۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

دنور، توکیو، سئول، کره جنوبی – Western Union وسترن یونیون در ایران، پیشرو در پرداخت و جابه‌جایی بین مرزی ارز بین‌المللی، امروز پیشنهادهای خود را تا آسیا گسترش داد که به مشتریان شرکت‌های انتقال پول third-partyاین امکان را می‌دهد تا از طریق Western Unionپرداخت‌های خود را انجام دهند.

مشتریان قدیمی‌ترین شرکت ارسال حواله ژاپن، KYODAI Remittance، شرکت Unidos، و شرکت برتر فن‌آوری پیشرفته کره، Han Hanpass، جدیدترین همکاران برای انتقال وجوه در سطح جهانی از طریق Western Unionشدند. مشتریان آن‌ها می‌توانند پرداخت خود از طریق میلیاردها حساب بانکی در بیش از 100 کشور، میلیون‌هاwalletدر ده‌ها کشور یا شبکه خرده‌فروشی وسترن یونیون در ایران در 200 کشور انتخاب کنند.

Western Unionبا استفاده از دارایی‌های اصلی بین مرزی خود – از جمله قابلیت‌های تسویه حساب جهانی، انطباق، عملکرد، شبکه و سیستم‌های فناوری، پلتفرم بین مرزی خود را برای تأمین اعتبار برندهای دیگر به منظور جابجایی پول و امکان پرداخت‌های بین مرزی در عرض چند دقیقه را راه‌اندازی کرده است.

Hikmet Ersek، مدیرعامل وسترن یونیون در ایران، در حین بازدید از آسیا گفت “برندهای جهانی بیشتری به دنبال راه حل‌های انتقال پول بین مرزی از طریق Western Unionهستند كه به مشتریان خود این توانایی را می‌دهند كه ارز را به سرعت و با اطمینان به تقریباً تمام نقاط جهان انتقال دهند. گسترش پلتفرم ما در آسیا با مؤسسات مالی پیشرو، یک قدم تعیین کننده در جهت اجرای استراتژی ما برای دسترسی به فرصت‌های رشد فزاینده است. “

KYODAI Remittanceو Hanpassبه گروه در حال رشد از برندهای پیشرو جهانی که با Western Unionهمکاری کرده‌اند، پیوسته‌اند؛ به منظور گسترش یا تقویت قابلیت انتقال وجه بین‌المللی و پرداخت برای مشتریان خود. سایر مشارکت‌های پلتفرم عبارتند از:

  • اپراتور پیشرو شبکه تلفن همراه کنیا، Safaricom، بیش از 23 میلیون کاربر کیف پول موبایل M-PESAرا که عمدتا بدون حساب بانکی هستند، قادر می کند تا وجه را از طریق کیف پول خود به سراسر جهان انتقال دهند.
  • بانک پیشرو کره، KEB Hana Bank،به مشتریان خارجی اجازه می‌دهد تا از اپلیکیشن خود، پول خود را از طریق Western Unionبه سراسر جهان منتقل کنند.
  • بانک بزرگ روسیه، Sberbank، به بیش از 50 میلیون مشتری خود اجازه می دهد تا از اپلیکیشن خود به سراسر جهان، ارز ارسال کنند.
  • STC Payدرعربستان سعودی به 2.5 میلیون كاربر اپلیکیشن خود اجازه می‌دهد تا از طریق برنامه خود به جهان پول ارسال كنند.

این همکاری‌ها با KYODAI Remittanceو Hanpassامروز با عملکرد پرداخت فوری در دسترس هستند.

 

مطالب مرتبط: