۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

لندینگ فی کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

 

هم وطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می‌بایست در آخرین مرحله هزینه حق اقامت دائم کانادا و یا لندینگ فی خود در کانادا را بپردازند. پی آسان پرداخت این هزینه را برای مشتریان عزیز تسهیل می کند.

لندینگ فی کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

 

هم وطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می‌بایست در آخرین مرحله (قبل از ورود به کشور کانادا) هزینه حق اقامت دائم کانادا (Right of Permanent Residence Fee) و یا لندینگ فی (Landing Fee) خود در کانادا را بپردازند.  لازم به ذکر است که این هزینه می بایستی در تمامی روش های مهاجرتی مانند ورود سریع (Express Entry)، اسکیل ورکر ایالت کبک (Quebec Skilled Worker)، اسکیل ورکر فدرال (Federal Skilled Worker) و … پرداخت شود.

 

هزینه لندینگ کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

هزینه لندینگ فی کانادا برای هر متقاضی ۴۹۰ دلار کانادا است که این هزینه می بایستی برای تمامی اعضای پرونده (غیر از فرزندان) پرداخت شود. پرداخت این مبلغ به صورت آنلاین و از طریق ویزاکارت / مستر کارت قابل انجام است که این خدمات با افتخار توسط پی آسان برای مشتریان عزیز فراهم می شود.

لازم به ذکر است که در صورتی که شخص به کانادا وارد نشود و یا پرونده مهاجرتی رد یا بسته شود این هزینه قابل استرداد (Refundable) است.

با توجه به تغییرات مکرر در روند برنامه های مهاجرتی کانادا، برای اطمینان از هزینه به روز لندینک فی به سایت مهاجرت کانادا CIC مراجعه فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه لندیگ کانادا مراحل زیر را طی فرمایید:

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.