به تازگی شرکت Libra که یک شرکت تولید کننده ی ارزهای دیجیتال بر مبنای بلاکچین است و توانایی میزبانی از میلیون ها کاربر را دارد ، برنامه های خود را اعلام و تشریح کرده است . شرکت پی پال نیز قصد دارد طبق سیاست های نوین خود ، از بسترها و تکنولوژی خود استفاده کند و بتواند با متصل کردن شرکت Libra به خود و با همکاری و اشتراک سایر شرکت های پیشرو در زمینه تکنولوژی و خدمات مالی دیجیتال ، انجمن Libra را تشکیل دهد.

پی پال در سیاست های خود به امر دموکراتیزه کردن مشارکت در اقتصاد دیجیتالی و در دسترس قرار دادن آن برای همه افرادی که جنبه هایی از زندگی خود را وقف کسب و کار می کند بسیار توجه می کند. و اینبار نیز پی پال سعی دارد با به اشتراک گذاری تکنولوژی های خود در امر کسب و کار دیجیتال و پلفرم های پرداخت و انتقال ، به شراکت با شرکت Libra  بپردازد. این همکاری ها در ادامه ی سایر همکاری های پی پال مطابق این سیاست مثل فیسبوک و مسترکارت و ویزاکارت و … قرار می گیرد.

این همکاری ها باعث می شود که پی پال بتواند تجارب خود را با دیگران به اشتراک بگذارد و بر آن بی افزاید و در نهایت بتواند خدماتی بهتر و کامل تر را برای مشتریان خود در ارتباط با تجارت الکترونیک و مبادلات دیجیتال مهیا سازد. این تجربیات شامل روش های پرداخت گسترده تر و کامل تر است که طیف وسیعی از پلتفرم های مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد. به همین جهت نیز پی پال به به پتانسیل رویکرد مشارکتی انجمن Libra اعتقاد دارد.

هرچند که این تجربه در مراحل ابتدایی خود قرار دارد اما پی پال امیدوار است که توسعه دهندگان کسب و کار و حوزه ارزهای دیجیتال را قادر سازد برای ایجاد محصولات خدمات مالی فراگیر و مقرون به صرفه برای افراد در سراسر طیف اقتصادی موجود ، حرکت های مثبت و کارآمدی انجام دهند.

این اکوسیستم توسط بلاکچین خاص Libra گسترش پیدا می کند که یک بلوک زنجیره ای امن و مطمئن است و قابلیت مقیاس پذیری و انعطاف پذیری مورد نیاز برای این تکامل در طول زمان را داراست.  ذخایر Libra از دارایی های واقعی تامین می شود که همان ها تعیین کننده ی نرخ و ارزش Libra است و تورم کم و ثبات بیشتری را به بازار آن حاکم می کند . این ویژگی باعث گستردگی جهانی و قابل اطمینان بودن این شرکت خواهد شد.

پی پال معتقد است با تخصص و تجربه ی بیست ساله ی خدمات پرداخت خود می تواند نه تنها ارزش Libra  را تامین کند ، بلکه بتواند برای همکاری ها با دیگر سازمان های برسته را مهیا کند و امکان یادگیری و اشتراک دانش و تجربه را فراهم کند. به نوعی پی پال قصد دارد خدمات مالی منحصر به فرد و کاملا سازگاری را کشف کند که دارای مزایای قابل توجهی برای همه افراد است: نه فقط برای افراد ثروتمند و نخبه، بلکه برای هر کسی که به دنبال خدمات مالی آنلاین مقرون به صرفه است و می خواهد با خیال راحت مدیریت و انتقال پول خود و بهبود وضعیت مالی خود را تامین کند.

حالا پی پال در انتظار پیوست کامل با شرکت Libra  است تا این سفر طولانی و جاده ای را با هم آغاز کنند.

 

در صورتی که داخل ایران هستید و میخواهید تجارت جهانی خود را به صورت آنلاین و فرامرزی انجام دهید یا یک فریلنسر هستید که میخواهید سفارش های بین المللی بگیرید یا قصد خرید آنلاین و اعتباری از سایت های خارجی و فروشگاه های آنلاین خارج از کشور را دارید یا میخواهید مبلغی را به خارج از کشور منتقل کنید ( یا برعکس ) ، میتوانید از خدمات سایت پی آسان و پی پال پی آسان در این زمینه استفاده کنید :

 

مطالب مرتبط :