گروه PPRO در لندن یک سرمایه‌گذاری ٥٠ میلیون دلاری به رهبری پی‌پال با همکاری سیتی ونچرز دریافت کرد و به این ترتیب گروه سرمایه‌گذاری رشد HPE را بازگرداند.

گروه PPRO کسب و کارها را قادر می‌سازد تا ١٤٠ شیوه پرداخت جایگزین جهانی را بپذیرند. این سرمایه‌گذاری جدید این شرکت ١١ ساله را در موقعیت یک شریک مستقل برای PSPها قرار می‌دهد، و آن را قادر می‌سازد ارزیابی و جمع‌آوری پرداخت‌های جایگزین را از طریق یک قرارداد بدون رقابت برای خریداران  عملی کند.

سایمون بلک، مدیرعامل گروه PPRO می‌گوید: اضافه شدن حمایت پی‌پال با همکاری سیتی ونچرز به همراه سرمایه‌گذاران موجود ما این امکان را فراهم می‌کند که مزایای پذیرش شیوه پرداخت‌های جایگزین را به تعداد بیشتری از کسب و کارها در سراسر جهان ارائه دهیم.

این شرکت به تازگی یک قرار داد با پی‌پال به امضا رسانده است تا دسترسی فروشندگان به دکمه‌های هوشمند تسویه حساب پی‌پال را فراهم کند که در واقع بهترین شیوه پرداخت را برای هر مشتری در هر منطقه جغرافیایی شناسایی می‌کند چه اسفاده از ونمو باشد یا هر شیوه محلی پرداخت دیگری مانند انتقال بانکی، کیف پول‌های الکترونیک و پرداخت‌هایی با پایه نقدی.

آرنولد گولدبرگ، نایب رئیس بخش محصولات تجاری و فن‌آوری در پی‌پال می‌گوید: انتخاب یک فروشنده از میان شرکای پرداخت بسیار تحت تاثیر شیوه‌های پرداخت محلی در حال گسترش و در دسترس است. این نیز یکی دیگر از روش‌هایی است که ما خود را در موقعیتی قرار می‌دهیم که به عنوان راه حل مورد نظر در تجارت دیجیتال جهانی باشیم.

در ابتدای این ماه، مدیر عامل پی‌پال دن شولمن گفته بود که این شرکت آماده است تا ٣ میلیارد دلار در سال برای خریداری شرکت‌های کوچکتر هزینه کند. در دو ماه گذشته پی‌پال وارد یک رشته خرید بدون مشکل شده است، و قراردادهایی بالغ بر ٢/٢ میلیارد دلار برای خرید آی زتل سوئدی، ٤٠٠ میلیون دلار برای خرید هایپرولت و ١٢٠ میلیون دلار برای سیمیلیتی که در زمینه جلوگیری از کلاهبرداری فعالیت می‌کند به امضا رسانده است.

جدیدترین سرمایه‌گذاری در انتظار موافقت حقوقی است و انتظار می‌رود در سه ماهه سوم سال ٢٠١٨ نهایی شود.

 

برای افتتاح و شارژ حساب پی‌پال اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی: