۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

ارزیابی مدارک پرستاری کانادا NNAS

 

پرستاران عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا دارند برای وارد شدن به بازار کار کانادا می بایستی مدرک تحصیلیشان را ارزیابی و معادلسازی کنند. ارزیابی مدارک تحصیلی پرستاران توسط سازمان پرستاری کانادا NNAS انجام می شود.

ارزیابی مدارک پرستاری برای مهاجرت به کانادا توسط NNAS

پرستاران عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا دارند برای وارد شدن به بازار کار کانادا می بایستی مدرک تحصیلیشان را ارزیابی و معادلسازی کنند. ارزیابی مدارک تحصیلی پرستاران توسط سازمان پرستاری کانادا (Canadian Nurse Association) و همچنین سازمان National Nursing Assessment Service که به اختصار NNAS خوانده می شود) انجام می شود.

 

هزینه های ارزیابی و معادل سازی مدارک پرستاری کانادا

هزینه های این فرايند بسته به پرونده هر متقاضی و نیز درخواست های مربوطه متفاوت است.هزینه پرونده جدید برابر ۶۵۰ دلار آمریکا به علاوه مالیات است. سایر هزینه های ارزیابی مدارک پرستاری در NNAS را می توانید در سایت این مرکز ملاحظه فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه NNAS مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.