تعطیلات خود را بدون کودکان در این مکان‌ها سپری کنید.

بچه‌ها خیلی سرگرم کننده هستند اما بدون شک محیط یک سفر را تغییر می‌دهند. گاهی خلق خاطرات ماندگار برای کوچکترها به معنی از دست رفتن فرصت برای شماست، البته اگر دارای فرزند هستید. گاهی به دلایلی و یا خواست خود بعضی از افراد فرزند ندارند و ترجیح می‌دهند بدون نگرانی در مورد بچه‌هایی که در هتل تنها مانده‌اند سفر کنند.

غیر قابل انکار است که سفر بدون فرزندان بسیار رواج یافته است. از پروازهای بدون کودک تا اقامتگاه‌ها و کشتی‌های مختص بزرگسالان، صنعت گردشگری در حال توجه به این مسئله است. ما با نگاهی به گفتگوهای سه سال اخیر در توئیتر و اینستاگرام، به هشتگ‌های مربوط به سفرهای بدون کودکان (عباراتی مثل بدون کودک، نه به کودکان، سفر و تعطیلات) توجه کردیم. بیش از هر زمان دیگری افراد هنگام برنامه‌ریزی برای تعطیلات به دنبال مقاصد بدون کودک هستند. در واقع از سال ٢٠١٦ تا ٢٠١٧ گفتگوهای رسانه‌های اجتماعی در مورد سفر بدون کودک دو برابر شده است.

اگر به دنبال تعطیلاتی هستید که به صورت خاص می‌خواهید هیچ کودکی را نبینید، تنها نیستید. چه پدر و مادری هستید که نیاز به زمانی برای خود دارید یا بدون فرزند هستید و به دنبال مکان‌هایی برای سفر هستید، ما جواب‌های شما را آماده داریم. در اینجا ١٥ نقطه در امریکا که می‌توانید براساس خواست قلبی خود در آن تعطیلات را بگذرانید، آورده شده است بدون آنکه نگران کوچکترها باشید.

بیگ سور، کالیفرنیا

١٥ مقصد برای سفر بدون کودکان/قسمت اول

بیگ سور کالیفرنیا

اگر عبارت تعطیلات ساحلی خاطرات دردناکی را برای شما زنده می‌کند مانند نشستن در یک ساحل پر ازدحام و یا تلاش برای رسیدن به آرامش در استخر هتلی که پر از کودکان است بیگ سور می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. علاوه بر مزارع شراب‌سازی و استراحت‌گاه‌ها، نقاطی در ساحل وجود دارند که مخصوص بزرگسالان هستند. برای مثال ساحل فایفر که یکی از ٢٨ ساحل برتر جهان است به دلیل بادها و جاده‌های باریکش زیاد مورد توجه خانواده‌ها نیست.

بدون مزاحمت:

خود را به اقامت در ونتانا مهمان کنید، یک اقامتگاه خودمانی و مدرن بدون کودک که دارای باری در کنار استخر، با خدمات کامل، استودیو یوگا و مکان‌های زیبایی برای پیاد‌ه‌روی است. بعلاوه این اقامتگاه در مورد قانون تنها بزرگسالان خود بسیار سختگیر است، آنها تنها افراد بالای ١٨ سال را می‌پذیرند پس نباید نگران هیاهوی تیم فوتبال دبیرستانی باشید که تمام شب به پایکوبی مشغولند. اگر دارای یک حیوان خانگی هستید شانس به شما رو کرده است البته با کمی هزینه بیشتر. ورود حیوان‌های خانگی به این هتل آزاد است.

استفاده کنید:

با توجه به حال و هوایی که دارید، برای غذا خوردن انتخاب‌های زیادی پیش روی شماست. اگر تحمل بچه‌های با ادب را دارید و دوست دارید چیزهایی که در اطراف مونتری وجود دارد را امتحان کنید به رستوران ماهیگیر پیر گروتو سری بزنید. این رستوران به دلیل سیاست کودکان خود مشهور است، کودکان پر سر و صدا و بی ادب مجاز به ورود به اتاق ناهارخوری نیستند همچنین اجازه ورود به کالسکه‌ها و صندلی‌های کودک نیز داده نمی‌شود. اگر به دنبال یک تجربه باکلاس‌تر هستید و احتمال اینکه با بچه‌ها برخورد کنید بسیار کم است به سور هاس در بیگ سور سر بزنید. منو غذایی برای کودکان وجود ندارد، محیط شیک است و داخل هتل مخصوص بزرگسالان، ونتانا قرار گرفته است.

تجربه کنید:

خود را با پیاده‌روی ٥ مایلی تانبارک به چالش بکشید. جایی که از سایه درختان سرخ و مناظر زیبای ساحل لذت خواهید برد. بعلاوه یک خانه رها شده هم برای دیدن در انتهای جاده وجود دارد. به سختی می‌توان در پیاده‌روی‌های طولانی کودکی را دید و می‌توانید سگ خود را نیز همراه ببرید. گزینه دیگر گذراندن یک روز در اسالن است، یک مرکز استراحت مشهور برای رشد روحی و شخصی.

ویکتور، آیداهو

١٥ مقصد برای سفر بدون کودکان/قسمت اول

ویکتور زیبا در دره زیبا و باز تتون قرار گرفته است، اینجا محل مناسبی برای استراحت بدون بچه‌ها است. با آرامش و سکوت، مایلها فضای باز و منظره تتون و کوه‌های بیگ هول از یک تعطیلات بدون کودک لذت خواهید برد.

بدون مزاحمت:

هتل کوچک دریم کتچر دارای سیاست عدم پذیرش مهمان‌های ١٨ سال به پایین است. نکته‌ای که شبیه به یک آواز زیبا هم برای افراد بدون فرزند و هم والدینی است که مجبورند نوجوانان سرکش خود را در تعطیلات همراه بیاورند. از اینکه به فرزندان خود بگویید “متاسفم، نه تا وقتی که به دانشگاه بروی” و از در خارج شوید لذت خواهید برد. می‌توانید از هر چیزی مثل ماساژ تا کمپ‌های لوکس لذت ببرید.

استفاده کنید:

حتما باربیکیو‌های مشهور بیگ هول را امتحان کنید، می‌توانید از بیرون بر استفاده کرده و از خوردن آن در دره لذت ببرید. اگر همه چیز می‌خورید و یا گیاهخوار هستید گرسنه نخواهید ماند، هر چیزی از دنده‌های خوک تا بامیه سرخ شده و ماکارانی و پنیر خامه‌ای در اینجا پیدا می‌شود.

تجربه کنید:

به گراند تتون سر بزنید اگرچه ممکن است با بچه‌ها روبرو شوید ولی گرمی سرتان باعث می‌شود این مسئله زیاد اذیتتان نکند. اگر به دنبال تنهایی هستید، به ورلد کست انگلرز بروید و به ماهیگیری در رودخانه تتون بپردازید.

روترفورد، کالیفرنیا

یک دهکده شراب سازی است اما هیچ چیزی این خوشبختی را برای دوستداران شراب مثل بچه‌های رها شده خراب نمی‌کند. به همین دلیل روترفورد در این لیست قرار گرفته است. این شهر دارای یک هتل بدون بچه و تعداد زیادی رستوران مخصوص بزرگسالان است، پس یک محل استراحت برای والدین خسته نیازمند استراحت است همچنین برای زوج‌های بدون فرزند نیز محل مناسبی است که می‌خواهند یک تعطیلات همراه با مستی را بدون مسمومیت‌های دیگر بگذرانند.

بدون مزاحمت:

ابرژ دو سولی محل اقامت فوق‌العاده‌ای بدون کودک ارائه می‌دهد که می‌تواند جایی بیشتر تنها برای استراحت باشد یک تجربه عالی اقامتی. با داشتن کلاس‌های یوگا، زمین‌های تنیس می‌توانید در عین اینکه فعال هستید با کودکان برخورد نداشته باشید همچنین می‌توانید یک مرسدس بنز اجاره کنید و در اطراف گشتی بزنید. این اقامتگاه تنها به افراد ١٦ سال و بالاتر اجازه ورود می‌دهد، پس با صدای بچه‌هایی که در راهروهای هتل دنبال هم می‌کنند بیدار نخواهید شد.

استفاده کنید:

در روترفورد رستوران‌های مخصوص بزرگسالان زیادی وجود دارد. اگر خواهان یک تجربه تایید شده هستید به رستوران ستاره میشلین دار هتل اوبریژ دو سولی بروید. گزینه دیگر موریموتو ناپا در نزدیکی ناپا است محلی که فضای فرهیخته آن با تمرکز بر بزرگسالان است.

تجربه کنید:

هیچ دلیلی برای عدم رفتن به دهکده شراب سازی روترفورد وجود ندارد. اگرچه بسیاری از شراب سازی‌ها اجازه ورود کودکان را می‌دهند اما شراب سازی خانوادگی لستر در نزدیکی گلن الن در روزهای شنبه و یکشنبه تنها به مهمانان بالای ٢١ سال اجازه ورود می‌دهد.

دیگر مطالب: