۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

انگلیس یکی از مقصدهای جذاب برای سفرهای عاشقانه است. با پی آسان همراه باشید.

مقالات مرتبط:

دریاچه های ایتالیا، نمادی از طبیعت بکر را بشناسید

بهترین سواحل استرالیا برای دیدن غروب آفتاب کدامند؟

انگلیس محل مناسبی برای سفرهای عاشقانه است، تپه‌های موج دار، روستاهای قصه‌های پریان، آرامش دریاچه‌ها و مناظر روستایی محل‌های مناسبی برای قرارهای عاشقانه و سفر هستند. اگر قصد سفر به مقاصد عاشقانه را دارید، با ما همراه باشید.

گرتنا گرین، دامفریز و گالووی

روستای گرنتا گرین تاریخ طولانی از عشق دارد. در قرن هجدهم براساس قوانین انگلیس زوج‌هایی با سن کمتر از ۲۱ سال برای ازدواج نیازمند رضایت والدین خود بودند اما در اسکاتلند دختران بالای دوازده سال و پسران بالای چهارده سال امکان ازدواج داشتند. گرنتا گرین به دلیل نزدیکی به مرز انگلیس تبدیل به اولین شهری شد که عاشقان متواری بعد از عبور از مرز اسکاتلند به آن می‌رسیدند.

با وجود تغییر قانون انگلیس فرار به گرتنا گرین ( یک عبارت متداول در زبان انگلیسی) همچنان در برابر زمان ایستادگی کرده است. با ورود به روستا می‌توانید در مقابل کلبه‌ها پرسه بزنید و تصور کنید که یک جوان قانون گریز هستید و سندان مقدس را لمس کنید ( نمادی از عشق در روستا که مربوط به زمانی است که آهنگران مراسم ازدواج را اجرا می‌کردند). زمستان در اینجا بسیار عاشقانه است، هنگامی که برف بر همه چیز لباسی سفید می‌پوشاند و پنجره‌های روستا به رنگ نارنجی می‌درخشند. در این زمان برای گرم ماندن در هتل گیبلز اقامت کنید.

بونس آن ویندرمیر، کامبریا

کامبریا

کشیده شده در کنار بزرگ‌ترین دریاچه لیک دیستریکت، شهر بونس آن ویندرمیر دروازه ایست به قلب این سرزمین. کلبه‌های سنگی سبک ادواردی در گوشه کنار قرار دارند و تعدادی بار پر سر وصدا و فروشگاه وجود دارند که همگی دارای مناظر دریاچه ویندرمیر هستند.
اینجا مکانی است برای گشتن در لیک دیستریکت، سرزمینی که قرن ها است الهام‌بخش نویسندگان به‌ویژه در عصر داستان‌های عاشقانه بوده است. به غیر از قله‌هایی که علفزارهای پوشیده از گل را می‌شکافند، دریاچه‌ها و رودخانه، جنگل‌های کهنسال و تپه‌ها این سرزمین را پوشانده‌اند. به دیدن جزایر درونت واتر دریاچه بروید یا در جاده ۳ مایلی منتهی به قله کت بلز قدم بزنید تا به یکی از بهترین مناظر پانورامای منطقه برسید، در راه بازگشت به بونس در لینت ویت هاوس اقامت کنید. این مقصد بی‌نظیر را برای تجربه سفرهای عاشقانه از دست ندهید.

بت، سامرست

سامرست
یکی دیگر از شهرهایی که به صورت دائم در آثار دوره عاشقانه وجود داشته ، بت است. این شهر یکی از آراسته‌ترین و با ثبات‌ترین مقاصد انگلستان است. با داشتن خانه‌هایی در سبک جورجی که دارای تراس‌هایی زیبا مانند یک سیرک هستند این شهر اسپا جذابیتی آهن ربایی دارد، ساختمان‌هایی به رنگ روشن، پنجره‌هایی زیبا و به میزان کافی از ظرافت برخوردار است.
تصاویری از رمان‌های جین آستین و تخیل گردهمایی‌هایی که پشت این درها صورت گرفته است را برایتان رقم می‌زند. پیاده‌روی‌های طولانی در بت تنها می‌تواند به یک مسیر منتهی شود، حمام‌های رومی و اسپای آب گرم بت.

اگر قصد سفرهای عاشقانه به یکی از این مقاصد زیبا و جذاب را دارید، می‌توانید از خدمات پی آسان برای رزرو بلیط هواپیما، هتل‌های خارجی و اجاره اتاق از AirBnB اقدام کنید.
یکی بهترین اسپاهای رومی که مرمت شده است و محلی است برای تحسین کردن حمام‌های فضای باز پیش از آنکه برای استراحت کردن خود وارد اسپای آب گرم بت شوید. بعد از آن به رستوران پامپ روم در همسایگی اسپا بروید و چای عصر خود را در آنجا بنوشید، رستورانی که در زیر چلچراغ‌های درخشان و ستون‌های یونانی به صرف یک وعده غذایی خواهید پرداخت. در هتل و اسپای رویال کرسنت اقامت کنید.

هاروگیت، یورکشایر شمالی

یورکشایر شمالی
یک شهر ویکتوریایی کلاسیک و بسیار زیبا، هاروگیت یک شهر اسپا در یورکشایر شمالی است که دارای جذابیتی عاشقانه است. این شهر که زمانی به دلیل خاصیت درمانی آب‌های خود شهرت داشت امروزه چای را جایگزین چشمه‌های آب گرم کرده است.  این شهر به عنوان یکی از شهرهای دوست‌دار چای در انگلیس و مقاصد جذاب برای سفرهای عاشقانه شناخته می‌شود. فضا و معماری آن مناسب یک چای گرم است. قدم زدن در محله مونت پلیر و فروشگاه‌های مستقل و ساختمان‌های سنگی پوشیده از پیچک شما را به موسسه محلی تی روم بتی می‌رساند.
این موسسه در سه طبقه قرار گرفته است اینجا است که می‌توانید تا جایی که می‌توانید از کیک‌های یورکشایر بخورید یک فنجان از چای قوی محلی برای خود بریزید. به غیر از شیرینی‌ها، هاروگیت یک ارتباط سری با محل‌های قرارهای عاشقانه دارد. اینجا جایی است که زمانی آگاتا کریستی بعد از شکست در ازدواج خود به آن گریخت. شما می‌توانید کمی فضا را شادتر نگه دارید و یک شب را در بوتیک هتل وست پارک اقامت کنید.

استراتفورد آپن آوون، وست میدلندر

 وست میدلندر
یک شهر تجاری قرون وسطایی و محل تولد ویلیام شکسپیر، اینجا مجموعه‌ایی از ساختمان‌های چوبی و تودرتو است. اینجا همچنین خواستگاه کمپانی تئاتر رویال شکسپیر است پس می‌توانید شاهد یک اجرای تئاتری از داستان‌های عاشقانه شکسپیر در سالن‌های رویال شکسپیر یا سوآن باشید.
علاوه بر جنبه‌های هنرهای نمایشی، شهر دارای فضایی مسحور کننده است، کلبه‌های خواب آلوده‌ای که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و باغچه‌هایی زیبا دارند. در یکی از این خانه‌های تاریخی مانند هتل سوان وایت اقامت کنید تا اقامتی با طعم تاریخ را تجربه کنید.