۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

تکنولوژی بلاکچین به یکی از مهمترین مهارت‌ها در بازار کار IT تبدیل شده است. براساس تحقیقی که اخیرا توسط شرکت دلوئیت منتشر شد، ۸۶ درصد پاسخ دهندگان توافق داشتند که تکنولوژی بلاکچین مقیاس پذیر است و در نهایت در مسیر اصلی خود جریان خواهد یافت ، بزرگترین شبکه فریلنس جهان تایید کرد که بلاکچین از 20 مهارت رو به رشد در گروهشان است.

غول‌های تکنولوژی زیادی وجود دارند که به دنبال کاندیداهایی با مهارت تخصصی بلاکچین هستند، اما شما باید دانش کافی داشته باشید تا بتوانید در این حوزه کار معقولی را انجام دهید. در اینجا هفت مورد از مهمترین مهارت های بلاکچین برای بررسی در سال آینده ارائه شده است.

پیوست: سه پیشرفت بلاکچین که منجر به اتخاذ جریان اصلی آن می شود

نویسنده محتوا

تقاضا برای نویسندگان بلاکچین به شدت در حال افزایش است اما این فرصت شغلی خاص، چیزی نیست که شما ناگهان وارد آن شوید؛ شما باید دانش زیادی در مورد تکنولوژی بلاکچین داشته باشید و مهمتر از همه ، مهارت فنی مناسب برای ایجاد نسخه آموزشی در مورد محصولات و خدمات است که در دسترس هستند.

سایر فرصت های شغلی نوشتن در بلاکچین شامل landing pages ، محتوای وبلاگ ، اخبار و گزارش دقیق و جامع است . لازم نیست تمام نکات فنی موجود در بلاکچین را بدانید تا نویسنده محتوای خوبی باشید اما مبتدیان حداقل باید دانش عمومی و توانایی های تحقیقاتی داشته باشند. می توانید تصور کنید حداقل دستمزد 15 تا 30 دلاری در هر ساعت دریافت کنید.

توسعه دهندگان

مطالعه اخیر تخمین زده‌است که تقاضا برای توسعه دهندگان بلاکچین که در javascript, C++, python, cryptography  و یادگیری ماشین مهارت دارند، بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ تا درصد ۱۱۵رشد داشته‌است.

هر سازمان به یک توسعه دهنده ماهر نیاز دارد که به آن‌ها کمک ‌کند تا فن‌آوری بلاکچین و بهبود خدمات خود به مشتریان ، هم موجود و هم در آینده را ادغام کند.

در این میان، بهترین مهارت‌هایی که به دنبال آن هستند، ذکر شده است: متخصص در C ++ ، .NET ، MVC ، HTML ، استودیو ویژوال ، سرور مایکروسافت SQL ، AJAX ، SOAP ، REST ، Agile Scrum ، Neutral-network و XCOD . متوسط دستمزد هر ساعت معمولا بین ۶۰ تا ۱۰۰ دلار است.

 

طراح وب

شرکت ها در جستجوی طراحان وب هستند که می توانند طرح های رابط کاربری (UI) ایجاد کنند که هم در برنامه های موبایل و هم در وب کار کند. اگر یک گلادیاتور در این زمینه هستید ، زره خود را برای برخی از سفارشات آماده کنید. متوسط دستمزد هر ساعت به طور کلی بین 30 تا 70 دلار است.

تجارت رمزنگاری

تجارت رمزنگاری همانند تجارت forex، سرمایه‌گذاری بسیار خطرناکی است. برای کسب سود ارزشمند ، یک متخصص فنی بودن کافی نیست، شما به یک پلتفرم رمزنگاری قابل اعتماد و شفاف مانند CryptoRocket نیاز دارید که به قول خودش به شما کمک می کند، ” این فرصتی برای تجارت با نقدینگی سازمانی بانک‌های بزرگ سرمایه‌گذاری جهان و همچنین تامین کنندگان کامل نقدینگی است.”

مدیر انجمن Crypto

این نوع مدیریت نقش بسیار مهمی در موفقیت پروژه رمزنگاری ایفا می‌کند، بخصوص در ایجاد آگاهی و تعامل با مشتریان احتمالی. بدون کمک مدیر انجمن، موفقیت برای یک استارتاپ دشوار خواهد بود و با بسیاری از شرکت‌های موجود که در بخش رمزنگاری قرار دارند، قطعا به خدمات آن‌ها نیاز خواهند داشت. متوسط حقوق سالانه می‌تواند از ۵۵،۰۰۰ دلار به ۱۲۰،۰۰۰ دلار برسد.

مهندسین

با افزایش میزان یکپارچگی بلاکچین، بسیاری از شرکت‌ها بدنبال مهندسانی هستند که در شناسایی نیازهای تکنولوژی شرکت مهارت دارند و یک برنامه بلاکچین برای پرداختن به آن‌ها ایجاد می‌کنند. برای استخدام آسان، شما باید مهارت‌ زیادی در جاوا، Ripple، Hyperleger، solidity، solidity، Oracle و مدیریت پایگاه‌داده داشته باشید. متوسط درآمد سالانه بین ۶۰،۵۰۰ تا ۸۱،۰۰۰ راس است.

مشاوره حقوقی

با توجه به عدم اطمینان زیاد در صنعت بلاکچین ، نیاز به مشاوران حقوقی واجد شرایط وجود دارد که می‌توانند توصیه‌هایی در مورد ساختاربندی یک چارچوب قانونی برای ICO، STO، TGE و سایر تحولات ارائه دهند و در حال حاضر تحت موشکافی دقیق تری قرار دارند. برای استخدام، شما نباید متخصص فناوری باشید، اما برای محافظت از شرکتها در برابر همه مسائل حقوقی باید دارای مدرک ، مجوز و دانش پایه مربوطه در مورد بلاکچین باشید. متوسط حقوق سالانه از 80 تا 150 هزار دلار متغیر است.

 

 

 

____________________________________________________________

در صورتی که داخل ایران هستید و قصد خرید آنلاین و اعتباری از سایت های خارجی و فروشگاه های آنلاین خارج از کشور ( از جمله فروشگاه های خارجی اینستاگرام ) را دارید ، میتوانید از خدمات سایت پی آسان در این زمینه استفاده کنید :