۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

Uni Assist آلمان

 

یکی از بزرگترین موسساتی که ذر کشور آلمان  اقدام به پذیرش دانشجو می کند، موسسه Uni Assist است. این موسسه شامل دانشگاههای انجمن روسای دانشگاه های آلمان (HRK) و سرویس مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) است.

Uni Assist آلمان

یکی از بزرگترین موسساتی که ذر کشور آلمان  اقدام به پذیرش دانشجو می کند، موسسه Uni-Assist است. این موسسه شامل دانشگاههای انجمن روسای دانشگاه های آلمان (HRK) و سرویس مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) است. وظیفه این موسسه این است که با واسطه شدن بین متقاضیان و دانشگاه های زیر مجموعه آن، اقدامات مربوط به اخذ پذرش و بررسی مدارک دانشجو  را انچام دهد و اقدام به مکاتبه با دانشگاه های مربوطه کند. لیست دانشگاههای زیر مجموعه Uni-Assist را در این لینک می توانید ملاحظه فرمایید.

 

هزینه های Uni Assist

Uni-Assit این امکان را به متقاضیان میدهد که برای هر دوم ترم پاییز و زمستان به طور همزمان دانشگاه های مدنظرشان را انتخاب کنند. هزینه درخواست برای اولین دانشگاه ۷۵ یورو و دانشگاه های بعدی ۱۵ یورو می باشد. لازم به ذکر است که هزینه هر ترم مستقل از ترم قبل می باشد و برای دانشگاه های مشترک در دو ترم هزینه ها باید مجداد پرداخت شود.

 

برای پرداخت هزینه Uni-Assist مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.