۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

در این مقاله از پی‌آسان با یکدیگر بررسی خواهیم کرد برای نزدیک بودن به گالری اوفیتزی در فلورانس باید کجا اقامت کنیم ؟

با داشتن شاهکارهایی از میکل‌آنژ، بوتیچلی و کارواجیو، گالری اوفیتزی یکی از بهترین موزه‌های شهر فلورانس است.حرکت در راهروهای آن بازدیدکنندگان را متحیر می‌کند، زیرا در هر یک از سالن‌ها آثاری از دوران‌های پرشکوه باروک و رنسانس ایتالیا به نمایش درآمده است. سفر به فلورانس بدون دیدن این گالری کامل نمی‌شود. می‌توانید با ماندن در یکی از این آپارتمان‌ها در فاصله سه دقیقه‌ای موزه از دیگران جلوتر باشید.

 

پنت هاوس سانتو استفانو زیبا و نزدیک به گالری اوفیتزی

پنت هاوس سانتو استفانو

بالکن این آپارتمان به سقف‌های سفالی فلورانس مشرف است. درون آن دارای فضایی روستیک، با دیوارهای زرد روشن، میز غذاخوری قرمز و دکوراسیون چوبی است، درون حمام نیز با آجر تزیین شده است. از آپارتمان با سه دقیقه پیاده‌روی در کنار رودخانه آرنو به گالری اوفیتزی می‌رسید. بر سر راهتان رستوران سطح بالای Trattoria Ponte Vecchio قرار دارد که غذاهایی نظیر راویولی پنیر و هلو و گوشت خوک با شاه بلوط سرو می‌کند.تولید محتوا

آپارتمان سینوریا

آپارتمان سینوریا

تنها دو دقیقه فاصله با میدان سینوریا و گالری اوفیتزی ، این آپارتمان محل مناسبی برای یک گروه چهار نفره است.هر یک از دو اتاق خواب آن تخت‌خواب‌های دونفره بزرگی دارد، و آشپزخانه و بخش غذاخوری بزرگ آن به این معناست که می‌توانید براحتی در کنار یکدیگر غذا بخورید. سقف با چوب‌های تیره با دیوارها و چیدمان سفید روشن تزیین شده است. در همسایگی یک رستوران خانوادگی با نام آلیمنتاری اوفیزی وجود دارد که می‌توانید در آنجا مارتادلا، سالامی و پراسچیتو از مزارع توسکان را امتحان کنید.

FLR، سینوریا

FLR، سینوریا

 این آپارتمان در ابتدای خیابان رستوران Mangia Pizza Firenze قرار دارد که به دلیل نان‌های نازکش معروف است.در طرف دیگر خیابان بستنی فروشی La Bottega del Gelato قرار دارد.هنگامی که از غذاهای رستوران‌های فوق‌العاده فلورانس لذت نمی‌برید می‌توانید در آشپزخانه مدرن و بزرگ آپارتمان برای درست کردن غذا استفاده کنید.سه اتاق‌خواب با فضای بزرگ با تزیینات خاکستری وجود دارد.فاصله آپارتمان با گالری اوفیتزی سه دقیقه پیاده‌روی است و دو دقیقه نیز تا پل مشهور Ponte Vecchio فاصله دارد.

آپارتمان آرت و لاگژری

آپارتمان آرت و لاگژری

در میدان سیونوریا، آپارتمان آرت و لاگژری قرار دارد که به شما بهترین مناظر فلورانس را ارائه می‌دهد.گالری اوفیتزی ، Loggia dei Lanzi و Palazzo Vecchio در چند دقیقه‌ای شما قرار دارد. این آپارتمان‌های گرانقیمت دارای تم رنسانس هستند: تخت خواب‌ها با ساتن پوشیده شده‌اند.دستشویی‌ها دارای سنگ‌های مرمر هستند و اتاق نشیمن با آثار هنری در قاب‌های طلایی و مبلمان آنتیک تزیین شده است. بعضی از آپارتمان‌ها دارای بالکن ‌هایی به سمت میدان و اثر معروف داوود از میکل‌آنژ هستند.
در طرف دیگر میدان رستوران Osteria Vini e Vecchio Sapori قرار دارد که فضای خودمانی با منویی از غذاهای کلاسیک فلورانسی دارد.