امروز مسترکارت تولید اکسلریت را اعلام کرد، یک ابتکار جدید برای هدایت رشد در مقیاس برای صنعت در حال تغییر فین تک. این اعلام نشان‌دهنده تعهد این شرکت به این بخش است.

این ابتکار طراحی شده است تا بازیگران جاه‌طلب بخش فین‌تک را از طریق تنظیمات حمایتی مشخص که شامل دسترسی به مشاهدات، ابزارها، فناوری و سرمایه‌گذاری است حمایت کند تا منجر به نوآوری گردد. اکسلریت که به گونه‌ای طراحی شده است که در کنار برنامه موفق استارت پت فعالیت کند درگیری ما با جامعه فین‌تک را گسترش داده و عمیق می‌کند که در برگیرنده نسل بعد بانک‌های دیجیتال است.

ابزارها شامل متخصصینی از مسترکارت که بصورت تمام وقت به حمایت از گسترش بازار می‌پردازند، دسترسی به بازار برای تشخیص کارشناسانه برای رهگیری سریع رشد و توانایی غیر موازی برای اتصال به پردازش سرمایه‌ها است. منابع هم در برگیرنده مشاوران مسترکارت برای حمایت از اجرای بازار، دسترسی و آنالیز داده‌ها خواهد بود. این برنامه  همچنین منابع بازار محور برای سرمایه‌گذاری‌های راهبردی مرتبط و نیازهای جانبی همراه در مراحل ابتدایی را ارایه خواهد داد.

آن کارنز معاون مدیر عامل مسترکارت می‌گوید: تولید این ابتکار قدم بعدی در تمرکز بلند مدت ما برای همکاری با شرکت‌های منتخب فین تک در سراسر جهان است. به صورت جهانی جامعه فین‌تک یکی از زنده‌ترین و پرسرعت‌ترین جوامع است و مستر کارت متعهد است که به این کسب و کارهای در حال رشد سریع در اجرایی کردن پتانسیل‌های خود کمک کند. با داشتن تجربه‌ای طولانی در حمایت از رشد صنعت خدمات مالی، مستر کارت در جایگاه یگانه‌ای قرار دارد که بستر حرکت کسب و کارهای فین‌تک در مسیرهای رشد جاه‌طلبانه را ارائه دهد.

مسترکارت سالهای زیادی است که به فین‌تک متعهد است، همکاری‌هایی با بنیانگذاران این صنعت داشته است که امروز تبدیل به نام‌های تجاری جهانی شده‌اند. در حال حاضر مسترکارت از٣٠ بانک دیجیتال نوظهور و یا توسعه یافته تنها در اروپا حمایت می‌کند. تحقیقات مسترکارت نشان می‌دهد درگیری مصرف‌کنندگان با بانکداری دیجیتال با ضریب بیشتری و انتظارات بیشتری در حال افزایش است. فرصت‌های بازار برای کسب و کارهای بانکداری دیجیتال و فین‌تک‌ها روشن است و مسترکارت آماده است برای استفاده از آنها به این کسب و کارها کمک کند.

برای سفارش مسترکارت مجازی اینجا کلیک کنید

مطالب پیشنهادی: