وقتی بحث گوگل ادوردز Google Adwords می شود ، شما تنها مقدار محدودی از فضا و زمان دارید تا توجه جست و جو کننده را جلب کنید . با تنها 25 کاراکتر که برای سرفصل ( headline ) در نظر گرفته شده ، نوشتن یک آگهی قانع کننده واقعا سخت است . با این حال ، خیلی از کسب و کارها به صورت روزانه به آن دست می‌یابند ، فقط و فقط با تبلیغات بی نظیرشان . اما آن ها چه طور این کار را می کنند ؟ و شما چطور می توانید از راه و روش آن ها استفاده کنید ؟ خوشبختانه ما مثال خوبی از کمپین های گوگل ادوردز برایتان در نظر گرفته ایم .

  1. Forward3D : اطمینان دادن به کاربران

به سراغ تبلیغ بعدی می رویم که تبلیغ شرکت Forward3D است ، یک شرکت بریتانیایی که در زمینه های خدمات سئو ( SEO ) تخصص دارد . این کمپین پرداخت به ازای هر کلیک که آن ها در حال اجرای آن هستند ، نمونه ی خوبی است از این که شما چگونه می توانید از طریق یک آگهی به اعتماد کاربران دست یابید و اعتبار پیدا کنید .

نکات کلیدی :

  • خدماتی که به صورت واضح و روشن شرح داده شده اند
  • ایجاد اعتماد
  • استفاده از افزونه های ( Extensions ) گوگل ادوردز

چرا این کمپین عالی است ؟

سرفصل ( headline ) آگهی به خوبی شرح می دهد که این شرکت چه کارهایی انجام می دهد و این بسیار نکته ی مهمی است . این شرکت به خودی خود واقعا توضیح نمی دهد که چه کاری انجام می دهد ، اما عبارت « خدمات سئوی بریتانیا » به وضوح این امر را توضیح می دهد . آن ها همچنین به عنصر اعتماد بسیار اهمیت داده اند و از این رو است که در سال 2016 عنوان بهترین آژانس را به خود اختصاص دادند .

شرح زیر سرفصل آگهی شان تنها به گسترش همین عنصر اعتماد که در سرفصل ذکر شده ادامه می دهد . آن ها همچنین دلایل دیگری برای پاسخ به این سوال که چرا بهترین مرکز متخصصین چندزبانه هستند ، ارائه می کنند . فهرست کردن آمارهای مربوط به شرکتشان راهی عالی برای جلب علاقه ی مشتریان بالقوه است . داشتن 300 تحلیل گر و 11 دفتر جهانی به این معنی است که آن ها یک شرکت کوچک ، آن طور که مردم در نگاه اول انتظار دارند نیستند ، آن ها تثبیت شده و بین المللی اند . Forward3D با استفاده از عبارت « متخصصین چندزبانه » در زمین بین المللی بازی می کند ، که این امر عالی است ، اگر آن ها می خواهند طیف وسیعی از مشتریان را هدف قرار دهند .

در نهایت ، آگهی همچنین شامل لینک های مفید برای کاربران در بخش توضیحات خود است ، تا آن ها را مستقیما به صفحات مورد علاقه شان برساند . این صفحات شامل چیزهایی مثل مطالعات موردی و یا بیشتر دانستن درباره ی جایزه ای است که شرکت دریافت کرده است . به طور کلی این یک مثال عالی برای آگهی گوگل ادوردز است که سرفصلی قوی دارد و دلایلی قانع کننده برای استفاده از خدمات شرکت ارائه می کند .

 

  1. 1and1 : ترغیب کردن کاربران با تخفیف

اگر تا کنون به یک وبسایت و هاست برای آن نیاز پیدا کرده باشید ، پس به احتمال زیاد با شرکت 1and1 مواجه شده اید . خدمات آن ها به صورت ابتدایی تازه کارها و صاحبان کسب و کاری که برای ایجاد وبسایت خود نیاز به کمک دارند ، هدف قرار داده است .

نکات کلیدی :

  • به راحتی قابل تشخیص است
  • قیمت های USP را تعیین می کنند
  • ایجاد اعتماد با بررسی ها و نقدها
  • استفاده از افزونه های آکهی

چرا کمپین آن ها عالی است ؟

سرفصل آگهی با اسم تجاری شرکت برای به رسمیت شناخته شدن و مستقیم رفتن به بخش قیمت گذاری آغاز می شود . عبارت از « 0.99  یورو » کافی است تا بسیاری مردم علاقه مند روی آگهی کلیک کنند . وعده ی پیگیری دامنه ی رایگان و گواهی نامه ی SSL برای جلب نظر هر کس دیگری کافی است .

آگهی همچنین شامل رتبه ی گوگل استار است رتبه ی آن ها 4.3 از 5 است . این یک تقویت کننده ی اطمینان خوب است ، زیرا نشان می دهد که آن ها معتبر هستند و نقدهای مثبت زیادی دریافت کرده اند . شرح زیر سرفصل نسبتا کوتاه است اما واقعا چیز بیشتری برای گفتن وجود نداشته است . سرویس آن ها سریع و امن است ، و آن ها یک سری امکانات رایگان از جمله دامنه ی رایگان ارائه می دهند . زیر شرح آگهی ، آگهی لینک هایی دارد که به قسمت هایی از سایت دسترسی می دهد . این لینک ها همچنین شامل قیمت های پایینی مثل 0.99 یورو  WP برای هاست سایت و 4.99 یورو برای محصولی در فروشگاه الکترونیکی 1and1 می شود . با ترکیب همه ی این عناصر در کنار هم ، آگهی بسیار قانع کننده است و دقیقا همان کاری را می کند که قصدش را دارد : مردم را قانع کند که بخرند .

 

اگر داخل ایران هستید و قصد استفاده از خدمات و تبلیغات آنلاین گوگل ادوردز Google Adwords را دارید ، میتوانید از خدمات سایت پی آسان در این زمینه استفاده کنید : 

 

مطالب مرتبط :