شرکت وسترن یونیون ، پیشرو در انتقال پول فرامرزی و فرا ارزی و پست بانک روسیه یکی از بزرگترین بانک‌های روسیه، خدمات خود را برای انتقال دیجیتالی پول به صورت بین‌المللی گسترش دادند. به این ترتیب که مشتریان خود را قادر ساختند با استفاده از اپلیکیشن بانکداری پست بانک به Money Transfer وسترن یونیون وصل شده و سپس به صورت مستقیم به میلیاردها حساب بانکی در بیش از ٥٠ کشور جهان وجه ارسال کنند.

مشتریان پست بانک همچنین این انتخاب را خواهند داشت که برای دریافت‌کنندگان خود به صورت نقد در ٢٠٠ کشور جهان پول نقد ارسال کنند.

 اودیلون آلمیدا، رئیس بخش ارسال پول جهانی وسترن یونیون می‌گوید: “از طریق خدمات دیجیتال خود، ما افراد بیشتری را در فراسوی مرزها به یکدیگر مرتبط می‌کنیم. همکاری ما با پست بانک به ارسال‌کنندگان دسترسی مناسبی برای ارسال پول می‌دهد و همچنین این انعطاف را دارند تا از میان گزینه‌های پرداخت مناسب‌ترین برای دریافت‌کننده را انتخاب کنند (پرداخت به حساب بانکی یا دریافت به صورت نقدی در نمایندگی‌های وسترن یونیون).

آناستازیا مسلنیکووا، عضو هیئت مدیره و مدیر توسعه تجارت الکترونیک پست بانک می‌گوید: ” ما بصورت مداوم در حال توسعه همکاری‌های خود با وسترن یونیون هستیم، که خدمات انتقال وجه آن از طریق اپلیکیشن پست بانک برای شهروندان روسیه مانند شهروندان دیگر کشورها در دسترس است. اکنون مشتریان بانک می‌توانند سرمایه خود را به حساب‌های بانکی در بیش از ٥٠ کشور جهان ارسال کنند. این امکان علاوه بر خدماتی است که پیش از این فعال شده بود که به مشتریان امکان می‌داد از طریق حساب اینترنتی پست بانک و اپلیکیشن به نمایندگی‌های وسترن یونیون در سراسر جهان پول نقد ارسال کنند. خدماتی که این امکان را دارد تا انتقال وجه را تغییر دهد، بازگرداند و دریافت کند.”

راهنمای مشتریان:

برای ارسال پول به یک حساب بانکی، مشتری باید فرمی را بر روی اپلیکیشن بانکداری (موجود برای کاربران iOS و اندروید) پست بانک تکمیل کند، و نام دریافت کننده، کشور مقصد، مشخصات حساب بانکی و مقدار وجه ارسالی را مشخص کند. بعد از تکمیل فرم و ارسال آن، ارسال کننده از طریق پیامک رمز عبور یکبار مصرف را دریافت می‌کند. بعد از ورود رمز عبور، ارسال کننده رسید الکترونیک را همراه با شماره کنترل Money Transfer دریافت می‌کند. واحد پول به صورت خودکار به واحد پول حساب بانکی دریافت کننده تبدیل می‌شود.

اگر درآمد ارزی در خارج از کشور دارید و یا دلار در خارج از کشور دارید که می خواهید آنرا به داخل انتقال دهید،‌ پی آسان با افتخار این خدمت را برای شما انجام می دهد. برای دریافت خدمات اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی:‌