقی خود را بر روی BeatPort قرار دهید ابتدا باید از یک آزمون کیفیت عبور کنید تا اطمینان حاصل شود که موسیقی شما با پارامترهای این ژانر همخوانی دارد. تا زمانی که موسیقی شما در میان یکی از زیر مجموعه‌های موسیقی الکترونیک قرار بگیرد، می‌توانید تک آهنگ‌ها خود را در بیت پورت قرار دهید.

  • یک حساب کاربری رایگان بسازید.
  • موسیقی خود را آپلود کنید.

از فروش موسیقی خود بر روی بیت پورت چقدر درآمد خواهم داشت؟

هنگامی که موسیقی خود را از طریق دیتو بر روی BeatPort قرار می‌دهید به صورت صد در صدی درآمد حاصل از آن متعلق به شما خواهد بود و هیچ بخشی از آن را سایت به خود اختصاص نمی‌دهد.

  • کنترل کامل بر روی درآمدها
  • حفظ 100 درصدی درآمد

 

چقدر طول می‌کشد تا موسیقی خود را بر روی بیت پورت قرار دهم؟

بعد از قرار دادن تک آهنگ‌تان بر روی دیتو، اگر پیش از این نیز بر روی BeatPort موسیقی قرار داده باشید، معمولا یک هفته زمان خواهد برد تا موسیقی شما به صورت زنده پخش شود. برای کاربران جدید این کار 3 هفته طول خواهد کشید.

  • پشتیبانی بیست و چهار ساعته هفت روز در هفته از مشتریان

منبع: dittomusic