وقتی بحث گوگل ادوردز Google Adwords می شود ، شما تنها مقدار محدودی از فضا و زمان دارید تا توجه جست و جو کننده را جلب کنید . با تنها 25 کاراکتر که برای سرفصل ( headline ) در نظر گرفته شده ، نوشتن یک آگهی قانع کننده واقعا سخت است . با این حال ، خیلی از کسب و کارها به صورت روزانه به آن دست می‌یابند ، فقط و فقط با تبلیغات بی نظیرشان . اما آن ها چه طور این کار را می کنند ؟ و شما چطور می توانید از راه و روش آن ها استفاده کنید ؟ خوشبختانه ما مثال خوبی از کمپین های گوگل ادوردز Google Adwords برایتان در نظر گرفته ایم .

 

Upwork : به کاربران بگویید چرا شما هیجان انگیز و کوبنده اید

Upwork یک بازار آزاد فریلنسر ( freelancer ) است که به فریلنسرها کمک می کند به مشتریان متصل شوند . این آگهی پرداخت به ازای هر کلیک ( PPC ) که آن ها راه انداخته اند ، یک راه عالی برای جذب مشتریان بالقوه ای است که به دنبال فریلنسرهایی هستند تا کارهایشان را به آن ها بسپارند .

نکات کلیدی :

  • Call to action ( دعوت به انجام کاری که ما می خواهیم ، تبدیل ) عالی
  • تقویت عالی سرفصل ( headline ) دوم تبلیغ
  • ساده است و دقیقا به اصل مطلب می پردازد

 

چرا این کمپین عالی است ؟

آگهی با یک call to action عالی آغاز می شود ، استخدام بهترین ها ، نه هرکسی که شد . این آگهی همچنین خودش را با ذکر این نکته که آن ها بهترین متخصصان در زمینه ی خود هستند ، تقویت می کند ، که باعث می شود سطح دیگری از اعتماد را به دست بیاورد . شرح زیر آن اطلاعات و جزئیات بیشتری راجع به سرویس آن ها و مزایایی که ارائه می کند ، به دست می دهد . خریداران را قانع می کند که به نسبت پول کمی که پرداخت می کنند کار و خدمت بیشتری دریافت می کنند ، این راهی عالی برای جذب علاقه ی آن ها است . و یک call to action بزرگ و قوی که علاقه مندی کاربران را تحریک می کند تا مجبورشان کند روی آن کلیک کنند . این دقیقاً هدفی است که این تبلیغ داشته است و دلیلی بر این است که این کمپین یک مثال عالی برای استفاده از گوگل ادورودز Google Adwords  است .

این آگهی مستقیماً به هدف می زند و مثال خوبی برای این نکته است که تبلیغ ها نیاز ندارند که بیش از حد پیچیده باشند ، تا موفق شوند .

 

اگر داخل ایران هستید و قصد استفاده از خدمات و تبلیغات آنلاین گوگل ادوردز Google Adwords را دارید ، میتوانید از خدمات سایت پی آسان در این زمینه استفاده کنید : 

 

مطالب مرتبط :