۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

عضویت یا تمدید IEEE

 

برای استفاده از مزایای IEEE می بایست به صورت عضویت دانشجویی (Student) و یا عضویت حرفه ای (Professional)، در این موسسه عضو شوید. هزینه عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن بین ۲۰-۱۶۰ دلار متفاوت است.

IEEE

مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک ( The Institute of Electrical and Electronics Engineers) که به IEEE معروف است، یک سازمان بینالمللی حرفهای و غیرانتفاعی است. هدف این مؤسسه کمک به پیشبرد فناوری بهطور عام و حوزههای وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر و همچنین زمینههای وابسته بهطور خاص است.

از مزایای عضویت در سایت IEEE  می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده از تخفیف دانشجویی برای رجیستر کنفرانس ها 
  • ارتباط با سایر اعضای IEEE
  • استفاده از آدرس email مستعار
  •  پیدا کردن مشاغل بین المللی
  • دریافت مجله به صورت ماهیانه 

انواع عضویت در IEEE

اکثر اعضای این مؤسسه مهندسین برق و کامپیوتر هستند اما جامعههای (Society) دیگر این مؤسسه باعث شدهاست که افرادی از رشتههای دیگر هم در آن عضو شوند مثل رشتههای فیزیک، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، ریاضی و

انواع مختلف عضویت در این مؤسسه وجود دارد که فرد برای بدست آوردن هریک از آنها باید شرایط لازم تحصیلی و پژوهشی و مانند آن را دارا باشد. انواع عضویت از این قرار است:

  • Student Members: عضویت  دانشجویی که هزینه آن نسبتاً کمتر است برای افرادی است که در موسسات معتبر یا آموزش عالی مشغول طی دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی هستند.
  • Professional Members: عضویت حرفهای مستلزم آن است که فرد در یک رشته مهندسی یا مربوط به تکنولوژی از یک مؤسسه آموزش عالی معتبر فارغالتحصیل شده باشد یا صلاحیت حرفهای خود را در یک رشته مهندسی یا مربوط به تکنولوژی از طریق حداقل شش سال سابقه کار حرفهای نشان داده باشد. عضویت به صورت همکاری برای شخصی که تخصصی مربوط به زمینههای کاری IEEE ندارد یا در زمان ثبت نام نتوانسته تمام الزامات مربوط برای عضویت کامل را فراهم نماید، نیز امکانپذیر خواهد بود. دانشجویان و کسانی که جزء همکاران IEEE بهشمار میروند از تمام امتیازات اعضای کامل به جز داشتن دفتر کاری و حق رأی برخوردار هستند.
  • Life Members و Life Fellows: این درجات به کسی داده میشود که بیش از ۶۵ سال سن داشته و مجموع سن او و سالهای عضویت او در این مؤسسه حداقل صد سال باشد در این صورت او یک life member است. در صورتی که چنین شخصی قبلاً عضویت از نوع fellow member میداشت هم اینک life fellow خواهد شد.

هزینه های عضویت در IEEE:

هزینه عضویت و یا تمدید عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است. لیست دقیق هزینه عضویت در سایت IEEE  را می‌توانید در اینجا مشاهده نمایید.

هزینه عضویت دانشجویی :

هزینه عضویت دانشجویی 27 دلار در سال می باشد که در صورت نیاز به چاپ مقالات دریافتی به واسطه عضویت، این هزینه به 41.95 دلار افزایش پیدا خواهدکرد.

هزینه عضویت حرفه ای :

عضویت حرفه ای شامل دو نوع الکترونیکی و غیر الکترونیکی است:

  •  در حالت الکترونیکی دریافت مقالات و مجلات IEEE  بصورت الکترونیکی و حق عضویت سالانه آن 85 دلار آمریکا است. 
  • در حالت غیرالکترونیکی دریافت مقالات و مجله ها از طریق پست بوده و حق عضویت سالانه‌ آن 158 دلار آمریکا است.

*توجه داشته باشید اگر به عنوان عضو جدید قصد ثبت نام دارید، می توانید به صورت ۶ ماهه و با نصف هزینه های ذکر شده در بالا ثبت نام کنید. پس از شش ماه عضویت شما به حالت یکساله تغییر خواهد کرد.

 

برای پرداخت هزینه عضویت یا تمدید IEEE مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد حساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کرده، اطلاعات کاربری و رمز عبور اکانت IEEE خود را نوشته و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب نموده و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور خرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وقت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.