در روز بیستم نوامبر، وب مانی بیستمین تولد خود را جشن می‌گیرد. در این سال‌ها سفری طولانی و جذاب داشته‌ایم، خدمات خاصی را به کاربران انفرادی و کسب و کارها ارائه داده‌ایم و قلب و اعتماد نزدیک به 40 میلیون نفر را در سراسر جهان بدست آورده‌ایم.

اولین انتقال آنلاین از طریق سیستم در سال 1998 اتفاق افتاد، زمانی که داستان ما شروع شد. در آن زمان امکان انتقال وجه و پرداخت بدون خروج از خانه گرم به نظر غیر واقعی می‌رسید. تنها تصور کنید که چقدر این ایده ابداع گرایانه بود. ما از زمانی صحبت می‌کنیم که داشتن کامپیوتر شخصی یک داشته لوکس محسوب می‌شد و تنها عده محدودی در مورد اینترنت دانش داشتند. ایجاد سیستم‌های جدید پرداخت الکترونیک در دهه 90 قابل مقایسه با پرواز اولین فضاپیما به فضا بود.

بعد از بیست سال از پرواز موفقیت آمیز، ما بدون اینکه غرور خود را مخفی کنیم به سفر خود نگاه می‌کنیم. امروز وب مانی تنها یک کیف پول الکترونیک نیست بلکه شامل 50 خدمت متفاوت است. کاربران سیستم مدت زیادی است که از استفاده از بستر crowdfunding، تبادل INDX، خدمات وام، راه حل‌های اتوماسیون برای کسب و کارها که توسط capitaller ارائه می‌شود، شبکه اجتماعی تجاری وب مانی ایونتس و خدمات نگهداری فایل‌ها و دیگر خدمات بهرمند شده‌اند.

و باز هم به یک دستاورد مهم دیگر رسیده‌ایم، ما از پرداخت‌های آنلاین فراتر رفته‌ایم. علاوه بر پرداخت‌های آنلاین کاربران می‌توانند با استفاده از وب مانی در فروشگاه‌ها، داروخانه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها و پمپ بنزین‌ها پرداخت انجام دهند.

مرزهای جغرافیایی هیچگاه تبدیل به موانع واقعی برای توسعه ما نبودند و مفتخریم که اعلام کنیم به چالش محدودیت‌ها فراتر از موانع ارضی ادامه خواهیم داد و به 10 نوع کیف پول موجود انواع دیگری اضافه خواهیم کرد.

دوستان عزیز، از اینکه با ما بودید سپاسگزاریم. خواهشمند است همچنان در سر جای خود باقی مانده و کمربندهای خود را بسته نگه دارید، سفر فضاپیمای ما در فضای وب مانی همراه کشف‌های بسیار ادامه خواهد داشت.