گاهی بهترین زمان برای چک کردن اوضاع فروشگاهتان ، زمان مناسبی برای دسترسی به کامپیوتر نیست ؛ مثلاً در یک قطار، در یک راهرو بین جلسات ، و یا در یک ساحل. به برنامه ی تلفن همراه ووکامرس WooCommerce وارد شوید تا مدیریت فروشگاه را برایتان راحت تر کند!

برنامه ی تلفن همراه ووکامرس WooCommerce را برای چک کردن معیارهای کلیدی، سفارش ها و اعلان ‌ها امتحان کنید

هر طور که هستید، هر زمان و هر کجا که می خواهید فروشگاهتان را مدیریت کنید، برنامه ی جدید تلفن همراه ووکامرس WooCommerce را همیشه و همه جا در اختیار شما قرار می دهد تا در یک نگاه معیارها ، اعلان ها و … مشاهده کنید.

اولین برنامه ای که منتظر شد تنها مختص سیستم عامل iOS بود، اما ما خشنودیم که نسخه ی جدید و بهبودیافته را برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید منتشر شده است.

 

ویژگی های کلیدی

  • پیگیری مسائل فروشگاهتان: ببینید کدام محصولات بهترین عملکرد را دارند و درآمد کلی خود را بررسی کنید و اطلاعات سفارش ها و بازدیدکننده ها را به تفکیک روز ، هفته ، ماه و یا سال ببینید.
  • مدیریت سفارش ها: سفارش های خاصی را رد کنید ، فیلتر کنید و یا بررسی کنید. برای مشاهده ی اطلاعات سفارش شامل : محصولات ، ارزش ، اطلاعات مشتری ، جزئیات حمل و نقل و یادداشت ها از آن استفاده کنید و سفارش های اساسی را کامل کنید.
  • هشدار سفارش در زمان واقعی: درباره ی فعالیت فروشگاه اعلان هایی دریافت کنید ، که شامل سفارش های جدید و بررسی محصولات است. حتی یک صدای cha-ching! اختیاری هم وجود دارد!

 

هر کجا که هستید، با ووکامرس WooCommerce مدیریت کنید 

 برای اندازه بزرگ روی عکس بزنید

هر کجا که هستید، با ووکامرس WooCommerce مدیریت کنید 

 برای اندازه بزرگ روی عکس بزنید

هر کجا که هستید، با ووکامرس WooCommerce مدیریت کنید 

برای اندازه بزرگ روی عکس بزنید

 

چگونه برنامه را دریافت کنیم و به فروشگاهمان متصل شویم؟

برنامه ی تلفن همراه ووکامرس WooCommerce رایگان است و در اپ استور iOS و Google Play در دسترس است. مستندات دقیقی در iOS و اندروید وجود دارد که شما را راهنمایی می کند.

مانند پلاگین ووکامرس WooCommerce ، برنامه ی ما منبع باز (open-source) است و کد آن روی GitHub ، در iOS و اندروید ، موجود است ، اگر بخواهید بعداً بیشتر آن را بررسی کنید. اگر ایده یا پیشنهادی برای برنامه ی تلفن همراه ما دارید ، ما دوست داریم آن را بشنویم : تابلوی ایده های عمومی (public ideas board) را جست و جو کنید و وارد شوید تا درخواست های جدیدی را اضافه کنید.

نیازمندی ها

 

چرا من به Jetpack نیاز دارم؟

پلاگین Jetpack با یک حساب کاربری WordPress.com به سایت میزبانی شما متصل می شود و یک رابط کاربری احراز هویت مشترک را بین تعداد زیادی از تنظیمات و معماری های سرور پدید می آورد.

هر دوی اپل و گوگل به دلیل فشارهای ناشی از دلایل امنیتی ( در این جا بیشتر بخوانید ) تنها به یک فرستنده ی معتبر اجازه می دهند ، که این امر Jetpack را بدل به بهترین راهی می کند که پیش روی ماست تا به شما ویژگی های یک برنامه ی تلفن همراه مدرن را ، مثل اعلان ها ، بدهیم.

به عنوان بخشی از اتصال مورد نیاز به WordPress.com ، Jetpack داده ها را به صورت محلی روی سرورهای WordPress.com ذخیره می کند. اگر دوست دارید بدانید که Jetpack دقیقاً چگونه داده ها را همگام سازی می کند ، شرح کاملش را این جا نوشته ایم.

 

به تیم قورباغه خوش آمدید

در Automattic ، ما روی تیم هایمان نام های عجیب و غریب گذاشیتم ، نام هایی مثل آلفا ، هوا و هلیوس. در این بین ، تیم قورباغه ، تیمی جادویی بود که حجم زیادی از کار انجام داد تا برنامه ی جدید شما را متولد کند.

 

مطالب مرتبط :