۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page
تقریبا تمام آگهی های تبلیغاتی امسال در یوتیوب برای Monday.com بود. شما می دانید که روش جدید مدیریت کاری تان چیست اما من هنوز نمی دانم. امسال در LinkedIn شاهد افزایش کارمندانی بودم که در Drift از برندسازی شخصی برای بازاریابی تجاری استفاده می کردند. و در نیویورک، وین، ادینبورگ و لندن نیز دیدم که بنرهایی برای Slack ساخته شده است. ما برروی کره زمین زندگی می کنیم ولی یک جامعه ی تکنولوژی محور هستیم. امروزه بیشتر اقدامات ما که از طریق تکنولوژی پیشرفته انجام می شوند، دارای هزینه هستند. هزینه ای که باید ماهانه بپردازیم با وجود اینکه فقط یکبار اطلاعات کارت اعتباریمان را وارد کرده ایم. این حُسن مدل تکرار شونده‌ی پرداخت اشتراک ها (آبونمان) است.

9 اشتراک سایت که باید در سال 2020 داشته باشید (1)

 

قسمت دوم :

 

4. اسپاتیفای | 2.5 دلار| استکهلم| مدیرعامل: دنیل اک

اسپاتیفای یک یستر پخش موسیقی است که در آن موزیک و پادکست همیشه در دسترستان است.

موسیقی بهرای ما شادی به همراه دارد و روحیه مان را بهبود می بخشد. این توجیح به تنهایی کافیست تا ماهیانه 2.5 دلار برای شنیدن موسیقی و پادکست های نامحدود بپردازیم. برای افزودن هرچه بیشتر، اسپاتیفای را به عنوان موزیک زمینه در رفت و آمد ها، کار های روزانه، فعالیت ها و زندگیتان قرار دهید. اگر نمی‌خواهید با حجم پادکست های موجود در Luminary اشتراک داشته باشید، Spotify انتخابی جذاب است. برنامه های قیمت گذاری فردی در Spotify از 9.99 دلار در ماه شروع می شود اما با 14.99 دلار، 6 عضو خانواده می توانند از اسپاتیفای استفاده کنند و هزینه فردی به 2.5 دلار کاهش می یابد، بنابراین بگذارید همراهانتان این حقه را بدانند.

5. Down Dog | 7.99 دلار | سان فرانسیسکو | مدیرعامل: بنیامین سیمون

یوگا Down Dog ، یک تمرین همه جایی و همه وقته یوگا می باشد. با بیش از 30 هزار ترکیب متفاوت و سطوح چندگانه و صداها و تنظیمات مختلف که می تواند هرزمان تمرینات را برای خودتان انحصاری کنید.

من عاشق جامعه هستم اما دوست ندارم به کلاس های بعدارظهر بروم یا در برنامه ام یک قرار ملاقات صبح زود باشد خصوصا می خواهیم اختیار و اراده‌ی بیشتری بر برنامه هایم داشته باشم. با Down Dog اگر به من الهام شده که تمرین کنم یا فقط بخواهم 15 دقیقه زمان صرف کنم، اختیار انجام این کار را دارم.

ثابت شده که یوگا باعث کاهش اضطراب و افسردگی می شود و سطح استرس را پایین می آورد و Down Dog تمام این امکانات را با تنها بخشی از هزینه ای که در استودیو می پردازید به شما می دهد. و اگر دوست دارید همراه بقیه تمرین کنید، صدا را زیاد کنید و از بقیه دعوت کنید تا همراه شما جریان پیدا کنند! (اگر این برخلاف قوانین Down Dog است، پوزش می طلبیم)

6. زمان سنج ادراک (Insight Timer) | رایگان | سیدنی | مدیرعامل: کریستوف پرومر

آیا می دانستید که در مقایسه با بسیار از برنامه های دیگر که 10 بار بیشتر دانلود دارند و بازده فوق العاده بالاتری دارند، مردم 3 برابر بیشتر زمانشان را صرف برنامه زمان سنج ادراکی می کنند؟ زمان سنج ادراکی بزرگترین کتابخانه ی رایگان جهان است که حاوی مدیتیشن های پیشنهادی بوده و محبوب ترین زمان سنج مراقبه ای است.

شما مقالاتی را در مورد مدیتیشن مطالعه کرده اید، تلاش کرده اید ولی نتوانستید انجام تمرین را ادامه دهید یا حتی بهدروغ گفتید که در روز اول مدیتیشن کرده اید. واقعیت هرچه باشد، اهمیتی نمی دهم. چیزی که برایم مهم است، زمان سنج ادراکی است. زمان سنج ادراکی دلیل این است که من یک مراقبه ی فعال 54 روزه دارم و در روز به ترتیب دوبار 20 و 10 دقیقه می نشینم. ثابت شده که مدیتیشن مغز ما را حفظ می کند، تمرکز ذهنی و شادی مان را افزایش می دهد و عملکرد شناختی را بهبود می بخشد.

و زمان سنج ادراکی به کاربرانش این امکان را می دهد تا بصورت رایگان این کار را انجام دهند.

7. استراوا | رایگان | سان فرانسیسکو | مدیرعامل : جیمز کوارلز

اولین شبکه اجتماعی تناسب اندام، استراوا اولین برنامه انتخابیی دوندگان و دوچرخه سواران است. این شرکت متشکل از یک جامعه بین المللی بالغ بر 40 میلیون نفر است و تیمی دارد که هرروزه در جستجوی روش های جدید ورزشی است تا به ورزشکاران معرفی کنند تا ورزش برایشان دوست داشتنی  سرگرم کننده باشد. وقتی که به سواحل غربی ایالات متحده سفر کرده ام عضویتم را در تمامی در سالن های ورزشی لغو کردم. فقط یکی داشتم و به آن اندازه که به نظر می رسد دراماتیک نیست. من همیشه حرکات طبیعی را پیدا کرده ام که شبیه بازی هستند و یادگیری اسرار کهن منطقه آبی نیز این را اثبات می کند. ثابت شده که حرکات طبیعی علائم افسردگی را کاهش می دهد، طول عمر را افزایش می دهد و شما را شادتر می کند.

هم اکنون روزهای آرام من، شامل دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری و قدم زدن است که همگی در استراوا به اشتراک گذاشته شده است. حتی تابستان امسال دوچرخه ام را از استراوا گیر آوردم. اما لزومی ندارد که هر حرکتی رقابتی باشد و این همان ویژگی استراواست که من دوست دارم. جنبه شبکه اجتماعی آن زمینه ارتباط و اشتراک با دوستانتان را فراهم می کند.

8. Mailchimp | رایگان | اتلانتا | مدیرعامل: بن چست نات

Mailchimp یک بستر بازاریابی همه جانبه است که بیشتر برای بازاریابی های اینترنتی و ایمیلی به کار می رود.

فهرست ایمیل ها براساس ارزش هر مشترک اندازه گیزی می شود. ارزش اشتراکی انحصاری یک استاندارد ثابت بحث برانگیز است و معمولا فقط وقتی ارزش چشمگیری دارد به اشتراک گذاشته می شود. گذشته از ارزش کاربر، پیام مهم اینست که یک فهرست از ایمبل داشته باشیم.

Mailchimp که به عنوان یک مدل با پرداخت دروت برنامه ای آغاز شد، در سال 2009 یک برنامه رایگان را برای آنهایی که کمتر از 200 مخاطب دارند معرفی کرد. اگر اولین باری است که از Mailchimp استفاده می کنید احتمالا شما نیز یکی از آنها هستید.

اگر کارآفرین یا مخترع هستید Mailchimp چیزی است که با آن احساس راحتی و آشنایی می کنید. فراتر از الگوها و بازاریابی ایمیل، Mailchimp همچنین صفحات باند فرود هواپیما را به صورت سفترشی و با قالیت تنظیم خودکار ارائه می دهد. (اطلاعاتتان را در اینجا وارد کنید تا بدانید تنظیم خودکار چیست)

بسیار جالب است که Mailchimp این پیشنهاد را بصورت رایگان ارائه می دهد و دلیل کاملا منطقی است تا توسعه ادغام نامه ها که سالانه 25 دلار هزینه دارد را لغو کنیم.

9 . Tap | رایگان | سنت مونیکا | مدیرعامل : ساموئل ایان روزن

FindTap ائلین شبکه نوشیدنی اینترنتی برای شهر های توسعه یافته و پاک است.کاربران یا این برنامه می توانند در عرض چندثانیه نزدیکترین مکان برای پرکردن بطری آب خودشان را پیدا کنند.

ممکن است این اشتراک نباشد اما چیزی است که باید ماهانه استفاده شود. نه، باید روزانه استفاده شود.

هرگز قدرت دو چیز را دست کم نگیرید:

  1. هیدراتاسیون ( آب رسانی، آب گیری، آیدار شدن)
  2. اینکه مجموعه فعالیت های کوچک، دنیا را تغییر می دهد.

با برنامه FindTap شما مصرف پلاستیک را کاهش می دهید، بیشتر با آب کافی زندگی می کنید و احتمالا مغازه های جدید و جالبی را پیدا خواهید کرد که ایتسگاه های پرکردن بطی آب هستند.

خب حال، این فهرست است.

و اگر برنامه ماشین حسابتان را باز کرده باشید می دانید با مبلغ 32.43 دلار در ماه یا 389.16 دلار در سال می توانید هرکدام از این برنامه ها را در تمامی روزهای سال 2020 داشته باشید.پتنها دیروز، من بیشتر از 32.43 دلار در یک رستوران فرودگاهی برای یک برگر سبزیجات و یک چای سبز چندش آور پرداخت کردم، و محاسبه این مورد مرا آتش زد! اما وقتی به حالت عادی برگرشتم، حقیقت پابرجا بود: برای یک برگر سبزیجات و یک چای سبز در هر ماه، من می توانم اساسا خودم را تغییر دهم. شما هم می توانید. این بی فکری است. نکته ای که شاید متوجه آن شده باشید انست که فهرست شامل Netflix ، Hulu ، YouTube TV و دیگر سرویس های پخش نبود. به همان اندازه که این سیستم عامل ها سرگرم کننده هستند، بیشتر نمایش ها وسریال ها از طرزفکری مبنی بر رشد پیروی نمی کنند. در هر صورت، آنها رفتارهای ناسالم و بدون حرکت را تشویق می کنند. این، به همراه افزایش قیمت به علت عدم رفع بسیاری از الگوهای پخش، باعث حذف شد. ساعت هایی که به صورت دراز کشیده در صفحه های پخش می گذارندید را با پادکست ها، یوگا یا Medium جایگزین کنید. یا اگر از کتاب خواندن لذت می برید یک کارت کتابخانه محلی بگیرید و به دانلود هایشان از هرجایی دسترسی پیدا کنید. این هم یک سرویس رایگان دیگر است.

جایزه:

یک چالش سال 2020 برای هر خواننده ای که هنوز همراه من است این می باشد که Lyft ، Uber یا دیگر برنامه های اشتراک گذاری سواری را حذف کنند. این برنامه ها نه تنها شلوغی و ازدحام را افزایش می دهند و باعث آلودگی هوا می شوند بلکه فرصت ها را نیز می گیرند. در غیاب این سرویس ها به جای عجله کردن برای رفتن از مبدا به مقصد، قدم زدن، دوچرخه سواری یا وسایل نقلیه عمومی را انتخاب کنید و به محیط اطرافتان توجه کنید. در ابتدا، ممکن است چالش برانگیز باشد برای همین جایزه دارد اما پذیرای آن باشید. شما یاد می گیرید که چطور روزتان را بهتر مدیریت کنید، برنامه ریزی برای سفرهایتان را بهتر کنید و حتی ممکن است در زول سفر با افراد فوق العاده ای دیدار کنید.

 

 

____________________________________________________________

در صورتی که داخل ایران هستید و قصد خرید آنلاین و اعتباری از سایت های خارجی و فروشگاه های آنلاین خارج از کشور ( از جمله فروشگاه های خارجی اینستاگرام ) را دارید ، میتوانید از خدمات سایت پی آسان در این زمینه استفاده کنید :