سرتیفای، شرکت پیشرو در ارائه نرم‌افزارهای مدیریت هزینه سرگرمی و سفر امروز تشکیل یک همکاری یکپارچه‌سازی شده با وسترن یونیون را اعلام کرد.

.هدف از این رابطه، ارائه توانایی پرداخت‌های کلان تجارت بین‌المللی به هزینه و درخواست مشتریان سرتیفای که دارای فعالیت در خارج از مریکا هستند می‌باشد

با بهره‌گیری از شبکه ویژه پرداخت جهانی وسترن یونیون و موفقیت غیر موازی در مدیریت انتقال‌های مالی سرتیفای اکنون می‌تواند به مشتریان مشترک امکان پرداخت هزینه‌های کارکنان بصورت مستقیم و پرداخت‌های خریداران به حساب‌های بانکی کارکنان به هر ارزی را هم بصورت داخلی و هم بصورت انتقال‌های بین‌المللی ارائه دهد.

این خدمت جدید که پرداخت سرتیفای نام دارد از سوی پرداخت‌های کلان وسترن یونیون API حمایت خواهد شد، دارای توانایی ارزیابی الکترونیک و هدایت پرداخت‌های بانکی به ٤٥ ارز است. در حال حاضر این خدمات برای تمامی مشتریان مشترک وسترن یونیون و سرتیفای فعال است. این یکپارچه‌سازی با وسترن یونیون اجازه ارزیابی آسان هر ارز براساس جزئیات سیستم‌های شفاف‌سازی خاص هر کشور مانند مدت توافق و دیگر گزینه‌ها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. سرتیفای اینک، شرکت فعال در عرصه راه‌حل‌های هزینه نام‌های تجاری سرتیفای، نکسونیا و تالی را داراست، اکنون به مجموعه‌ای از مشتریان در حال افزایش که شامل ١٠هزار شرکت در بیش از ٩٠ کشور هستند از دفاتر خود در امریکا و کانادا خدمات ارائه می‌کند.

به این وسیله جایگاه خود را به عنوان ارائه‌دهنده جهانی راه‌حل مستحکم کرده است، سرتیفای همچنین روابط خود با شرکت نرم‌افزاری سیج مستقر در انگلستان را در سال ٢٠١٧ گسترش داده است تا محصولات یکپارچه سازی شده و خدمات را به مشتریان مشترک به صورت سیستم ERP و راه حل‌های حسابداری ارائه دهد. سرتیفای با تشخیص تغییر این همکاری با این شرکت بزرگ نرم افزار در کنفرانس سیج در لندن در آوریل سال گذشته به عنوان یکی از حامیان مالی شرکت کرد.

رابرت نیو، مدیر عامل سرتیفای گفت: همکاری با یک رهبر مورد احترام مانند وسترن یونیون قدم بعدی سرتیفای به عنوان یکی از ارائه دهندگان جهانی راه حل‌های مدیریت پرداخت‌های کلان تجارت بین‌المللی و هزینه تجاری به صورت خودکار است. همانگونه که پایگاه مشتریان و عملیات شرکت ما در حال گسترش جهانی است، سرتیفای مفتخر است تا با وسترن یونیون همکاری کند تا اعتماد به نفس و آرامش ذهنی را در مورد انجام دقیق و صحیح چنین انتقال‌های پیچیده و مهمی را ارائه دهد.

ژاکلین کوگ، رئیس جهانی پرداخت‌ها در وسترن یونیون می‌گوید: ما خوشحالیم که از این رابطه با سرتیفای پرده‌برداری کنیم تا به افزایش قدرت آتش این شرکت کمک شود. همکاری با کسب وکارها در هر اندازه‌ای برای وسترن یونیون استراتژی مهمی است تا به خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود کمک کند. این همکاری به تقویت جایگاه وسترن یونیون و سرتیفای در صنعت انتقال پول میان ارزی و میان مرزی و پرداخت‌های کلان تجارت بین‌المللی کمک خواهد کرد.

برای افتتاح حساب ارزی خود اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی: