پیپال ( PayPal ) پرداخت را برای شما آسان و امن می‌کند، اما چرا بیش از هفت میلیون نفر تنها در استرالیا انتخاب کرده اند تا با پیپال ( PayPal ) پرداخت کنند به جای این که مستقیماً از کارت اعتباری خود استفاده کنند؟ پیپال همواره تلاش کرده است که فضایی را فراهم کند که آن دسته از افراد که پیپال ( PayPal ) را برای پرداخت پول انتخاب کرده اند از مزایای آن لذت ببرند.

بیایید ببینیم پیپال ( PayPal ) چه مزایایی برای مشتریان شما دارد

پرداخت سریع

با استفاده از One Touch ، حتی نیاز ندارند که رمز عبور را برای پرداخت به شما وارد کنند. پیپل آن‌ ها را روی دستگاه ها و مرورگرهایی که انتخاب کرده اید به یاد می سپارد ، بنابراین در فرایند پرداخت می توانید از این بخش ها سریع تر عبور کنید.

شما اگر بخواهید از روش پرداخت همیشگی خود و گزینه ی حمل به آدرس استفاده کنید ، به سادگی برای پرداخت کلیک می کنید ، یا اطلاعات را با چند کلیک پیش از خرید تغییر می دهید و خرید را انجام می دهید. نتیجه پرداخت سریع و آسان است و خریداران شادتر و نرخ تبدیل بهتر برای کسب و کار شما است.

نتیجه ی آخرین پژوهش ها نشان می دهد که تبدیل پیپال ( PayPal ) به طور متوسط هشتاد و دو درصد بالاتر از همه ی انواع دیگر پرداخت است ، بنابراین استفاده از آن یک ترقی خوب برای کسب و کارتان نیز هست.

حفاظت از خریدار

پیپل برای مشتریان یک سیستم حفاظت برای وقت هایی که خرید طبق برنامه پیش نمی رود ، مثل مواردی که یک چیز همان چیزی که توصیف شده نیست (مانند کالاهای تقلبی)، فراهم کرده است. با سیستم حفاظت از خریدار پیپال ( PayPal ) ، مصرف کنندگان هنگام خرید آنلاین احساس اطمینان بیشتری می کنند. فراموش نکنید ، در معامله ای مشابه ممکن است شما واجد شرایط سیستم محافظت از فروشنده باشید.

بازگشت پرداخت

اگر مشتری های شما نیاز به برگرداندن یک محصول داشته باشند ، پیپل مبلغ حمل و نقل را تا هر بار 45 دلار و تا هشت بار در سال برمی گرداند. تنها نیازمندی برای این کار این است که این پس دادن مطابق قوانین کسب و کار شما باشد. و نکته ی بزرگ این است که شما نیازی ندارید کاری بکنید، پیپال ( PayPal ) برای شما از معامله مراقبت می کند.

و موارد بیشتر . . .

همراه با امنیتی که پیپل برای کسب و کار شما فراهم می کند همواره مراقب خریداران شما هست، تمامی اطلاعات را در امنیت و رمزگذاری شده نگاه می دارد، و هر معامله ای را در جست و جوی تقلب و کلاه برداری در زمان انجامش رصد می کند.

اگر مایل به ایجاد حساب پیپل هستید یا تمایل به خرید اینترنتی با پیپل دارید، تیم پی آسان با کم ترین کارمزد و با پایین ترین نرخ دلار در کم ترین زمان سفارش شما را انجام می‌دهد.

 

 

مطالب مرتبط :