Select Page

مسترکارت از مجموعه‌ای از خدمات برای کمک به بانک‌ها و بانکداری دیجیتال برای ورود به بانکداری باز پرده‌براری کرد.

این برنامه در نظر دارد تا نگرانی‌های مربوط به مسئولیت‌پذیری در مورد به اشتراک گذاشتن داده‌های بانک‌ها با طرف‌های سوم را مورد توجه قرار داده و به استارت‌آپ‌ها کمک کند تا با شرکای بانکی خود بهتر ارتباط برقرار کنند.

مسترکارت برای بانک‌ها درحال تهیه یک راهنما شامل قاره اروپا است که تایید شده و ارائه‌دهندگان طرف‌های سوم قانونی را در خود جای داده است. این راهنما از سوی یک سرویس نظارت بر کلاهبرداری و ساختار حل اختلاف پشتیبانی می‌شود. در مقابل استارت‌آپ‌ها یک مرکز ارتباط ایجاد خواهند کرد که به طرف‌های سوم کمک می‌کند با بانک‌ها ارتباط برقرار کرده و یا به ارتباط خود با آنها ادامه دهند.

جیسون لین، مدیر توسعه بازار اروپا می‌گوید: ما معتقدیم این خدمات موانع جدی در ایجاد یک اکوسیستم بانکی باز و فعال را برطرف خواهد کرد. ما می‌دانیم که چالش‌های اعتماد در هر دو طرف وجود دارد. طرف‌های سوم باید بتوانند به داده‌ها و زیرساخت‌های تحت کنترل بانک‌ها دسترسی داشته باشند و در عین حال بانک‌ها هم باید مطمئن شوند که درخواست طرف‌های سوم برای دسترسی به حساب قانونی است.

این مجموعه جدید از خدمات ابتدا به صورت یک دوره آزمایشی در اوایل سال ٢٠١٩ در انگلستان و لهستان به عنوان اولویت آغاز بکار خواهد کرد؛ پیش از آنکه تا پایان سال در سراسر اروپا اجرایی شود.

 

برای سفارش گیفت کارتهای فیزیکی مسترکارت اینجا کلیک کنید

 

مطالب پیشنهادی: