۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

پرداخت هزینه uni-assist

uni-assist موسسه ایست که با دریافت هزینه، اقدامات مربوط به اخذ پذیرش برای دانشگاه مورد نظرتان در کشور آلمان را انجام داده و بررسی مدارکتان را به عهده دارد. جهت انجام ارزیابی مدارک و طی مراحل اپلای، می‌بایست به ازای اولین دانشگاه انتخابی در هر ترم 75 و به ازای دانشگاه‌های بعدی انتخابی در هر ترم 15 یورو پرداخت کنید.

UNI ASSIST

Uni-assist موسسه‌ای است شامل بسیاری از دانشگاه‌های آلمان، از جمله انجمن روسای دانشگاه های آلمان (HRK) و سرویس مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD)، که در سال 2003 تاسیس شد. وظیفه این موسسه اقدام برای پذیرش دانشجویانی است که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند، بدین ترتیب که اگر شما قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه هایی که عضو uni-assist هستند را داشته باشید، این موسسه با دریافت هزینه مشخصی اقدامات مربوط به اخذ پذیرش برای دانشگاه مورد نظر و بررسی مدارکتان را انجام می دهد و خودش با دانشگاه مورد نظرتان مکاتبه کرده و در واقع واسطی بین شما و دانشگاه مورد نظرتان برای ادامه تحصیل است.

روش های پرداخت هزینه uni-assist

پرداخت هزینه uni-assist به سه روش قابل انجام است، که در ادامه هر کدام توضیح داده شده است:

 1. حواله بانکی (Money Transfer): در این روش شما پول را برای حساب uni-assist در آلمان حواله می کنید و چنانچه از یک حساب بانکی خارج از آلمان باشد، به علت هزینه تراکنش بین بانکی به مبلغ پرداختی شما افزوده می شود، اما در صورتی که فردی از دوستان شما که در بانک های آلمان حساب بانکی دارد این کار را برای شما انجام دهد این هزینه اضافی وجود ندارد. اطلاعات حساب بانکی uni-assist و دیگر موارد مورد نیاز را نیز از اینجا می توانید مشاهده کنید.

پرداخت از طریق کارت اعتباری

  – پرداخت آفلاین به وسیله ویزا/مسترکارت:

در این روش شما با تهیه ویزا یا مسترکارت از تهران پرداخت ابتدا فرم مربوط به پرداخت یونی اسیست را با استفاده از اطلاعات ویزا/مستر کارتی که از تهران پرداخت تهیه نموده‌اید، به دقت پر کرده و آن را برای uni-assist به همراه دیگر مدارکتان ارسال می‌نمایید. شما می‌توانید از طریق صفحه خرید مستر کارت هدیه فیزیکی یک کارت اعتباری خریداری نمایید و با استفاده از اطلاعات آن، فرم پرداخت را تکمیل و هزینه مورد نظر خود را پرداخت کنید.

- پرداخت آنلاین از طریق ویزا/مسترکارت:

  • در این روش، شما هزینه uni-assist را با استفاده از کارت‌های Mater Card و یا Visa Card به صورت آنلاین در سایت uni-assist می‌پردازید. همانند روش آفلاین، شما برای تهیه مسترکارت می‌توانید به صفحه 

خرید مستر کارت هدیه فیزیکی 

  • مراجعه نمایید.

هزینه های uni-assist

 • هنگامی که شما پروسه اپلای برای دانشگاه های آلمان را از طریق یونی اسیست آغاز کردید، در لیست دانشگاه های مورد نظر خود برای اپلای می توانید همزمان برای هر دو ترم پاییز و زمستان چندین دانشگاه را انتخاب نمایید. هزینه پرداختی شما برای انتخاب هایتان این گونه محاسبه می شود که به ازای اولین دانشگاه انتخابی در هر ترم بایستی 75 یورو و به ازای دانشگاه های بعدی انتخابی در هر ترم بایستی 15 یورو پرداخت کنید. به طور مثال اگر شما برای ترم اول پنج دانشگاه و برای ترم دوم سه دانشگاه را انتخاب نمایید برای ترم اول می بایست یک 75 یورو و چهار 15 یورو و برای ترم دوم می بایست یک 75 یورو و دو 15 یورو پرداخت نمایید. یعنی مجموع مبلغ پرداختی در مثال فوق 240 یورو خواهد بود. 
  دقت کنید که این مبالغ به صورت مستقل و فارغ از تکراری بودن دانشگاه ها در دو ترم محاسبه می شود. علت این امر این است که به گفته سایت uni-assist از آنجا که ممکن است شرایط پذیرش یک دانشگاه از ترمی به ترم دیگر تغییر کند، چنانچه دانشگاه انتخابی دوم در ترم دیگری باشد، نیاز است تا مدارک مجددا بررسی شود و بنابراین شما بایستی هزینه ی کامل بررسی مدارک را پرداخت کنید.

نکاتی پیرامون ثبت نام آزمون تافل iBT

 

 • لازم است در هنگام ایجاد حساب کاربری در سایت ETS اطلاعات هویتی خود شامل “نام”، “نام خانوادگی” و “تاریخ تولد” را دقیقا مطابق با گذرنامه خود وارد نمایید، چون این تنها بخشی از حساب کاربری شما در سایت ETS است که غیر قابل تغییر است و علاوه بر این مهمترین بخش آن نیز می‌باشد. درصورتی که هنوز گذرنامه ندارید باید دقت کنید که اطلاعات را به گونه‌ای وارد نمایید که بعداً بتوانید مطابق این اطلاعات جهت دریافت گذرنامه اقدام فرمایید.
 • در زمان ثبت نام آزمون iBT و تا ساعت 10 شب قبل از آزمون می‌توانید 4 دانشگاه را جهت ریپورت نمره به صورت رایگان مشخص نمایید تا نمره شما برای آن‌ها نیز ارسال شود. همچنین یک نسخه چاپی از نمره آزمون iBT نیز حدود 1 ماه پس از آزمون به آدرس موجود در حساب کاربری ارسال می‌شود، البته به شرطی که در هنگام ثبت نام گزینه “Send additional paper score report to me” را انتخاب کرده باشید.
 • برای تایید هویت در روز آزمون، فقط کارت ملی و گذرنامه پذیرفته می‌شود (شناسنامه پذیرفته نمی‌شود). پس از تایید هویت توسط نماینده ETS در مرکز آزمون، او با استفاده از WebCam یک عکس از شما به عنوان شرکت کننده تهیه می‌کند و پس از آن جایگاه شما (کامپیوتری که آزمون اینترنتی شما در آن اجرا می‌شود) مشخص می‌شود.
 • در صورتی که به هر دلیلی بخواهید ثبت نام خود را لغو کنید، تا 4 روز پیش از تاریخ آزمون فرصت خواهید داشت. پس از لغو آزمون، بازگشت پول (Refund) تحت شرایط زیر انجام می‌شود:
 • تنها 50 درصد از هزینه آزمون به شما بازگردانده می‌شود.
 • مبنای هزینه آزمون، مبلغ ثبت نام به صورت Regular deadline است و چنانچه شما به صورت Late ثبت نام کرده باشید، نیمی از هزینه Regular به شما بازگردانده می‌شود.
 • حداقل مدت زمان مجاز بین دو آزمون متوالی 12 روز است، یعنی نمی‌توان مثلاً در یک هفته دوبار در آزمون تافل iBT شرکت کرد.
 • مدت اعتبار نتیجه آزمون تافل دو سال است و پس از آن، نمره از حساب کاربری فرد حذف می‌شود و دیگر قابل ریپورت نیست. البته به جز در مواردی که نمره فرد 116 یا بالاتر باشد، در این صورت نمره آزمون به صورت دائمی و مادام‌العمر معتبر بوده و منقضی نمی‌شود.
 • چنانچه زمان مورد نظر برای شرکت در آزمون به رنگ قرمز نمایش داده شود، یه این معنی است که آزمون به صورت Late بوده و هزینه ثبت نام آن 40 دلار بالاتر و در ایران برابر با 265 دلار می‌باشد. آزمون Late به آزمونی گفته می‌شود که ثبت نام در آن با تاخیر انجام پذیرفته است و به همین دلیل هزینه بالاتری دارد.
 • در زمان ورود به محل برگزاری آزمون مجاز به همراه داشتن هیچ گونه وسیله ای نیستید و داشتن تلفن همراه، کاغذ، دیکشنری، هر نوع خودکار، روان نویس یا مداد، ممنوع است. نماینده ETS حاضر در محل برگزاری آزمون، هدست، کاغذ و مداد در اختیار شما خواهد گذاشت. در نتیجه یادداشت برداری در طول آزمون تافل iBT مجاز می‌باشد.
 • هزینه شرکت در آزمون تافل iBT در کشورهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال هزینه این آزمون در کشور ترکیه 185 دلار و در کشور امارات متحده عربی برابر با 240 دلار می‌باشد.
 • نمره آزمون تافل iBT بین 10 تا 12 روز پس از آزمون در داخل حساب کاربری قابل مشاهده است. جهت اطلاعات بیشتر در این باره به صفحه “راهنمای تصویری گزارش (Report) نمره تافل iBT” مراجعه نمایید.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و چگونگی تغییر زمان یا مرکز آزمون iBT و ریپورت نمره تافل iBT می‌توانید صفحات “تغییر زمان و یا مرکز آزمون iBT” و “ریپورت نمره iBT” را مطالعه نمایید.

ل از طریق ایمیل (بدون شماره حساب یا شماره کارت) را امکان پذیر کرد. بنابراین اگر قصد ارسال ارز Send Money به فرد/موسسه/شرکت خارجی را دارید،‌ حساب پی پال (PayPal Account) دریافت کننده که در واقع ایمیل اکانت پیپال آنها است را برای ما ارسال فرمایید. توجه فرمایید که این ایمیل می بایست اکانت پیپال دریافت کننده باشد  که با عبارتی چون “:PayPal Account”، “PayPal ID” ، “Pay to” بیان می‌شود. لازم به ذکر است که هنگام ارسال پول با پی پال برای خرید کالا یا خدمات (Pay for goods and services)، دریافت کننده تا ۵ درصد کارمزد می‌دهد. برای مثال اگر ۱۰۰ دلار از طریق ما ارسال شود و رسید ارسال ۱۰۰ دلار به شما ارسال شود، فرستنده ممکن است ۹۵ دلار دریافت کند. همچنین پی‌آسان ارسال حواله به صورت هدیه (Gift) یا ارسال برای دوستان یا آشنایان (Send for friend and family) را انجام می دهد. در این حالت مقدار هزینه ارسال بر عهده فرستنده است که به مقدار حواله شما اضافه می‌شود.

کمترین زمان پرداخت

پی آسان تضمین می کند که سفارش شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

تضمین بهترین کارمزد

پی آسان تضمین می کند که ثبت نام آزمون تافل را با کمترین کارمزد انجام می دهد.