۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

پرداخت هزینه ژورنال و مجلات خارجی

برای چاپ مقاله در journal های معتبر( ژورنال ها و مجلات خارجی )، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای journal ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر  یا حساب پی پال صورت می گیرد. همچمنین بعضی از مجلات تنها پرداخت از طریق حواله بانکی یا وسترن یونیون را دریافت می کنند.

مجلات علمی ISI

یافته های پژوهش های علمی و دانشگاهی در journal ها و مجلات معتبر چاپ می شود و شاخص اعتبار پژوهش ها، چاپ یافته های آن در journal های بخصوص است. همچنین چاپ مقاله در جهت ارتقاء جایگاه علمی دانشجویان و اساتید دانشگاه اهمیت بالایی دارد. یکی از مفاهیمی که در رابطه با journal های علمی وجود دارد، قرار گرفتن آن ها در لیست موسسه اطلاعات علمی(Institute for Scientific Information) یا همان ISI است که توسط شرکت Thomson Reuters ارائه می شود. جهت آگاهی از ایندکس شدن یک journal در ISI می توانید از این لینک استفاده کنید.

 

مقالات علمی

یافته های یک پژوهش در قالب یک مقاله (Paper/Article) برای چاپ در یک journal علمی(Scientific Journal) با ارسال چکیده(Abstract) آن به journal شروع می شود. و در صورت تأیید، مقاله کامل به journal فرستاده می شود(Submit). journal با داوری دقیق این اختیار را دارد که مقاله را قبول(Accept) و یا رد(Reject) کند. برای هر رشته علمی و دانشگاهی، journalمعتبر و شناخته شده ای وجود دارد که در این لینک می توانید مشاهده کنید.

پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجله ها و ژورنالهای خارجی و بین المللی

برای چاپ مقاله در journal های معتبر( ژورنال ها و مجلات خارجی )، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای journal ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً به صورت آنلاین و از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر و همچنین حساب پی پال صورت می گیرید.

پرداخت با پی‌پال Paypal

اکثر قریب به اتفاق پرداخت های مربوط به چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. آیکان پرداخت با پی پال معمولا به رنک زرد با لوگوی آبی پی پال مشخص می شود. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید. پرداخت شما در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

سفارش

پرداخت با کارتهای اعتباری ویزاکارت-مسترکارت

برای پرداخت هزینه Publication Fee یا Acceptance Fee به صفحه ای رسیدید که در آن نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته می شود، این بدین معناست که پرداخت از نوع قابل انجام با ویزا کارت یا مستر کارت است. برای اصلاعات بیشتر در مورد پرداخت با کارت می توانید به صفحه پرداخت با ویزا/مستر کارت مراجعه فرمایید.

سفارش

پرداخت از طریق حواله بانکی SWIFT

برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در معدود ژورنال‌هایی باید از طریق حواله بانکی اقدام کرد. برای سفارش پرداخت از طریق حواله بانکی می بایستی نام بانک شهر و کشور بانک و نیز شماره حساب یا  SWIFT CODE مجله مورد نظر را برای ما ارسال کنید. توجه کنید که در این روش زمان دریافت حواله می‌تواند تا ۱ هفته در بانک مقصد زمان ببرد. برای اطلاعات بیشتر  به صفحه حواله مراجعه فرمایید.

سفارش

پرداخت با وسترن یونیون Western Union

مجلات و ژورنالهای کمتر معروف و یا در کشورهای کمتر توسعه یافته ممکن است درگاه آنلاین نداشته باشند. در این صورت اگه دریافت از طریق وسترن یونیون باشد،‌ می‌بایستی نام و نام خانوادگی دریافت کنند و یا نام کامل شرکت دریافت کننده به همراه کشور مورد نظر برای ما ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وسترن یونینون می‌توانید به صفحه وسترن یونیون مراجعه فرمایید.

سفارش

مراحل و اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه چاپ مقاله

برای سفارش پرداخت هزینه مقاله در مجلات خارجی اطلاعات زیر را برای ما ارسال فرمایید:

لینک سایت مورد نظر برای ثبت مقاله
نام مجله و یا journal مورد نظر
نام مقاله
نام نویسنده مقاله
شماره ID، کد یا ارجاع مقاله و سایر اطلاعات مورد نیاز
ذکر مبلغ ارزی مورد نیاز برای چاپ مقاله

D

ارسال نسخه ویراستاری شده در قالب استاندارد به journal

D

انتخاب journal معتبر و متناسب با مقاله

D

دریافت قبولیه (acceptance) ژورنال

D

ارسال اطلاعات مورد نیاز به پی‌آسان برای انجام پرداخت آنلاین

 مجلات پر مراجعه

 

نمونه وب سایت هایی از مجلات و ژورنال های که سفارش های متعددی از آن ها داشته ایم در تب زیر می توانید ملاحظه فرمایید

 

فهرست وب سایت مجلات پر مراجعه

 • web.ccsenet.org)Canadian Center Of Science and Education)
 • ijsciences.com)International Journal of Sciences)
 • rassweb.com)Research Academy Of Social Sciences)
 • sciedupress.com)SCIEDU)
 • scirp.org)Scientific Research)
 • jssronline.com)Journal of Social Sciences Research)
 • global-summit.com)OMICS International)
 • aperito.org
 • mcser.org )Mediterranean Center of Social and Education Research)
 • hindawi.com
 • ijareeie.com)Internatioanl Journal of Advanced Research in Electrical, Electronics And Instrumentation Engineering)
 • ijbmi.org)International Journal of Business and Management Invention)
 • inspublishers.com)Incessant Nature Science Publishers)
 • openscienceonline.com )Open Science)