وسترن یونیون شرکت پیشرو در انتقال وجه آنلاین یک مرکز فن‌آوری در پونه هند راه اندازی کرده است، این مرکز بیش از ١٠٠٠ کارمند دارد که در زمینه‌های روبوتیک، یادگیری ماشین و بیومتریک فعالیت می‌کند.

مرکز فن‌آوری مهندسی وسترن یونیون که ١٢٥ هزار فوت مربع وسعت دارد به عنوان مرکز مهندسی و نو‌آوری این شرکت در منطقه فعالیت خواهد کرد. یک مرکز واگذاری وجه با توجه به اینکه هند به تنهایی در سال ٢٠١٦، ٦٣ میلیارد دلار دریافتی داشته است.

وسترن یونیون اعلام کرده است که این مرکز جدید بخشی از یک استراتژی بزرگتر فین‌تک است که در راستای برنامه‌های این شرکت برای مطرح شدن به عنوان بازیگر کلیدی انتقال وجه در دوران دیجیتال جدید است.

حکمت ارسک، رئیس و مدیر عامل وسترن یونیون می‌گوید: نوآوری در دی ان ای ما جاگذاری شده است. به عنوان شرکتی که مفهوم پول دیجیتالی شده را اختراع کرده است، وسترن یونیون به صورت یگانه‌ای در چهارراه پول و فناوری قرار گرفته است.

مرکز فن‌آوری مهندسی وسترن یونیون در هند به دیگر مراکز کلیدی فنآوری ما در جهان خواهد پیوست تا به بستر فرا کانالی ما بپیوندد و تلاش‌های دیجیتال ما را با شبکه ویژه فیزیکی نمایندگانمان یکپارچه کرده و به پایگاهی گسترده از مشتریان جهانی خدمات ارائه دهد.

برای افتتاح و شارژ حساب ارزی اینجا کلیک کنید

 

مطالب پیشنهادی: