دارندگان کیف پول آنلاین اکواکانت اکنون می‌توانند با استفاده از وسترن یونیون یا شبکه‌های خرده فروشی سرمایه‌های خود را بالا ببرند و همچنین می‌توانند از انگلستان بوسیله وسترن یونیون به صورت بین‌المللی و یا داخلی پول ارسال کنند.

این امکان زمانی محقق شد که توانایی‌های وسترن یونیون در بستر اکو پیز به صورت موفقیت‌آمیز یکپارچه شد.

این یکپارچه‌سازی راه را برای کلاس جدیدی از پردازش پرداخت‌های آنلاین برای پیوستن به شبکه جهانی ایجنت شرکت western union باز کرد، شرکتی که پیشرو در انتقال بین مرزی و بین ارزی پول است. محصولات با نام تجاری اکوپیز توسط PSI ارائه می‌شوند که یک ارائه دهنده جهانی سریع، امن و راحت خدمات پرداخت به مشتریان و کسب و کارها است، که به اولین نماینده کیف پول آنلاین وسترن یونیون در بریتانیا تبدیل شده است.

مشتریان اکوپیز اکنون می‌توانند سرمایه آنلاین خود را از طریق وودات کام یا اپلیکیشن موبایل وسترن یونیون افزایش دهند و یا از شبکه خرده فروشی ایجینت وسترن یونیون در بیش از ٥٠ کشور و منطقه استفاده کنند. علاوه بر این، مشتریان در انگلستان می‌توانند به راحتی به صورت داخلی یا بین‌المللی از حساب اکواکانت خود به میلیاردها حساب بانکی انتقال پول انجام دهند یا به صورت نقد در بیش از ١٥٠ کشور و منطقه پول پرداخت کنند.

اودیلون آلمیدا، رئیس انتقال جهانی وجه وسترن یونیون می‌گوید: وسترن یونیون فعالیت‌های اصلی تجاری ما را با طرف‌های سوم و بسترهای آنها یکپارچه‌سازی می‌کند تا رشد جدیدی ایجاد کند. گستردگی ما و توانایی انتقال پول در تمام کانال‌ها یکپارچه‌سازی را دیجیتال یا انتقال پول نقد در اکوسیستم درحال تغییر مالی دیجیتال را آسان کرده است و به ما اجازه می‌دهد جهانی بزرگتر از مشتریان را در بر بگیریم بدون توجه به نوع ترجیح آنها در بخش دیجیتال و پول نقد.

آلمیدا ادامه می‌دهد: ما به اکوپیز و مشتریان آنها ورود به شبکه جهانی خود را خوش آمد می‌گوییم. این اولین باری است که برای یک ارائه دهنده کیف پول غیر بانکی در انگلستان امکان دسترسی به مدل خاص دیجیتال وسترن یونیون یا دریافت و پرداخت نقد را در ٢٤ ساعت شبانه روز ایجاد کرده‌ایم. این شروعی جدید است.

برنامه‌هایی برای گسترده کردن خدمات وسترن یونیون به اپلیکشین اکوپیز و همچنین برقراری امکان ارسال جهانی پول برای جامعه جهانی وجود دارد، توانایی که تنها در بریتانیا فعال است.

جاناتان امرانی، مدیر عملیاتی PSI می‌گوید: ما از همکاری با وسترن یونیون و معرفی خدمات اضافی به مشتریان که آنها را قادر می‌سازد تا انعطاف پذیری بیشتری در حساب‌های اکواکانت خود داشته باشند بسیار هیجانزده هستیم. با دسترسی به شبکه western union مشتریان به صدها هزار مکان در سراسر دنیا دسترسی خواهند داشت که برای ما بستری عالی برای رشد و دسترسی به مشتریان جدید ایجاد می‌کند.

براساس گزارش سال ٢٠١٧ بانکداری جهانی خرده فروشی که توسط کپجمینی یک شرکت مشاور، فن‌آوری و برونسپاری بین‌المللی و اتحادیه مدیریت مالی و بازاریابی اروپا تهیه شده است نزدیک به یک سوم مشتریان بانک‌ها (٤/٢٩ درصد) در دنیا از خدمات و محصولات شرکت‌های غیر سنتی استفاده می‌کنند.

 

مطالب پیشنهادی: