یکی از بهترین امکانات هتل‌ها داشتن جکوزی و استخر است که برای گردشگران اهمیت بالایی دارد. با پی آسان همراه باشید تا لوكس ترين جكوزی های جهان را بشناسیم.

مقالات مرتبط:

گردشگری عاشقانه: ۵ مقصد بی‌نظیر که تاکنون چیزی از آن‌ ها نشنیده‌ اید

راهنمای مکان های جذاب گردشگری برای سفر به آلمان و رزرو هتل (3)

 اضافه كردن كمی آب درمانی به سفرتان راهی مناسب برای قرار گرفتن در احساس آرامش است. پس اگر دوست داريد تنی به آب بزنيد، برای شما بهترين و لوكس ترين جكوزی های جهان را پيدا كرده‌ايم، با مناظری از دريای اژه در يونان تا بوشلند استراليا.

لانژ کوهستانی پپر کردل، استراليا

براي عاشقان طبيعت كه ترجيح می‌دهند از فضای بيرون در محيط داخل لذت ببرند، به اين هتل برويد. از داخل جكوزی اتاق خصوصی خود مناظر ديدنی بوشلند تاسماني را خواهيد داشت، سعی كنيد يک جوجه تيغی استراليايی را در جنگل ببينيد يا پرندگانی كه بر روی شاخه‌های درختان هستند يا از منظره درياچه سنت كلر لذت ببريد كه در كنار هتل قرار دارد. همچنين بيش از ۲۰ مسير پياده‌روی وجود دارد كه اگر دوست داشته باشيد می‌توانيد روز خود را همراه با يک پياده‌روی آرام پر كنيد. همچنين می‌توانيد از يک جكوزی طولاني مدت و يک استراحت كوتاه در زير آفتاب لذت ببريد. این لانژ کوهستانی درحقیقت یکی از لوكس ترين جكوزی های جهان را در خود جای داده است.

هتل و اسپا اينفينيتو، ژاپن

هتل ژاپن

آنسن‌ها (چشمه‌های آب گرم) دارای جايگاه ويژه‌ای در فرهنگ ژاپنی هستند. اگر می‌خواهيد بعضي از بهترين چشمه‌های آب گرم در ژاپن را تجربه كنيد به هتل و اسپا اينفينيتو برويد كه در ساحل جنوبی شهر تفريحی شيراهاما قرار گرفته است. هر يک از حمام‌های هتل با آب‌های خالص چشمه پر شده‌اند كه از چشمه‌های آب گرم و تاريخي مورو نو يو برداشت می‌شوند. برای بهترين منظره به حمام بيرون برويد كه مشرف بر اقيانوس آرام است و تا جايی كه چشم قادر به ديدن است ادامه دارد. تكيه دهيد، ريلكس كنيد و در هوای تازه و نمكي تنفس كنيد در حاليكه به صدای امواج گوش می‌دهيد. در بعد از ظهر از نمايش نوری كه توسط كشتي‌ها در افق ايجاد می‌شود لذت ببريد.

مهمانخانه آزامار، آفريقای جنوبی

هتل آفریقای جنوبی

مهمانخانه آزامار كه در خليج كمپس قرار گرفته است در نزديكی ساحل كيپ تاون خدمات استراحتگاهی خصوصی ارائه می‌دهد. ماجراجويان، روز را با اسب سواری در ساحل نوردهوک سپری می‌كنند يا يک پرواز با هليكوپتر برفراز شبه جزيره كيپ را تجربه می‌كنند. عصرها می‌توانيد آسمان آبی را كه به آرامی به رنگ نارنجی و زرد در می‌آيد از آرامش جكوزی خصوصی خود تماشا كنيد. غروب خورشيد در كنار بعضی از بهترين نوشيدنی‌های آفريقای جنوبی و منظره پانوراما از اقيانوس آتلانتيک همه چيز را بهتر می‌كند.

بیشتر بخوانید: چگونه هتل‌های خارجی را رزرو کنیم؟

ساروجين، تايلند

جکوزی تایلند

اين هتل كه به عنوان يك بوتيک هتل لوكس در سواحل تايلند ساخته شده است، در ميان افرادی كه برای ماه عسل برنامه ريزی می‌كنند يا به دنبال برگزاری مراسم عروسی هستند (خانواده‌هايی با كودكان بالای ۱۰ سال پذيرش می‌شوند) بسيار پرطرفدار است. با رزرو سوئيت استخر و جكوزی كه منظره يک باغ استوايي را دارند زمان خود را برای ريلكس كردن در فضايی كاملا لوكس سپری كنيد كه با يک تراس آفتابگير، دوش در محيط باز و يک تخت كينگ سايز كامل می‌شود. جکوزی این بوتیک هتل یکی از لوكس ترين جكوزی های جهان است. اگرچه ترک سوئيت اختصاصی‌تان دشوار خواهد بود زماني را به آفتاب گرفتن در ساحل شن‌های سفيد دريای آندامان اختصاص دهيد. برای شروع روز در آرامش كامل با يک صبحانه بر روی تخت روان بيدار شويد و اگر سرحال هستيد از نوشيدني‌های گازدار لذت ببريد.

سوئيت‌های آستارت، يونان

هتل یونان

اين هتل كه در بالای صخره‌های آتشفشانی كالدرا در سانتورينی واقع شده است دارای مناظر زيبا، موقعيت خصوصی و حس و حال رومانتيک است. هنگامی كه وارد اتاق می‌شويد، با منظره دريای آبي اژه و جكوزی شخصی خودتان روبرو می‌شويد. محلی مناسب برای آبتني شبانه بعد از تجربه يک شام دلپذير در رستوران هتل. اين رستوران يكی از مواردی است كه دوست‌داران غذا نبايد از دست دهند. با صدف‌های فرانسوی شروع كنيد و با يك استيک گوسفند به همراه كاهو دريايی و نان مانک به عنوان غذای اصلي ادامه دهيد. اگر همچنان جا داريد از خوردن ماكارون‌های شكلاتي همراه با ميوه‌های قرمز و فلفل سيچوآن نیز لذت ببريد.

منبع: Booking