۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

درآمد پیپال بالاتر از تخمین تحلیلگران 

سود تعدیل شده در هر سهم در سه ماهه سوم سال 61 سنت بود در حالی که تحلیلگران، 52 سنت آمریکا پیش‌بینی کرده بودند. این عدد، در مدت مشابه سال گذشته 58 سنت بود. در مقایسه با رقم تخمین زده شده 81 سنت، برای سه ماهه چهارم سال، این سود از81 سنت تا 83 سنت پیش‌بینی شده است که نشانگر رشد درآمد پیپال می‌باشد.

سرمایه‌گذاران مشتاق دیدن پیش‌بینی درآمد پیپال برای سال آینده هستند. اطلاعات جدید که انتظار می‌رود به زودی منتشر شود، در گزارش ارسال شده پس از پایان معاملات روز چهارشنبه منتشر نشده است. سرمایه‌گذاران به دنبال درک تأثیر احتمالی ناشی از ضرر آینده کسب و کارشرکت EBay هستند.

بیشتر بخوانید:

در سال 2018، EBay اعلام کرد که فرآیند پرداخت را به Adyen NV تغییر داده و رابطه طولانی با پی‌پال را که زمانی یکی از شرکت‌های تابع EBayبود، خاتمه می‌دهد. سهم سایت خرید آنلاین از کسب و کار PayPal رو به کاهش بوده است، اما شرکت پرداخت نیاز دارد تا درآمد از دست رفته را از جای دیگر تأمین کند.

سرمایه‌گذاری در شرکت Uber Technologies و شرکت تجارت الکترونیک آمریکای لاتین MercadoLibre به منظور ایجاد مشارکت‌های جدید در زمینه درآمد انجام شده است، اما آن‌ها از نظر مالی عملکرد خوبی نداشته‌اند. پی‌پال، دو هفته پیش ارزش این سرمایه‌گذاری‌ ها را اعلام کرد.

سهام شرکت San Jose، مستقر در کالیفرنیا در ماه جولای رکورد دار شد. در اوایل این ماه، پی‌پال اولین شرکتی شد که از یک پروژه ارز الکترونیکی به رهبری فیسبوک خارج شد. در پایان معاملات روز چهارشنبه، سهام 15 درصد رشد کرد.

مطالب مرتبط: