۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

Google AdWords

 

خدمات پرداخت ارزی آنلاین پی‌آسان بستری را ایجاد کرده تا استفاده از خدمات Google AdWords  به صورت اصولی و بدون پذیرش خطرات بالقوه تبلیغات در گوگل برای ایرانیان، در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گیرد.

گوگل ادوردز Google AdWords

تحقیقات نشان می دهد کاربرانی که محصول یا خدماتی را در گوگل جستجو می کنند و وارد سایتی می شوند تا ۲ برابر بیشتر نسبت به کسانی که از شبکه‌ها اجتماعی یا تبلیغات بنری وارد آن سایت می شوند خرید می کنند. در واقع ۹۰ درصد کاربرانی که بار اول از طریق بنرهای تبلیغاتی و روش‌‌های مشابه  وارد سایتی می شوند بعد از مدت زمان کوتاهی از آن سایت خارج می‌شوند. اما در مقابل کاربرانی که به قصد خرید خدمات یا کالایی وارد گوگل می شوند و عبارتی را جستجو می‌کنند (مانند خرید کفش) و سپس وارد سایتی می شوند به مراتب زمان بیشتری را در آن سایت سپری می کنند و به احتمال زیاد از آن سایت خرید می‌کنند.

بنابراین قرار گرفتن در صفحه اول گوگل برای کلمات جستجو مختلف برای کسب و کارها اهمیت فراوانی دارد. علاوه بر محتوای مناسب و سئو SEO عالی گوگل راه حل دیگری نیز برای کسب و کارهای نوپا  پیشنهاد داده است.  سرویس گوگل ادوردز Google Adwords این امکان را به کسب و کارها می دهد که با پرداخت پول به ازای هر کلیک (Pay per Click (PPC   نتایج مرتبط با سایت‌های آنها را در رتبه‌های بهتری نشان دهد. به دلیل بازده بسیار زیاد این روش، این سرویس‌ بسیار محبوب است به طوری که ۷۷ درصد درآمد گوگل در سال ۲۰۱۵ معادل ۵۲ میلیارد دلار از این بخش بوده است.

 

استفاده از خدمات گوگل ادوردز

برای راه اندازی کمپین‌های گوگل ادوردز می بایستی با اکانت گوگل وارد گوگل ادوردز بشوید و در آن سایتان را تعریف کنید و گزینه‌هایی مثل محدوده جغرافیایی مد نظر، ساعت‌های پخش آگهی و محدود کردن مبلغ پرداختی برای هر روز را تعریف کنید. متاسفانه به دلیل تحریم های سیاسی این سرویس برای IP های ایران مسدود شده است و تنها با VPN قابل دسترسی است.

لازم به ذکر است اگر بدون داشتن تجربه و آشنایی کافی با قوانین تبلیغات در گوگل و دانستن راه‌های ثبت آگهی در AdWords‌ اقدام به راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی کنید، ممکن است گوگل پس از آگاهی از آدرس IP و اصالت ایرانی تجارت شما، نام دامنه‌ و همچنین حساب کاربریتان را برای همیشه در لیست سیاه قرار بدهد

بنابراین خدمات پرداخت ارزی آنلاین پی‌آسان بستری را ایجاد کرده تا استفاده از خدمات Google AdWords  به صورت اصولی و بدون پذیرش خطرات بالقوه تبلیغات در گوگل برای ایرانیان، در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گیرد.

 

کمپین تبلیغاتی در گوگل ادوردز توسط پی‌آسان

اگر تصمیم گرفته‌اید برای افزایش بازدید و فروش از سرویس تضمین شده گوگل ادوردز استفاده کنید، پی‌آسان با افتخار در خدمت همراهان عزیز است.  پی‌آسان برای از افتتاح کمپین و شارژ مجدد حساب تا مشاوره و راهنمایی برای کمپین‌ها در خدمت مشاریان عزیز است.  

 

برای سایر خدمات و مبالغ می توانید با پشتیبانی پی‌اسان تماس بگرید و یا از طریق لینگ زیر برای ما تیکت بگذارید. همگاران ما در اسرع وقت جوابگوی شما هستند.