۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

شهریه دانشگاه‌های کانادا

 

پی آسان مفتخر است هزینه شهریه دانشگاه‌های مختلف در کشور کانادا را برای دانشجویان عزیز با کمترین کارمزد پرداخت کند.

 این هزینه را می توان به صورت مستقیم از طریق حواله بانکی به حساب دانشگاه واریز نمود و یا در صورتی که دانشگاه مقصد درگاه مستر یا ویزا کارت داشته باشد می توان از طریق پرداخت با ویزا/مستر کارت، هزینه را پرداخت نمود.

شهریه ( Tuition Fee ) دانشگاه‌های کانادا

همان طور که مطلع هستید، برای  تحصیل در دانشگاه های مختلف می بایستی شهریه ای به صورت سالانه به دانشگاه مورد نظرتان ارسال کنید. دانشگاه های کانادا این هزینه را خود تعیین می کنند و مقدار این مبلغ بسته به چندین عامل متفاوت است: شما در چه برنامه ای تحصیل می کنید ، دانشجوی داخلی هستید یا بین الملل و آیا در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد تحصیل می کنید. هزینه شهریه برای دانشگاه های کانادایی معمولا رقمی بین ۱۶ تا ۵۰ هزار دلار کانادا می باشد.

 

*پی آسان مفتخر است هزینه شهریه دانشگاه های مختلف کانادا را برای دانشجویان عزیز با کمترین کارمزد پرداخت کند. (به دلیل استقرار دفتر اصلی پی آسان در تورنتو کانادا کارمزد دریافتی این مجموعه برای دانشگاه های کانادایی بسیار کم است) 

 

هزینه شهریه مقطع لیسانس (under graduation) دانشگاه های کانادا

این هزینه بسته به دانشگاه  مورد نظر رقمی بین ۲۰،۰۰۰ تا ۴۰،۰۰۰ دلار کانادا در یک سال می باشد. رشته های هنر و انسانی معمولا ارزان ترین شهریه ها و رشته های مهندسی و پزشکی معمولا گران ترین شهریه ها را دارند. رشته های بیزینس و مدیریت معمولا شهریه های متوسط دارند ولی به علت پر متقاضی بودن این رشته ها معمولا کمک هزینه های کم تری نسبت به سایر رشته ها برایشان ارایه می‌گردد.

خواهشمند است برای تسریع در روند پرداخت، شهریه خود را تا مرحله پرداخت ادامه دهید و سپس در سامانه پی آسان درخواست خود را ثبت فرمایید.

 

 

هزینه شهریه مقطع تحصیلات تکمیلی ( post graduation ) دانشگاه های کانادا

شهریه های این مقطع در مقایسه با مقطع لیسانس کم تر می‌ باشد. این هزینه بسته به دانشگاه  مورد نظر و رشته تحصیلی رقمی بین ۱۵،۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰ دلار کانادا در یک سال می باشد. در این مقطع معمولا رشته های مدیریت کسب و کار بیشترین شهریه را نسبت به رشته های مهندسی، هنر و پزشکی دارند.

 

شهریه دانشگاه تورنتو Toronto university

دانشگاه تورنتو کهمحل تولد مطالعات انسولین و سلول های بنیادی است، در رتبه اول دانشگاه های کاناداست.این دانشگاه در رتبه 29 در جهان قرار دارد و به صورت مشترک با دانشگاه ملی استرالیا  دارای بیشترین شهرت در بین دانشآموزان و اساتید است.

هزینه شهریه دانشگاه تورنتو ۴۵،۰۰۰ تا ۶۰،۰۰۰ دلار کانادا در سال می‌باشد. هزینه سال های بالاتر از سال اول معمولا از سال اول بیشتر است. برای اطلاع از مبلغ شهریه رشته مورد نظر خود در دانشگاه تورنتو اینجا را کلیک نمایید.

شهریه دانشگاه مک گیل McGill university

در رتبه بندی های سال های اخیر، دانشگاه  مونترال مک گیل برای کسب رتبه  35 جهان با دانشگاه لس آنجلس (UCLA) کاليفرنيارقابت شدیدی دارد. رتبه بالای McGill تا حدودی بخاطر شیوه و روش  آموزش بین المللی آن است، زیرا دانشجویان بین المللی نزدیک به 25 درصد از کل دانش جویان این دانشگاه را تشکیل می دهند.

هزینه شهریه دانشگاه مک گیل کانادا برای لیسانس ۲۰،۰۰۰ تا ۴۵،۰۰۰ می باشد. برای اطلاع از مبلغ شهریه رشته مورد نظر خود در دانشگاه مک گیل اینجا را کلیک نمایید.

هزینه شهریه دانشگاه مک گیل کانادا برای مقطع تحصیلات تکمیلی ۸،۰۰۰ تا ۴۵،۰۰۰ دلار کانادا در سال می‌باشد. برای اطلاع از مبلغ شهریه رشته مورد نظر خود در دانشگاه مک گیل اینجا را کلیک نمایید.

شهریه دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC)

این دانشگاه بالاترین رتبه را در سواحل غرب کانادا دارد و در بین 100 دانشگاه  برتر جهان نیز قرار گرفته است

هزینه شهریه دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا برای مقطع لیسانس ۳۰،۰۰۰-۵۰،۰۰۰ دلار کانادا در سال می‌باشد. برای اطلاع از مبلغ شهریه رشته مورد نظر خود در دانشگاه مک گیل اینجا را کلیک نمایید.

هزینه شهریه دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا برای مقطع تحصیلات تکمیلی ۵،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلار کانادا در سال می‌باشد. برای اطلاع از مبلغ شهریه رشته مورد نظر خود در دانشگاه مک گیل اینجا را کلیک نمایید.

*در ۱۰ دانشگاه برتر کانادا می ‌توانید با بهترین دانشگاه های کانادا در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید.

 

 

برای اطلاع از سایر دانشگاه ها ( مانند دانشگاه : آلبرتا، مونترال، مک مستر، واترلو، وسترن آنتاریو، کلگری، کویین، ویکتوریا و …) می‌بایست به سایت هر یک مراجعه نموده و پس از اطلاع از هزینه، برای پرداخت به بخش پرداخت با خرید با ویزا/مستر کارت مراجعه فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه شهریه دانشگاه مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.